Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyros

man slapimo tyrimas budavo geras,tik tas tepinelis parode kad kazkas netaip smile.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif turiu problemele,aplanko tamsiai rudos spalvos iskyros,tai nerimauju,buvau pas gyditoja,bet ji ju nepastebejo kadangi rytas buvo,o man ju atsiranda tik ,kaip pajudu daugiau.Sake ,kad tai gali buti del uzdegimo,ultragarso dar niekas nedare.Ar gal kam taip buvo?Jei taip tai kokios pasekmes,jau paranoja man blink.gif
Tuoj nemeileis i poliklinika ax.gif
Atsakyti
Man nuo pirmos dienos prasidejo pienlige. Ketinu pasigydyti pries gimdyma, tikiuosi maziukas neuzsikres unsure.gif
Atsakyti
mum jau 37 sav. ir prasidejo verysad.gif pries tai kelis sykius gydziausi pienlige,kaip ir pazystu ja,bet isskyros kitokios.jauciu,kad vel pienlige islindo ,bet isskyros nepanasios kaip budavo anksciau,gal kuriai taip buvo?
Atsakyti
Kiek supratau iš straipsnių internete, nėsčiosioms ir taip pagausėja išskyrų, bet reikia kreiptis pas gydytoją, jei jie su "kvapeliu", nuo jų nėžti, nemalonu šlapintis, jei pienligė, ar jos nuo šviesiai iki tamsiai rudos spalvos, ar tiesiog nors nežymiai kraujingos, ir neduok dieve dar skauda ("tempia") pilvuką bei kartu dar ir vėmi nesustodama. Kai kraujingos iškyros, "tempa" pilvuką kvieskit iš karto greitąją ir melskitės, kad greičiau atvažiuotų, gal pavyks išgelbėti kūdikį.
Pati pagulėjau 4 dienas ligoninėj dėl nežymių rudų išskyrų, besitęsiančių tik dvi dienas. Nors nieko ačiū dievuliui nerado, pagėriau magnį ir geležį ir ramu, kad viskas tvarkoj, dabar žinau, kaip atrodo akušerijos-ginekologijos skyrius, anksčiau ar vėliau teks ten atsidurti. Ne viešbutis, bet išgyventi kelias dienas galima. Spintelės gan mažytės, grindų neleidžia užkrauti, bet tiek to "nieks lauke neleis gimdyti".
Sveikatos jums ir jūsų vaikučiams. nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knatalja: 22 rugsėjo 2008 - 13:34
Labas,

Mums kai buvo 28 savaites irgi atsirado tamsiai rudos isskyros tai pagulde i lygonyne blink.gif lasalines man state ir teko 6 dienas guleti doh.gif O dabar padidejo baltu isskiru tai nuvariau pas gine ji israse man zvakuciu.O siandien diena pradejo skaudeti ( putyte ) blush2.gif toks jausmas,kad kazkas gerai sudave doh.gif Gal taip turi but? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mano nestumiukas dar tik 6ta savaite, siandien atsirado balintos kavos spalvos isskyros (na , jos ir pries tai buvo, bet pakeite spalva), ar tureciau sunerimti ???
Gyvenu Airijoje ir kas durniausia pirma cia einama pas bendros praktikos gydytoja net ir nestuke.gif ...

P.S. menesiniu tokiu laiku neturetu buti. Skausmu neatsirado (paskaudena papilve ar nugaros apacia nuo pat nestumo pradzios).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murzinyte: 27 rugsėjo 2008 - 19:26
Manau,tik tepinelis gali pasakyti ar normalu,nes iskiru neacioms padaugeja,o kokia ju priezasti ar konsentracija,nustatys tik tyrimas
Atsakyti
Aciu sita as ir pati zinau cool.gif
Klausiu mamu kurioms gal taip pat yra buve.
Atsakyti
Aisku,as naivi galvojau , kad as ir mama busiu,bet pasirodo kad tetis blush2.gif

buvo ir man,del ir rasau,tik buvo pasikeite i ruda spalva,buvau perisgandus,kad nesivystantis nestumas,bet pasirodo viskas del uzdegimo.Su tais speliojimais,gali ir paranoja atsirast ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KenguRyte21: 27 rugsėjo 2008 - 23:23
QUOTE(murzinyte @ 2008 09 27, 20:25)
Sveikos, mano nestumiukas dar tik 6ta savaite, siandien atsirado balintos kavos spalvos isskyros (na , jos ir pries tai buvo, bet pakeite spalva), ar tureciau sunerimti ???
Gyvenu Airijoje ir kas durniausia pirma cia einama pas bendros praktikos gydytoja net ir  nestuke.gif ...

P.S. menesiniu tokiu laiku neturetu buti. Skausmu neatsirado (paskaudena papilve ar nugaros apacia nuo pat nestumo pradzios).

kreipkis i gydytoja kuo greiciau, kartais jos nieko blogo, kartais reikia ligoninej paguleti. bet kuo anksciau, tuo didesne tikimybe, kad viskas bus gerai
Atsakyti
sveikos nestukes 4u.gif ir mamytes 4u.gif
man tik eina 6 savaite bet nuo pat zirniuko dienos uzsikabinimo ,pas mane buna normalios baltos isskyros o vakarais ir siaip belekada paisrodo gleives tasios,kaip per vaisingas dienas g.gif su pirmu nestumu tokiu isskyru tikrai nebuvo ,gal pas kazkuria panasiai buvo?ar tai normalu g.gif ir siaip isskyru zimiai maziaunei iprastai ,ar siaip kaip buvo su pirma g.gif g.gif tikiuosi tai nieko blogo unsure.gif
Atsakyti