Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

Labas vakaras,
noriu paklausti, kaip padaryti, kad visada - visuose mano laiskuose butu ta pati "uodega" - pavarde, pareigos, darboviete, kontaktai.......... taip kazkaip matosi pas kitus svelnesniu sriftu - uzpavydejau......... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2012 01 19, 23:37)
Labas vakaras,
noriu paklausti, kaip padaryti, kad visada - visuose mano laiskuose butu ta pati "uodega" - pavarde, pareigos, darboviete, kontaktai.......... taip kazkaip matosi pas kitus svelnesniu sriftu - uzpavydejau.........  biggrin.gif

viskas priklauso nuo el. pašto tiekėjo/pašto programos. kadangi el. paštas neminimas, pasakysiu ką pats naudoju:
thunderbird(pašto programa):
Taisa->Paskyrų nuostatos->reikalinga paskyra->ir surašom reikalingus duomenis į „prierašas“, galim pažymėt „pridėti vizitinę kortelę“, tada tą vizitinę kortelę pridės kaip priedą.

gmail(pašto tiekėjas):
gmail->pašto nustatymai->bendras->į langelį „parašas“ įrašom ką reikia, pasirenkam žymįmąjį langelį prie parašo.


Atsakyti
Sveiki visi,turim problema tikiuosi kad kazkas patarsit ir padesit sad.gif Vyras naudojo Yahoo maila,ir nesijunge kazkuri laika.. nu gal apie menesi.. bande prisijungti,liepe jam suvesti apsaugos koda,ok - suvede. bet tuo viskas nesibaige,paprase atsakyti i klausima :" kur praleidot medaus menesi? " ir jis zinoma nezino atsakymo.. ir negali pasijungti savo pasto,visaip bandem,niekaip sad.gif pastas aisku reikalingas,ir jame nemazai ivairios info.. kaip prisijungti be tu klausimu,nes tikrai ju neatsimena vyrelis.. ar jau pamirst? siuo metu jis susikure sau nauja el.pasta.. bet gal eitu atgaivinti senaja paskyra? sad.gif aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Buzulkaa @ 2013 02 25, 10:24)
Sveiki visi,turim problema tikiuosi kad kazkas patarsit ir padesit sad.gif Vyras naudojo Yahoo maila,ir nesijunge kazkuri laika.. nu gal apie menesi.. bande prisijungti,liepe jam suvesti apsaugos koda,ok - suvede. bet tuo viskas nesibaige,paprase atsakyti i klausima :" kur praleidot medaus menesi? " ir jis zinoma nezino atsakymo.. ir negali pasijungti savo pasto,visaip bandem,niekaip sad.gif pastas aisku reikalingas,ir jame nemazai ivairios info.. kaip prisijungti be tu klausimu,nes tikrai ju neatsimena vyrelis.. ar jau pamirst? siuo metu jis susikure sau nauja el.pasta.. bet gal eitu atgaivinti senaja paskyra? sad.gif aciu uz pagalba  4u.gif

mane sitas reikelas irgi domina, nes man butent taip ir nutiko pries pora savaiciu, ir praso lygiai tokio paties idiotisko klausimo. o pastas ziauriai reikalingas doh.gif
Atsakyti
Na, jei paskyros svarbios, tai nemažai apsaugos priemonių yra. Tarp jų - atsarginės pašto dėžės surištos su pagrindine paskyra (per jas galima atkurti priėjimą prie pagrindinės), surišimas su telefono numeriu, klausimai.

Jei nepavyksta prisiminti atsakymo (??), bandykite rašyti laišką yahoo mail support.
Atsakyti
bandziau rasyti, bet negavau atsakymo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2013 05 08, 11:32)
bandziau rasyti, bet negavau atsakymo doh.gif

Galite pabandyti sinchronizuoti pasta su MSoutlook ar kokia kita paso programa, jeigu slaptazodi atsimenat teisingai turetu prisijungti.

pas mane yra tas pats atvejis, kad prase atsakymo i klausima. bet sinchronizavus i telefona tai pamaciau visus laiskus be problemu, taiki kompiuteryje irgi turetu sinchronizuotis be problemu.
Atsakyti
QUOTE(prescott @ 2013 05 08, 20:17)
Galite pabandyti sinchronizuoti pasta su MSoutlook ar kokia kita paso programa, jeigu slaptazodi atsimenat teisingai turetu prisijungti.

pas mane yra tas pats atvejis, kad prase atsakymo i klausima. bet sinchronizavus i telefona tai pamaciau visus laiskus be problemu, taiki kompiuteryje irgi turetu sinchronizuotis be problemu.

Yahoo neiseis sinchronizuoti nei su vienu pasto serveriu nes jie tai apmokestino 4u.gif
Atsakyti
Labas, ar yra galimybe padaryt taip, kad pvz. jei su zmogum susirasom laiskais ir pvz. jis man, as jam ta pati laiska, paskui jis man vel ir t.t. Noreciau, kad yahoo rodytu du atskyrus laiskus, o yahoo, sugruda visus to zmogaus laiskus i viena laiska. Man taip nepatogu.

Gal kas susiduret ir galesit padeti? Naudoju google chrome programele.
Atsakyti
Sveiki, gal kas turi walla el.pasta, patarkite, kaip permesti ju zydu kalba i anglu, naudojausi apie gera dešimtmetį šiuo paštu, bet dabar kazkodel papraše pakeisti slaptażodžius g.gif , na tai cia išsiverčiu su google verteju, tikrai geras pagalbininkas thumbup.gif , na bet tas saugos kodas pas juos rašomas hieroglifais doh.gif , tai ne tik kad ju nesuprantu, bet netgi klaviatūroje nieko panašaus nebera... doh.gif doh.gif unsure.gif Parasiau jiems laiška, jokiu ziniu, stringa mano visi darbai , nebegaunu svarbiu pranesimu ir t.t. patarkite, gal kas susidures su tuo, labai labai dekoju uz bet kokia svarbia info drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki,
Norėjau pasiteirauti apie supermama.lt portalo žinučių paštą. Daug metų viskas buvo OK, bet vat šiandien gavusi žinutę, atsakiau ją per mobilųjį, o įsijungusi kompiuterį žiūriu, kad rodo „naujų žinučių -1“. Ką tai reiškia?
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2014 04 11, 10:08)
Sveiki,
Norėjau pasiteirauti apie supermama.lt portalo žinučių paštą. Daug metų viskas buvo OK, bet vat šiandien gavusi žinutę, atsakiau ją per mobilųjį, o įsijungusi kompiuterį žiūriu, kad rodo „naujų žinučių -1“. Ką tai reiškia?

man atrodo čia mamų administratoriaus reik klausti
Atsakyti