Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimai įvairūs

Mums tie balti bėrimai kažkur per 3 sav išnyko. Kartais paberia labai smulkiais spuogiukais, bet negausiai ir greit praeina.
Atsakyti
sveikos smile.gif na mano mazyles baltais spuogeliais nebere,bet buvom isbertos mazais raudonais(aplink ausytes,kakliuka,skruostai)pasirodo tai tas isberimas nuo prakaito buvo(mazoji susildavo zaizdama).praejo kai dukryre visa savaite maudziau kiekviena diena.dar padeda kremukas arba tirpaliukas i vonia"oilatum junior" tik nezinau ar tokio lietuvoje yra,nes mes gyvenam siaures airijoje.
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal galetumete pasidalinti patirtimi per kiek laiko jusu leliams praejo tie berimukai ant veiduko. Maniskiiui pabertas tik veidukas, daugiau niekur spuogliu nera... Gydytoja kaip ir visom sako ta pati - praeis, bet man vis tiek neramu. Mums jau menesiukas, o kai isbere nuo antros savaiteles, tai ir neisnyksta, nors ir ramunelem valau ir maudomes kiekviena diena...
Atsakyti
Mano mažylei išbėrė veiduką kai suėjo 4 savaitės. Tokiais smulkiais raudonais spuogeliais su baltom virsunelem. O žandukai buvo tokie baisiai šerpetoti. Išsigandau, maniau- užvalgiau gal ko, gal alergija vaikui. Gydytoja nuramino, sakė, praeis savaime. Tipo alerginis bėrimas visai kitoks būna. Tepti niekuom nepatarė. Mums tas bėrimas baigėsi po 4-5 savaičių kažkur... bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu saliuke uz atsakyma, na, tikiuosi, kad praeis per menesi. Man gydytoja irgi sake, kad turi praeiti, bet vis tiek neramu... na, turbut belieka tik laukti...
Atsakyti
sveikos, norejau paklausti, gal jusu vaikiukams buvo toks berimas. mano dukrytej 1metai ir 4 menesiai. vienintele smarkiai isberta vieta yra ties rankos sulenkimu, per alkune. kitoje rankoje tik keli raudoni spuogeliai ir dar yra galvos plaukuotoje dalyje vienoje vietoje. spuogeliai iskile, plotas visas raudonas ir tarkim ties alkune ju daug labai. spuogeliai buvo su geltonomis virsunelemis, o dabar tu virsuneliu kaip ir nera. vaikeliui neniezti, temperaturos irgi nera, linksma, guvi. gal kam taip yra buve? isberimas nepraeina jau kokias 4dienas, nors tas baisus raudonis nuejo, bet spuogeliai vistiek liko verysad.gif
Atsakyti
Maisto kokio naujo bandet (gali buti net ir tas pats produktas, tik kilme kita - pvz. atveztinis). Pamastykit. Pagal aprasyma, butu panasu i alergija, kuri praeidineja (tikriausiai uzvalge karteli ir dabar nebera kontakto).
Atsakyti
QUOTE(obuoliux @ 2008 06 16, 13:28)
Maisto kokio naujo bandet (gali buti net ir tas pats produktas, tik kilme kita - pvz. atveztinis). Pamastykit. Pagal aprasyma, butu panasu i alergija, kuri praeidineja (tikriausiai uzvalge karteli ir dabar nebera kontakto).


visko gali buti
mes visko bandome paragaut po truputuka (ir braskiu, ir tresniu ir visu kitu skanumynu), bet mazais kiekiais,
jei netycia nepraeitu tai pas daktara uzsiregistravome.

o kazin gal toks berimas gali buti nuo to kad dantys dygsta?, nes kai paskutini karta dygo tai smarkiai veme unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Na mum tai daznai paberia alkunes, keliukus, ant uzpakaliuko. Atsiranda ne aisku nuo ko, taip ir praeina. Mes tepam kremuku, kuo riebesniu, kad odele nesausetu, tada greiciau praeina. Panasu, kad kazkas alergizuoja, mes tai taip ir neatrandame nuo ko.
Atsakyti
na reikes atidziau stebet ka duodu ragauti. blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Stenkites neduoti atveztinio "gerio": uogu, darzoviu. Geriausia, jeigu butu uzauginta patikimo zmogaus arba savo.
O del dantuku dygimo ir berimo abejociau. Kiek teko skaityti ir susidurti, gali buti kazkiek temperaturos ir viduriavimas.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo obuoliux: 16 birželio 2008 - 17:53
na va musu berimais visiskai pranyko thumbup.gif , turbut tikrai busime kazka netinkamo uzvalge 4u.gif doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti