Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

QUOTE(krispuka @ 2008 01 31, 15:53)
dėl išskirų tai normalu žiūrint kokios jos, nenormalu jai rudos, kraujingos, jaigu baltos, tai siautėjantys hormonai sukialia ta vadinamajį grybelį pas kurią kiekvieną motery yra, tik pasirodo skirtingai vienoms per nėštumą, kitoms po jos, kitoms dar vėlaiu, o kitoms nepasirodo, jai tai baltos išskyros, kurios kamavo ir mane visą nėštumą tereikia pasakyti ginekologui -ei, būtinai, tai juk ne vien šlapios vaikšto bet ir perštėt tūrėtų, čia daktarams įprastas dalykas girdėti kad pas moterį nėštumo metu padaugėjo išskyrų, išrašys žvakučių į makštį ir baiktas kriukis mirksiukas.gif

bet ar budavo Jums taip, kad pasislapinate, nusisausinate ir tik atsistoji ir toks jausmas, kad "issprudo" isskyros...nu tikrai tokios labai skystos, baltos... unsure.gif mane tai vargina, bet jau trec. eisiu pas giniu ir pasakysiu, gal cia netycia gleiviu kamstis po truputi iseidineja g.gif
Atsakyti
Man irgi visa nestuma daug isskyru, net gi viena karta (28sav.) jos buvo ne visai baltos, o rusvos... tai is karto nulekiau pas gine, tai rado gimdos kaklelio infekcija, bet po savaites, panaudojus zvakutes, viskas susitvarke. Padare dar karta visus tyrimus, tepineli paeme, paseli, ir viskas ok. O baltu isskyru vis dar turiu kaip ir anksciau. Ir tai nera blogai. Svarbiausia, kad jos butu baltos, be tokiu oro burbuliuku, nes butent tokie oro burbuliukai parodo, kad yra kazkokia infekcija, kad kazkas negerai.
Atsakyti
QUOTE(Ramone @ 2008 02 01, 14:24)
Svarbiausia, kad jos butu baltos, be tokiu oro burbuliuku, nes butent tokie oro burbuliukai parodo, kad yra kazkokia infekcija, kad kazkas negerai.

nu be burbuliuku rolleyes.gif nors tiek palengvejo...bet man kaip tik daro slapimo tyrima, taip ir rodo leukocitu kieki didesni, vadinasi, infekcija yra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Primadona-A @ 2008 02 01, 15:44)
nu be burbuliuku rolleyes.gif nors tiek palengvejo...bet man kaip tik daro slapimo tyrima, taip ir rodo leukocitu kieki didesni, vadinasi, infekcija yra verysad.gif



Sveikutė. Mane irgi žinok tokios pačios bėdos kamuoja.. Kas antrą savaitę mane užplūsta tos išskyros.. Ir būna baltųjų, ir bespalvių.. Ir vakar buvau pas ginę, ir rado leukocitų labai padidėjusį kiekį.. g.gif Sakė - kažkur yra uždegimas, bet man vaistų jokių neskyrė, tik išrašė gerti Lady Care - spanguolių vitaminus... Ir sakė nepraeis, tada jau vaistus skirs, nes kol kas mano mažas nėštumas.. Nors iki šio laiko ir tepinėlis ir kiti tyrimai buvo geri.. unsure.gif Bet ir tos ginės kažkaip mane nugasdino.. Bijau, kad kas nors leliui nenutiktų... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarilė.84 @ 2008 02 01, 15:00)
Sveikutė. Mane irgi žinok tokios pačios bėdos kamuoja.. Kas antrą savaitę mane užplūsta tos išskyros.. Ir būna baltųjų, ir bespalvių.. Ir vakar buvau pas ginę, ir rado leukocitų labai padidėjusį kiekį..  g.gif  Sakė - kažkur yra uždegimas, bet man vaistų jokių neskyrė, tik išrašė gerti Lady Care - spanguolių vitaminus... Ir sakė nepraeis, tada jau vaistus skirs, nes kol kas mano mažas nėštumas.. Nors iki šio laiko ir tepinėlis ir kiti tyrimai buvo geri..  unsure.gif  Bet ir tos ginės kažkaip mane nugasdino.. Bijau, kad kas nors leliui nenutiktų...  verysad.gif

Tik nesigasdink...viskas bus gerai 4u.gif man is pradziu zvakuciu neskyre, bet kazkur gal 22sav. as "suvartojau" nu lyg tuo momentu gerai, bet paskui tas pats doh.gif jauciu organizmas taip kovoja su tuo mazyliu isitvirtinusiu pilvely wub.gif
Atsakyti
tik nepergyvenkit viskas bus ok ax.gif svarbu laiku pasiskusti ginekologei, tada ir jus nuramins, ir pacios ramios jausites mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas turit patirties su zalsvom iskyrom? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(viskas_bus_gerai_:) @ 2008 02 01, 18:50)
Gal kas turit patirties su zalsvom iskyrom?  cool.gif


man irgi buvo atsiradusios, bet po dienos dingo g.gif
o tau daugiau nieko nera, tik isskyros?
Atsakyti
būtinai kreipkis pad gine nes tai nera nestumo metu normalu schmoll.gif
Atsakyti
Sakykit o ar yra skirtumas tarp isskyru, turiu omeny, kad kazkurios rodo kazkuria specifine bakterija? g.gif nu tarkim baltos isskyros bet tokios tirstos ir isskyros, kaip vandenukas?
Atsakyti
QUOTE(kristi_ @ 2008 02 02, 13:18)
man irgi buvo atsiradusios, bet po dienos dingo g.gif 
o tau daugiau nieko nera, tik isskyros?

Tik isskyros, nu dar kai ju per daug, tai tokis kutenimas, kol iseina... Ale kaip ima tepineli, tai viskas pas mane ok...... Nzn, gal privaciai, o ne tik poliklinikoj, reik eit, kad butu du nepriklausomi rezultatai... Visai nenoreciau, kad jei nieko neranda, tai aklai skirtu kokiu zvakiu nuo visko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(viskas_bus_gerai_:) @ 2008 02 01, 17:50)
Gal kas turit patirties su zalsvom iskyrom?  cool.gif


kai man buvo rade maksties uzdegima, isskyros buvo zalsvos.
Atsakyti