Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninis paštas

QUOTE(edyomajo @ 2013 05 07, 22:54)
Na, jei paskyros svarbios, tai nemažai apsaugos priemonių yra. Tarp jų - atsarginės pašto dėžės surištos su pagrindine paskyra (per jas galima atkurti priėjimą prie pagrindinės), surišimas su telefono numeriu, klausimai.

Jei nepavyksta prisiminti atsakymo (??), bandykite rašyti laišką yahoo mail support.


Sveiki. Prasau padekit! Jungiausi prie yahoo el. pasto is kito kompiuterio ir kitos salies. Paprase atsakyti i kalusima, kad tikrai ten esu as. Na ir zinoma nepataikiau su atsakymu... doh.gif Tai dabar man issiunte koki tai koda i atsargine pasto dezute,o as niekaip nesuprantu, kur ta mano atsargine dezute randas.. doh.gif blush2.gif Ir kaip man i ja patekti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyteJ @ 2014 05 16, 00:34)
Sveiki. Prasau padekit! Jungiausi prie yahoo el. pasto is kito kompiuterio ir kitos salies. Paprase atsakyti i kalusima, kad tikrai ten esu as. Na ir zinoma nepataikiau su atsakymu... doh.gif  Tai dabar man issiunte koki tai koda i atsargine pasto dezute,o as niekaip nesuprantu, kur ta mano atsargine dezute randas.. doh.gif  blush2.gif Ir kaip man i ja patekti.. g.gif


Jau viska issiaiskinau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyteJ: 16 gegužės 2014 - 11:06
Sveikos 4u.gif gal kuri zinote, kaip perkelti imones logotipa ir rekvizitus i el pasta? kad visada jie butu siunciat laiska
Atsakyti
laba diena 4u.gif ar imanoma padaryti ,kad is seno mano el.pasto automatiskai ateinancius laiskus nukreiptu i naujai sukurta el pasta? susikuriau nauja pasta,ir dabar labai daug kur reiketu eiti pakeisti el.pasto adresa doh.gif gal sakau automatine yra tokia galimybe,kad persiustu vis kai gaunu laiska i sena pasta, tiesiai man i nauja?
Atsakyti
QUOTE(*Lukro* @ 2014 06 06, 12:50)
Sveikos  4u.gif  gal kuri zinote, kaip perkelti imones logotipa ir rekvizitus i el pasta? kad visada jie butu siunciat laiska

Sveiki, bandysiu padeti. Paste nustatymuose reikia susirasti, kad galetumete uzsirasyti imones rekvizitus irissaugoti ir kiekv. karta atsidarius el.pasta, tie rekvizitai jau bus isikele. Kokia jusu elektr. pasto dezute?
Papildyta:
QUOTE(lape snape* @ 2014 06 16, 21:17)
laba diena  4u.gif ar imanoma padaryti ,kad is seno mano el.pasto automatiskai ateinancius laiskus nukreiptu i naujai sukurta el pasta? susikuriau nauja pasta,ir dabar labai daug kur reiketu eiti pakeisti el.pasto adresa  doh.gif gal sakau automatine yra tokia galimybe,kad persiustu vis kai gaunu laiska i sena pasta, tiesiai man i nauja?

Sveiki, koks jus pastas?
Atsakyti
QUOTE(office @ 2014 06 20, 16:56)


Sveiki, koks jus pastas?

gmail 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lape snape* @ 2014 06 20, 22:44)


Eik į nustatytmus -> persiuntimas ir POP/IMAP
ten nusistatyk į kur persiųsti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(marius111 @ 2014 06 22, 11:33)
Eik į nustatytmus -> persiuntimas ir POP/IMAP
ten nusistatyk į kur persiųsti wink.gif

aciu 4u.gif nuo dabar galiu sau ramiai naudotis naujuoju el.pasto adresu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lape snape* @ 2014 06 16, 20:17)
laba diena  4u.gif ar imanoma padaryti ,kad is seno mano el.pasto automatiskai ateinancius laiskus nukreiptu i naujai sukurta el pasta? susikuriau nauja pasta,ir dabar labai daug kur reiketu eiti pakeisti el.pasto adresa  doh.gif gal sakau automatine yra tokia galimybe,kad persiustu vis kai gaunu laiska i sena pasta, tiesiai man i nauja?



QUOTE(lape snape* @ 2014 06 22, 21:06)
aciu  4u.gif  nuo dabar galiu sau ramiai naudotis naujuoju el.pasto adresu  thumbup.gif


Lape snape, ar viskas gerai veikia? Nes ir as noriu pasikeisti pati adreso pavadinima, bet ten daug informacijos, daug kam duotas senasis adreso pavadinimas. Ar viskas veiks?
Atsakyti
help.gif turiu kiek netradicini klausima, gal daugiau detektyvini.... bet beda ta, kad kol atsakymo nesuzinosiu, tol neuzmigsiu.... unsure.gif

perskaiciau drauges A laiska ir parasiau atsakyma, taigi pasto tikrai nesuklydau, adresatas tikrai buvo tik A ir jokiu kitu adresatu nebuvo. Konkreciai laiska issiunciau draugei A ir ji ji tikrai gavo. Taciau ta laiska gavo ir drauge B blink.gif Kaip tai imanoma? Na, laiske pamineta drauge B, tarkim Beata. Bet niekur laiske nerasiau tarkim Beata@com, tik kelis kart parasiau Beata, bet ne e-maila schmoll.gif
Ar kompiuteris/pastas galejo pats sudurniuot ir issiust A ir B ta pati laiska ar reikia manyt, kad vienintele tikimybe, kad A nusiunte B?
Nieko blogo apie B nerasiau, bet jeigiu kompas/pastas taip sugeba padaryti, tai labai nemalonu jei kada ir kitus laiskus nusius ne pagal adresa, zmonems, kuriems ju nerasiau unsure.gif

Aciu, jei kas nusimanot ir parasysit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 08 23, 19:12)
Nieko blogo apie B nerasiau, bet jeigiu kompas/pastas taip sugeba padaryti, tai labai nemalonu jei kada ir kitus laiskus nusius ne pagal adresa, zmonems, kuriems ju nerasiau  unsure.gif

Kompas ar paštas to tikrai nedaro. Siunčia tik tais adresais, kokius įrašo pats vartotojas. Tiesiog nėra tokios techninės galimybės.... Kompas ar emailas nėra ekstrasensas ir nemoka skaityti minčių, tad apie tai, jog dar kažkur egzistuoja B žmogus, negalėjo žinoti smile.gif

Šiuo atveju galėtų būti tokie variantai:

1) Laišką gavo A ir rankiniu būdu persiuntė jį į B paštą.
2) Jūs į "To" laukelį įrašėte A adresą, o į "cc" arba "bcc" įrašėte B adresą.
3) A pašto naudotojas į savo persiunčiamų laiškų sąrašą (forwarders) įsirašė B adresą, tad absoliučiai visi laiškai, kuriuos kas nors siunčia į A adresą, automatiškai (be žmogaus įsikišimo ar noro) keliauja ir į B dėžutę.
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2014 08 24, 14:29)

aciu. Vadinasi A persiunte B.
O as jau pradejau bijot laiskus kam rasyt, nes maniau, gal pastas kiekvienam gali issiust mano laiskus, nors jiems ir nerasiau bigsmile.gif

Dar noriu paklausti. Antro varijanto tikrai nebuvo, bet kas liecia pirma ir trecia. Ar tokiais avejais B kaip siunteja mato mane, ar ji siunteja mato kaip A (kad A yra laisku autore)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terroriste: 24 rugpjūčio 2014 - 15:05