Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima mažinti žiedus po vestuvių?

man isvis nemalonumas buvo. nunesee vyras pamazint zieda, nes pagal tradicija is tevu paememe, tai parnese pamazinta, ogi ziuriu - ne tas blink.gif mazesnis bet ne tas. liudna pasidare bet nieko padaryt negalejom, taigi reikalaukit sverti zieduka iki maziniko ir po mazinimo.svoris turi buti vienodas bent as taip isivaizduoju, nes ji tiesiog keliais ml paplatin a kai mazina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina_Linute @ 2008 07 04, 17:43)
Sveikos visos  4u.gif  as zinokit, mastau irgi apie ziedo mazinima. jis man geras, na kai nuleidziu ranka tai aisku nenukrenta  tongue.gif  bet viena karta pagalvojau, ar jis man kartais ne per didelis, nes ant pirsto toks laisvokas, ir pakraciau labiau ir nukrito  verysad.gif  tai net nezinau ka ir manyti. iki vestuviu liko keliolika dienu. Gal kai pradesiu kasdien nesioti ranka pabrinks, ir viskas bus gerai? kaip manote?


man lygiai taip pat, tik pastebėjau po vestuvių... kai pradėjau kasdien nešiot, nors tik trečia diena.
vyram lengviau,nes ju sanariai dažnai didesni buna ir žiedas laikosi užmautas
Atsakyti
aš mažinausi savo žieda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anastazas @ 2007 03 17, 14:47)
Išvis kuo mažiau prietarų, tuo ramiau gyveni. Aš  pažįstu porą, kurioj atsitiko taip, kad vos susituokę pametė vestuvinius žiedus. Ta proga užsisakė pas juvelyrą originalius sidabrinukus, abu nešioja sau gražius žiedukus ir džiaugiasi tvirta ir laiminga santuoka. Vedę tikrai ne metus ir net ne penkerius. Ir, mano akimis žiūrint, viena iš nedaugelio pavyzdinių šeimų  4u.gif

Taip, kad mažinkit, didinkit, mėtykit - ne žieduose slypi šeimyninė laimė ir jos tvirtumas  mirksiukas.gif


visiskai pritariu - mazinkit ir nesukit sau galvos biggrin.gif
Atsakyti
As tai tikiu prietarais blush2.gif
Atsakyti
Mano vyrui tai didinti reikia zieda ir vis bijojau, gal prietarai negerai suveiks g.gif Bet dabar, pasiskaicius cia teigiamu minciu, be baimes liepsiu jam tai daryt mirksiukas.gif Ir is tikro, kaip gali paveikti tarpusavio santykius ziedo apimties pakeitimas? Dar jeigu pamestu, gal, o dabar...Zodziu, sekmes visoms! 4u.gif
Atsakyti
savo žiedus didinau ir nieko neatsitiko,jau septyniolikti metai kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrinė @ 2008 08 27, 15:39)
aš mažinausi savo žieda 4u.gif


ir kaip viskas gerai? o žiedas buvo auksinis Ar balto aukso?
Atsakyti
Mes Mb zieda mazinom pries vestuves..
praejo vestuves, jis vis zyze, kad jam dar per didelis doh.gif nuvaziave paklausti, kaip kas..mums pasake..ziedai juk SVENTINTI jau pozna..tuo labiau, kad graviruoti...nes kai zieda mazina, ne siaip prakerpa sudeda ir psio, ji is naujo lydomas..todel darytis reikia pries vestuves tokius reikaliukus, o jei laikui begant kas ne taip, tam yra kiti pirstai..as tikrai neprietaringa..bet jau kadangi kunigas pasventino..tai turi kazka reiksti, kitaip neitume tuoktis i baznycia ax.gif
Atsakyti
As tai netikiu jokiais prietarais... kazkokia nesamone unsure.gif jei ziedas per mazas, susimazini ir nesioji sau toliau laimingai. Paprasta thumbup.gif daug geriau, nei paskuo pamesti ri nervuotis del to...
Atsakyti
[quote=belladonna,2007 03 17, 14:46]
sveikos
po vestuviu nesiojant kiekviena diena ziedeliuz, pastebejom jog jie truputuka didoki. jie klasikines formos ir spalvos. kaip manot ar man nekreipti demesio i prietarus ir mazinti ziedus ar nesioti ir mintyse bijoti kad nepamestume unsure.gif nes vieni sako kad negalima mazinti kiti sako netiketi, ar cia tik motereliu pramanai ar prietarai ar kaltes usvarymas ant ziedu del skyrybu ar neskalnadaus santuokinio gyvenimo ax.gif patarkit 4u.gif

Kada nori tada ir mazini...o tie bobu prietarai lotuliukas.gif
Atsakyti
netikiu tokiais prietarais smile.gif
Atsakyti