Įkraunama...
Įkraunama...

Pieštukas antakiams

QUOTE(jorin28 @ 2007 06 27, 10:16)
laba, dazau i menesi karta ir paformuoja antakius thumbup.gif  esu l. patenkinta. kam cia vargti su piestukaias ar seseliu, jei jie bet kuriuo momentu gali nusitrynti, o ypac vasara, kai daznai maudytis reik. siulau ir tau susirasti gera kosmetologe.

tai as taip pat dazau kaip ir tu pas kosmetologe bet db galvoju permamentini pasidaryti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Gricė @ 2007 06 27, 19:37)
O kuo skiriasi ilgalaikis nuo to, kur nuėjus pas kosmetologę nudažo? Tiesa, man irgi tada laikosi gal pora savaičių, po to nublunka. Tai čia ne igalaikis, vadinasi? O kiek laiko ilgalaikis ir ar visur kosmetikos kabinetuose jį daro?

tuo skiriasi kad laikosi tkrai ne pora savaiciu o gal iki poros metu tiksliai nzn nes dar nepasidariau beto ir kaina apie 600lt
Atsakyti
šiandien nusipirkau rusiškus "Rocolor" dažus antakiams. Nusibodo kas dvi savaites pas kosmetologę pėdinti blush-anim-cl.gif Ir jau išbandžiau - visai nesunku naudotis. Pažiūrėsiu, kiek laiko laikysis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lelytia @ 2007 07 01, 19:13)
šiandien nusipirkau rusiškus "Rocolor" dažus antakiams. Nusibodo kas dvi savaites pas kosmetologę pėdinti  blush-anim-cl.gif  Ir jau išbandžiau - visai nesunku naudotis. Pažiūrėsiu, kiek laiko laikysis  smile.gif

Lauksim atsiliepimų.
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 04 02, 20:03)
na, kaip supratau, colistar piestukas naudojamas sutvirtinti antakius kad jie tvarkingai guletu.
as jau simta metu antakiams naudoju manhatan akiu piestuka nr 27, spalva tinkamiausia. kartais pakeiciu i TBS rinkinuka antakiu spalvinimui, tokie kaip seseliai, su jais graziausiai iseina linija, nesimato , kad nupiesta thumbup.gif

as dabar nusipirkau TBS rinkini antakiam ale dar nemoku naudotis g.gif pas mane nr 1 ax.gif gal pamokyk kaip piest su tais teptukais blush2.gif
o siaip kalbant apie piestukus pats paciausias Artdeco nr6 thumbup.gif thumbup.gif jau trecia piesiu wub.gif
pats baisiausias turetas - Bourjois - nei piese, nei droze trupejo ir tiek doh.gif
Atsakyti
o negalima ryškinti antakių su paprastu akių pieštuku ? būtinas būtent antakių pieštukas ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 07 02, 20:06)
o negalima ryškinti antakių su paprastu akių pieštuku ? būtinas būtent antakių pieštukas ?  g.gif

Man tai, per minkštas paprastas pieštukas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 07 02, 20:01)
as dabar nusipirkau TBS rinkini antakiam ale dar nemoku naudotis  g.gif  pas mane nr 1  ax.gif  gal pamokyk kaip piest su tais teptukais  blush2.gif
o siaip kalbant apie piestukus pats paciausias Artdeco nr6  thumbup.gif  thumbup.gif  jau trecia piesiu  wub.gif
pats baisiausias turetas - Bourjois - nei piese, nei droze trupejo ir tiek  doh.gif

as tai taip darau su tuo bodyshopiniu...padazau su piestuku nestipriai ir isformuoju grazu antakiuka su bodyshopo...gaunas liuks.jei vien su bodyshopo, netaip lygiau gaunas, bent jau man g.gif
Atsakyti
QUOTE(kiddo @ 2007 04 02, 20:32)
Aš pradėjau dažyt, kai plaukus nusitamsinau smile.gif
Turiu Prestige rudą, visai patinka smile.gif

As naudojau ir Prestige, ir Manhatan, o dabar gal reiketu isbandyti Artdeco, nes man kosmetologe kai nudazo, tai laiko kokias 4 dienas (labai greitai nusiplauna), pati esu bandziusi dazytis su dazais, bet nepatiko rezultatas ax.gif
Atsakyti
labai dziaugiuosi savuoju chanel piestuku antakiams bigsmile.gif
user posted image


Atsakyti
na kadangi ir man, deja, dievulis pagailejo tankiu ir ryskiu antakiu, tai nori nenori tenka vargti juos dazant chemiskai verysad.gif . Anksciau reguliariai dazydavau juos kirpyklose, bet kadangi tas rezultatas po nudazymo labai jau trumplaikis (maniskiai lb greit isblukdavo, o nuo dazno dazymo apskritai dar labiau isretejo), tai teko ieskot kitu budu juos isryskint. Kadangi ilgalaikiam konturiniam makijazui dar neuzsidirbu (o labai tokio noretusi ax.gif ), tai lieka viena iseitis-dazytis savo antakiukus paciai.
Nors buvau girdejusi, kad neva seseliais antakis padengiamas naturaliau ir neatrodo kaip nupiestas, bet pati drasiai galiu teigti, kad ir su piestuku galima pasiekti ne ka blogesni rezultata (aisku igudziai ateina ne is karto). Per keleta metu esu isbandziusi tikrai nemazai skirtingu piestuku, skirtu butent antakiu dazymui, bet galiu pasakyt tik viena-geresnio uz Revlon Brow fantasy pencil & gel nesu turejusi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Naudoju ji jau gal 5 metus diena dienon, o kas mane pamato be makijazo, netiki, kad is tiesu mano antakiai tokie sviesus (t.y. padazyti siuo piestuku visiems atrodo kaip naturalus ir nedazyti), nu cia tai prisigyriau blush2.gif . Jie, jei neklystu, parduodami keliu atspalviu, todel tinka nuo sviesiausiu iki tamsiausiu antakiu. Man, kaip tamsiai peleninei blondinei, labiausiai pagal plauku spalva tinka juodas (nes nepadauginus nudazo graziai pilkai, t.y. tokia pacia spalva kaip ir naturalus antakiai, tik siek tiek ryskiau).Tik va nzn, ar yra ju pirkti cia pas mus LT (kazkaip neteko uzmatyti), mane siuo geriu vis "aprupina" MB wub.gif .
Jei kam idomu, galit pasiziuret http://www.revlon.co...px?ProductID=43
Atsakyti
naudoju Biguine dazus antakiams - rinkinyje yra vaskas ir daziukai thumbup.gif
Atsakyti
antakius ir blakstienas chemiskai dazausi nuo 12 metu. Pablukus, naudoju Loreal akiu piestuka (tamsiai tamsiai rudas) ir labai graziai iseina:)
Atsakyti