Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras liežuvyje

QUOTE(bambanuoga @ 2009 08 02, 18:35)
Auskara isiduriau uzvakar viskas buvo lyg ir normaliai aisku buvo patines ir valgyt normaliai negaliu tik koses jogurtai, bet siandien ryte atsikelusi paziurejau kad man tas liezuvis kaskokios zalsvos spalvos ir bega kraujas nesmarkiai bet bega ir nezinau ka daryti gal galetumet patarti ?  verysad.gif



Na taip tikrai neturėtu buti, nes man kai vėriaus prieš 4metus,tai tikrai taip nebuvo ir gan greitai lb gerai sugijo smile.gif tik tą dieną daug ledų valgiau ir tiek smile.gif tik atsimenu naktį kiek neiprasta buvo,net sapnavau,kad man saldainis prie lezuvio prilipo ir niekaip jo negaliu atlipinti lotuliukas.gif
Atsakyti
Oo kiek daug patarimu aciu labai smile.gif)
Siandien viskas labai gerai ta geltonai zalia spalva jau beveik isnyko o kraujas nebebega visai ir nebeskauda beveik tfu tfu tfu kaip gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu va, kaip gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 08 03, 00:55)
o kodel issiverei?  4u.gif :


Buvo jau atsibode g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aš irgi paskutiniu laiku nebenešiojau gan ilgai, tik karts nuo karto vis prasidurdavau, kad neužaugtu skilute smile.gif bet budavo net,kad po 3-4 savaičiu tik prisimindavau, kad reik prasidurt, bet ir neužauga ta skylė man thumbup.gif o teko girdėt, kad liežuvis greit užauga...Na o vakar paskaitinėjau šią temą,tai vėl užėjo noras auskariuka nešiot ax.gif tai šnd.nauja auskara paivairinimui nusipirkau ir isivėriau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Auxiukė @ 2009 08 04, 13:46)
aš irgi paskutiniu laiku nebenešiojau gan ilgai, tik karts nuo karto vis prasidurdavau, kad neužaugtu skilute smile.gif  bet budavo net,kad po 3-4 savaičiu tik prisimindavau, kad reik prasidurt, bet ir neužauga ta skylė man thumbup.gif  o teko girdėt, kad liežuvis greit užauga...Na o vakar paskaitinėjau šią temą,tai vėl užėjo noras auskariuka nešiot ax.gif  tai šnd.nauja auskara paivairinimui nusipirkau ir isivėriau thumbup.gif

Aš irgi buvau girdėjusi, kad greitai užauga. Bet man taip nenutiko. Išsivėriau, nes darant narkozę negalima jokių papuošalų būti įsivėrus. Po operacijos beveik tris savaites neturėjau jėgų įsiverti auskarą. Bet nieko, neužgijo biggrin.gif
Atsakyti
aš be jo gyvent negaliu, apie išsivėrimą negali būti nė kalbos biggrin.gif
o kai išsiimu švėpluoju, taip nepatogu be jo doh.gif
Atsakyti
pagaliau nebesvepluoju tik katais zodziai susipina lotuliukas.gif
Roziuk kur pirkai ta spigliuka ir uz kiek ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 08 11, 00:33)
pagaliau nebesvepluoju tik katais zodziai susipina  lotuliukas.gif
Roziuk kur pirkai ta spigliuka ir uz kiek ?  4u.gif

Didelis pasirinkimas užsienio puslapiuose, o ir kainos normalios smile.gif Gundausi užsisakyti smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti
laba, noreciua paklausti del guzo liezuvyje . as prasiveriau pries 3 savaites ir pastebejau kad yra guzas toje vietoje kur pradurta,is vidaus. aisku ten kazkiek ir puliu yra . norejau paklausti ar tai normalu ir ar man tas guzas dinks smile.gif
Atsakyti

Sveiki, gal kas veretes namuose auskra? Turejau isiverus auskara, bet po liezuviu yra plevele uzsidejusi. Ir tik ja pradurti reikia... su kuo reikia uzsaldyti liezuvi???? Gal kas zinote? 

Atsakyti