Įkraunama...
Įkraunama...

Pieštukas antakiams

Aš naudoju Guerlain pieštuką antakiams,man labai patinka thumbup.gif Spa;va tokia įdomi wub.gif Gražiai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
antakius ryskinu jau gal 15m, visko teko isbandyti, labai labai man tikes Clinique Superfine thumbup.gif plonytis piestukas, gerai plaukelius ipiesti, nei minkstas, nei kietas ir spalva mano megstamiausia ruda/juoda smile.gif
Atsakyti
man patinka gosh piestukas antakiams, spalvyte soft black smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2009 02 22, 11:53)
Aš naudoju Guerlain pieštuką antakiams,man labai patinka thumbup.gif  Spa;va tokia įdomi wub.gif Gražiai atrodo bigsmile.gif

o kokia spalva? 4u.gif
Atsakyti
Aš tai renkuosi tokius specialius šešėlius antakiams, puse velnio jie ax.gif
Atsakyti
Sakykit, gal kuri bandėt Inglot skystą akių pravedimą? O gal kokį gerą galit pasiūlyt, bet ne per brangų?
Atsakyti
kaip gerai kad man jo nereikia
Atsakyti
Antakiams naudoju Givenchy piestuka, kol kas patenkinta, ilgai islieka, puikiai ziurisi thumbup.gif Pirkau praeita ziema, tai dar gera puse turiu, tikiuosi nesusens biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atskridus @ 2009 12 10, 23:38)
kaip gerai kad man jo nereikia

drinks_cheers.gif
tik kelis kartus esu pasiryskinusi antakius, patiko, bet turbut del to retumo vis biskeli issiterlioju kakta doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Savo kosmetineje visada turiu antakiu piestuka. smile.gif Megstu antakius ryskintis ir seseliais, bet taip tiksliai, greitai, svariai ir tvarkingai man iseina pasiryskint tik su piestuku. thumbup.gif
Periodiskai dazau antakius cheminiais dazais, tai tais atvejais naudoju svelnesnes spalvos piestuka tik uzpildyt tarpeliams, o kai nuo dazymo praeina daugiau laiko, naudoju ryskesni piestuka.


Siuo metu turiu dvieju firmu antakiu piestukus.

Vienas is Catrice
user posted image
Mazokai pigmentuotas bet siaip neblogas. Tik galetu tureti tamsesniu atspalviu, nes emiau pati tamsiausia, tai jis tiesiog tamsiau rudas, prie mano 5 nr. dazomu plauku naturaliam dienos makiazui man dar tinka, o ka darytu tamsesniu plauku merginos neisivaizduoju.
Sio piestuko didelis privalumas, man asmeniskai, yra tas antgalis kaip tuso, su juo man labai patogu issukuoti antakius. Daug patogiau nei su tuo sepetelio tipo antgaliu, bet deje dauguma firmu turi daugiau su tuo kur man maziau patogus.



Kitas piestukas is Prestige - turiu ju 2 atspalvius. Va sio piestuko kokybe man labai patinka. Gera pigmentacija, piestukas ne per minkstas, koks ir turi buti antakiams (tarp kitko, kiek nustebino kad daznai pardavejos nesiorientuoja tarp piestuku kuris yra skirtas antakiams, kuris akims, su viena teko net susigincyti , ji ziuri i piestuka su uzrasu augenbrauenstift, ir sako, va cia akims, parasyta augen biggrin.gif , o paskui kai issiaiskinom kad augenbrauen yra antakiai, ilgai man aiskino, kad nesvarbu, su juo galima ir akiu pravedimus dazytis, juk vistiek akims tongue.gif )

Viena tamsiai ruda, Brunette. Sita spalva labai gera, visoms brunetems rekomenduoju thumbup.gif ji naturali tamsiai ruda i pilkuma, be jokio ryzo geltono atspalvio. Tik gaila, pastaruoju metu neuztaikau ant sios spalvos prekyboje, gal labai isperka g.gif

Antroji spalva Graphite, tamsiai pilka i ruduma. Mano plaukai salto atspalvio rudi tai man tinka neblogai, taciau siltu plauku savininkems su juo reiketu atsargiai.

user posted image


Girdejau geru atsiliepimu apie Rimmel antakiu piestukus, galvoju ateity nusipirkti pabandymui. ax.gif


Atsakyti
QUOTE(Atskridus @ 2009 12 11, 00:38)
kaip gerai kad man jo nereikia

Dabar ir aš jau taip galiu pasakyti biggrin.gif nebereikia ir man, pasidariau permanenta antakių, o prieš tai naudodavau pieštuką kiekvieną diena rolleyes.gif beje man ir iš avon buvo visai neblogas, turėjau pora kartu.
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 08 15, 14:16)
Dabar ir aš jau taip galiu pasakyti biggrin.gif nebereikia ir man, pasidariau permanenta antakių, o prieš tai naudodavau pieštuką kiekvieną diena rolleyes.gif beje man ir iš avon buvo visai neblogas, turėjau pora kartu.

Nu va, o as nenoriu permanento, tikriausiai del to kad tokie dazni nusiskundimai del nenaturaliai atrodanciu antakiu. Ir pati bijau to pilku isplaukusiu antakiu vaizdelio fear.gif Uztai pasitikiu tik piestuku ir savo ranka. Nors .... kai kada nors liksiu visai be antakiu, gal ir rysiuos rizikuot, kas zino. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 15 rugpjūčio 2013 - 18:49