Įkraunama...
Įkraunama...

"Sigma"

http://www.shaping.lt/
Man ten patinka bigsmile.gif
Atsakyti
o nezinot nuo kurios val dirba treniruokliai, man butu geriausia pries paskaitas..
Atsakyti
Pakartosiu savo klausimą čia ax.gif
Kiek pastebėjau, vartydama klubo tinklalapį, yra naujas treneris treniruoklių salėje. Ar jis pats sudaro programas, prižiūri salėje (technika ir pan.) ar situacija tokia kaip buvus - aerobikos trenerės parodo pratimėlius iš kompiuterinio programų sudarymo varianto, o toliau - manykis kaip nori?
Atsakyti
As ten pradesiu nuo kitos savaites sportuot, tai atsipliepimus butinai parasysiu. Eisiu i aerobika tongue.gif Ten as kolkas i soliariuma vaikstau thumbup.gif: dabar jau sportuot pradesiu tongue.gif
Atsakyti
pries keleta metu sportavau sitaje klube. Kol buvau studente - buvo puiku ir labaiu lankiau aerobika - tai man yspudis buvo likes labai geras, net po metu susitikus trenere atpazindavo mane;) o db sugryzau vel, bet tik vasaros sezonui ir tik treniruoklius - palaikyt forma. tai mane susokiravo aplinka ir irangos senumas, aciau esme - jog galima ir cia taip puikiai pasportuot, kad patikekit - as jau antra diena vaikstau tokia jaucianti raumenukus, nors pries tai puse metu intensyviai sportavau. esme - teisingas pratimu atlikimas ir netinginiavimas, o toliau uzsimerki i viska- senus treniruoklius, aplinka, dusus ir darai, ko atejai:))) bet visa laika cia sportuoti neiseitu, lb sunku is geresnio pereiti i prastesni:)
del programos - tai tave ismatuoja, pasveria ir sudaro programele ale, bet aisku viska daro kompas, tai kaip cia pasakius - tavo poreikiai sioj vietoj nebus patenkinti, todel ta programa ir nesinaudoju:)
del trenerio salej - mano nuomone kitokia, kiek dienu buvau, tai kiekviena diena treneris netgi prieidavo prie manes, ko net mano ankstesniam klube nebudavo...aisku, treneris salej nesedi, jis tik retkarciais uzeina...
Atsakyti
ax.gif ir man teko ten pradeti "sportine karjera"...Aerobikos nelankiau, bet dabar drasiai galiau pasakyti - jog treniruokliu sale - tragiska....persirengimo kambariai - irgi...atsimenu, kad labai daznai pritrukdavo persirengimo kambaryje vietu - tai administratore siulydavo eiti i sale ir ten a lia "konteineriuose" persirenginet....Zodziu, visiska nesamone, aisku sudentams gana normalus pasirinkimas, kadangi labai pigu. Bet atvirai - neverta. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greenxe: 12 gegužės 2007 - 14:31
vasara zada sporto sale- treniruokliu visa remontuoti ir atnaujinti PAGALIAU viska thumbup.gif: zada ten nemazai isgriaut sienos tongue.gif
Atsakyti
Lankiau ir aš tame klube treniruoklius. Nzn, jei eini sportuot, o ne į treniruoklius pasižiūrėt, ar save parodyt, tai visai normaliai, kaip už tokią kainą. [Y]
Sportavau beveik pusmetį, tai tikrai jautėsi rezultatai. Jei dar ateini iki 16 val, tai ir žmonių mažiau... Dar kas patiko, kad žmonės susirenka sportuoti, o ne į kitus žiūrėt ir apkalbinėt (uch, kaip nemėgstu tokių personų, kurios kitus nužiūrinėja ir apkalbinėja bash.gif )
O trenerio galima paprašyt, kad prižiūrėtų, kol išmoksi teisingai pratimus atlikt. Reikia tik maloniai paprašyt, nusišypsot daugiau ir nepamiršt padėkot. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2007 05 31, 17:30)
O trenerio galima paprašyt, kad prižiūrėtų, kol išmoksi teisingai pratimus atlikt. Reikia tik maloniai paprašyt, nusišypsot daugiau ir nepamiršt padėkot.  wink.gif

O kam? Aš gi abonementą perku tongue.gif biggrin.gif
Jei rimčiau - man jau gal žinomiems pratimams technikos aiškinti iš naujo nereikia (nors nepamaišytų), bet kaip mėgėjiško pasisportavimo pradžiai (tai buvo pirmas klubas) - labai reikėjo. Atsitempi trenerę, paaiškina šiek tiek ir dingsta, o aš, aišku, tuoj pamirštu, pasiklausti nėra pas ką, todėl iš pradžių ten lankiau tik grupinius užsiėmimus.
Dabar reikia gerų programų - bet kokios nesinori (šiokia tokia patirtis trukdo tongue.gif), o matau, kad klube atsirado naujas treneris treniruoklių salėje - smalsu pasidarė - gal geras programas rašo g.gif Nors galima susirasti, kas sudarys ir puikiai naudotis treniruoklių sale rolleyes.gif
Man tai klubas, į kurį kartas nuo karto vis sugrįžtu. Aišku, dėl jogos blush2.gif Na, gal netgi dėl tos "prasčiokiškos" aplinkos - vis dar nespėju nenusipirkti "Adidas"o pasidemonstravimui lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tai ar kas nors lankotės šiame klube šiuo metu? ar atsinaujino jis, ar vis dar tragiška situacija? g.gif
Atsakyti
Na man ten visai nepatiko, sales mazhos, sienos baisios, persirengimo kambariai irgi nelabai, i tualeta nuieti reikia rakto imt , treneriai tai man irgi nelabai patiko, kaip cia kazkas minejo senamadiski, po kitu klubu treneriu net neidomu eiti.
Atsakyti
sugalvojau ir as eit pasportuot.sis sporto klubas salia manes, tai sakau reik eit ismegint, niekur nereiks vaziuot blush2.gif
gal yra mamyciu dabar ten sportuojanciu, galvoju eiti pirmoj dienos pusej ir su treniruokliais bigsmile.gif gal zinot kokios kainos, 2-3 kart i savaite 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(espana @ 2007 12 02, 15:30)
sugalvojau ir as eit pasportuot.sis sporto klubas salia manes, tai sakau reik eit ismegint, niekur nereiks vaziuot blush2.gif
gal yra mamyciu dabar ten sportuojanciu, galvoju eiti pirmoj dienos pusej ir su treniruokliais bigsmile.gif gal zinot kokios kainos, 2-3 kart i savaite 4u.gif

kaina jau radau, tik va idomu kiek kartu i savaite galima eit uz ta kaina g.gif
Atsakyti