Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras liežuvyje

QUOTE(bambanuoga @ 2009 08 02, 18:35)
Auskara isiduriau uzvakar viskas buvo lyg ir normaliai aisku buvo patines ir valgyt normaliai negaliu tik koses jogurtai, bet siandien ryte atsikelusi paziurejau kad man tas liezuvis kaskokios zalsvos spalvos ir bega kraujas nesmarkiai bet bega ir nezinau ka daryti gal galetumet patarti ?  verysad.gif

Būtų geriausia pasiskambinti į saloną kuriame vėrėtės, nupasakoti situaciją ir pasiklausti ką daryti. Ten manau bus susidūrę su įvairiais atvejais ir galės patarti 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz patarima taip skambinau i salona sake kad taip turi buti o del kraujo tai sake gal paplesiau ar patempiau kaip, turetu uzgyt wink.gif Bet labai baisu labai bijau kad nieko rimto nebutu ..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bambanuoga @ 2009 08 02, 18:35)
Auskara isiduriau uzvakar viskas buvo lyg ir normaliai aisku buvo patines ir valgyt normaliai negaliu tik koses jogurtai, bet siandien ryte atsikelusi paziurejau kad man tas liezuvis kaskokios zalsvos spalvos ir bega kraujas nesmarkiai bet bega ir nezinau ka daryti gal galetumet patarti ?  verysad.gif

eik pas ta kas vere g.gif gal kokia infekcija? g.gif nenoriu gazdint ir kazka patarinet g.gif manau tokiais dalykais geriau nejuokauti ir eiti pas vereja mirksiukas.gif beje ar dezinfekavai liezuvi? kaip priziurejai ji? g.gif
Papildyta:
QUOTE(bambanuoga @ 2009 08 02, 21:43)
Aciu uz patarima taip skambinau i salona sake kad taip turi buti o del kraujo tai sake gal paplesiau ar patempiau kaip, turetu uzgyt wink.gif Bet labai baisu labai bijau kad nieko rimto nebutu .....  verysad.gif

Na pagal mane liezuvis neturetu buti zalsvo atspalvio blink.gif gal vis del to nueik ir parodyk g.gif gal kokio purskalo israsys arba i vaistine nueik g.gif
Atsakyti
Gal kažką dažančio arba žalio valgei, kad liežuvis žalsvas g.gif
Nu bet nuo infekcijos tai nepažaliuotų tikrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 08 02, 22:16)
Gal kažką dažančio arba žalio valgei, kad liežuvis žalsvas  g.gif
Nu bet nuo infekcijos tai nepažaliuotų tikrai  biggrin.gif

nu kazkur maciau foto kur buvo vertas liezuvis ir infekcija tai ten matesi zalsvos spalvos g.gif blush2.gif nu nzn as patariu tokiais dalykais nejuokauti neduok Dieve kokia infekcija doh.gif tfu tfu tfu 4u.gif beje idomu kokiam salone veresi panele g.gif Ir dar kraujas nlb bega po keliu dienu man atsimenu tik pirma ar tai antra diena bego kai valgydama uzkliudziau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 08 02, 22:19)
nu kazkur maciau foto kur buvo vertas liezuvis ir infekcija tai ten matesi zalsvos spalvos  g.gif  blush2.gif  nu nzn as patariu tokiais dalykais nejuokauti neduok Dieve kokia infekcija  doh.gif  tfu tfu tfu  4u.gif  beje idomu kokiam salone veresi panele g.gif  Ir dar kraujas nlb bega po keliu dienu man atsimenu tik pirma ar tai antra diena bego kai valgydama uzkliudziau  g.gif

OMG, dabar pagooglinau ir aš radau kažką panašaus į žalsvą spalvą.. na gal greičiau melsvą, tokią kaip mėlynę ant liežuvio blink.gif Jaiks, kaip būna doh.gif
Bambanuoga, jei nepraeis-rimtai nuvažiuok pasirodyti į tą saloną rolleyes.gif
Atsakyti
Tai jo sake ta zalsva spalva normalu taip turi buti dezinfekuoju su drusos tirpalu kas kokias 2 valandas ir saldau su ledukais nezinau gal cia per daug ? g.gif
Auskara isiveriau penktadieni ta diena buvo viskas gerai kita irgi gerai tik va ta vakara buvome iskylauti tai valgiau daug o liezuvi skaudejo siaubingai .... Manau gal del to ? Kaip bijau kad nieko nebutu ........ verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
O veriausi lyg ir geram salone jokiu nusiskundiimu ten isiverusioms nebuvo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bambanuoga @ 2009 08 02, 23:33)
Tai jo sake ta zalsva spalva normalu taip turi buti dezinfekuoju su drusos tirpalu kas kokias 2 valandas ir saldau su ledukais nezinau gal cia per daug ?  g.gif
Auskara isiveriau penktadieni ta diena buvo viskas gerai kita irgi gerai tik va ta vakara buvome iskylauti tai valgiau daug o liezuvi skaudejo siaubingai .... Manau gal del to ? Kaip bijau kad nieko nebutu ........  verysad.gif  verysad.gif
Papildyta:
O veriausi lyg ir geram salone jokiu nusiskundiimu ten isiverusioms nebuvo wink.gif

NU kazkaip kiek zinau tai nuo per dideles dezinfekacijos jis gali pageltonmuoti arba pabaltuoti bet tikrai ne pazaliuoti doh.gif g.gif nzn nepatinka man g.gif tavo vietoj pirkciau koki kita tirpala dezinfekcjai arba vaziuociau i salona schmoll.gif geriau nerizikuok mirksiukas.gif
Atsakyti
bambanuoga, kokiam salone vėrėtes? prie jūsų akių adatą naują pamėmė? 4u.gif


QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 08 03, 00:10)
NU kazkaip kiek zinau tai nuo per dideles dezinfekacijos jis gali pageltonmuoti arba pabaltuoti bet tikrai ne pazaliuoti  doh.gif  g.gif  nzn nepatinka man  g.gif  tavo vietoj pirkciau koki kita tirpala dezinfekcjai arba vaziuociau i salona  schmoll.gif  geriau nerizikuok mirksiukas.gif

negazdink taip.. lotuliukas.gif visko nuo to skalavimo gali būt:)
Atsakyti
ech verysad.gif turejau auskara liezuvi 3 metus...pries kokius 2-4 men issiveriau...dabar vel noriu doh.gif
Del dezinfekacijos,tai apskritai negalim absoliuciai jokios zaizdos per daug dezinfekuot,nes kitaip neliks geruju mikrobu,kurie gydo ta zaizda ir apsaugo nuo blogybiu.O va tada tai jau blogai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~*StarDust*~: 02 rugpjūčio 2009 - 23:53
QUOTE(~*StarDust*~ @ 2009 08 03, 00:51)
ech  verysad.gif  turejau auskara liezuvi 3 metus...pries kokius 2-4 men issiveriau...dabar vel noriu  doh.gif
Del dezinfekacijos,tai apskritai negalim absoliuciai jokios zaizdos per daug dezinfekuot,nes kitaip neliks geruju mikrobu,kurie gydo ta zaizda ir apsaugo nuo blogybiu.O va tada tai jau blogai  doh.gif

o kodel issiverei? 4u.gif :
Atsakyti
QUOTE(bambanuoga @ 2009 08 02, 18:35)
Auskara isiduriau uzvakar viskas buvo lyg ir normaliai aisku buvo patines ir valgyt normaliai negaliu tik koses jogurtai, bet siandien ryte atsikelusi paziurejau kad man tas liezuvis kaskokios zalsvos spalvos ir bega kraujas nesmarkiai bet bega ir nezinau ka daryti gal galetumet patarti ?  verysad.gif


Aš turiu auskarą liežuvyje, man taip nebuvo ir nesu gydytoja, dėl to patarti nelabai ką galiu, tik tiek, kad gal reikėtų tau nueiti pas gydytoją g.gif
Atsakyti