Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

QUOTE(gudytejol @ 2007 09 25, 19:53)
man taip pat labai padaugejo isskyru,nespeju kelnaiciu keisti ir taip nesmagu,bet gal kad jau nestumo pabaiga  g.gif



QUOTE(jalka @ 2007 11 14, 16:30)
pas mane ta pati beda...daug bekvapiu bespalviu isskyru...pradejau naudoti kasdienius iklotus,nes kelnaites kiaurai slapios... g.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Man irgi tas pats cool.gif O kaip nervina mad.gif ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2007 12 06, 21:42)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Man irgi tas pats  cool.gif  O kaip nervina  mad.gif  ph34r.gif

Man irgi tas pats drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pas mane nebuvo jokių išskyrų. bigsmile.gif Tfu, tfu, tfu, jokių "nepatogumų" nepajutau.
Atsakyti
as neapsikentus siandien vaziuoju pas gydytoja,ziuresiu ka sakys...nes man diskomfortas tos isskyros...
Atsakyti
sveikos supermamos pas mane nestumo pradzia kokia 5 sav ir iki siol nebuvo jokiu gausesniu isskyru bet jau 2-3 dienas isbega tokios isskyros kaip vandenukas,siek tiek su baltomis priemaisomis.tiesiog pliupteli koki puse arbatinio saukstelio ir vel kelias val ramu.kazka skaiciau apie kamscio formavimasi,ar cia gali buti tai?pas gydytoja dar nebuvau todel nieko nezinau apie nestumo eiga,o cia pirmas mano nestumas
Atsakyti
man 8sav nestumo ir labai pagusejo iskyros ar verta del to nerimauti? g.gif ir jos tokios baltos bijau kad neatsityktu kas blogai verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2007 12 15, 16:25)
man 8sav nestumo ir labai pagusejo iskyros ar verta del to nerimauti? g.gif ir jos tokios baltos bijau kad neatsityktu kas blogai verysad.gif  verysad.gif


che, man ir nuo nėštumo pradžios pagausėjo tų išskyrų, bet kiek teko girdėt,kad tai dėl nėštumo tokie pokyčiai mirksiukas.gif ko gero viskas susireguliuos po nėštumo smile.gif
Atsakyti
O man tokia situacija:teko gerti antibus Ospamoksa,ziuriu pagausejo isskyru ir to kio grietines tirstumo,po kurio laiko jos pasidaro zalsvos,bet neniezti,o kvapo neuzuodziu,nes didele sloga.Tikiuosi ne kokie vandenys?Ar nera kam taip nutike?
Atsakyti
QUOTE(vinesa @ 2007 12 30, 15:03)
O man tokia situacija:teko gerti antibus Ospamoksa,ziuriu pagausejo isskyru ir to kio grietines tirstumo,po kurio laiko jos pasidaro zalsvos,bet neniezti,o kvapo neuzuodziu,nes didele sloga.Tikiuosi ne kokie vandenys?Ar nera kam taip nutike?

Man irgi po antibiotikų vartojimo išskyros tapo tirštos, žalsvai geltonos, bet bekvapės, tai gydytoja pasakė, jog labai panašu į grybelį ir išrašė žvakučių. Po jų naudojimo viskas pasitaisė smile.gif .
Atsakyti
mane ir kankina skystos bespalves bekvapes iskyros nuo 19sav.Neapsikentus pradejau naudoti yklotus bet kartais ir jie nepadeda g.gif
Atsakyti
QUOTE(vakaro_zvaigzde @ 2007 12 09, 12:10)
sveikos supermamos pas mane nestumo pradzia kokia 5 sav ir iki siol nebuvo jokiu gausesniu isskyru bet jau 2-3 dienas isbega tokios isskyros kaip vandenukas,siek tiek su baltomis priemaisomis.tiesiog pliupteli koki puse arbatinio saukstelio ir vel kelias val ramu.kazka skaiciau apie kamscio formavimasi,ar cia gali buti tai?pas gydytoja dar nebuvau todel nieko nezinau apie nestumo eiga,o cia pirmas mano nestumas

Mane taip pat isskyros kankina doh.gif jauciu diskomforta del to, jau viena lomexin ovale sunaudojau, bet jauciu pries gimdyma teks pakartoti, kad vaikutis gimtu svariuose takuose rolleyes.gif bent jau taip gine sake smile.gif
Atsakyti
man nuo pat nestuke.gif pradzios pagausejo isskyru, tenka iklotus naudot, bet jos nera blogai, jos juk vaikelio apsauga 4u.gif
Atsakyti