Įkraunama...
Įkraunama...

Pieštukas antakiams

keliu temą į viršų.gal pasidalintumėt patirtimi?
pastarasis naudotas buvo LUMENE,tačiau nepasakyčiau,kad labai gerai laikėsi.
Orientuojuosi į kuo ilgiau išliekantį ir waterproofinį. bigsmile.gif
Atsakyti
antakiams naudoju Chanel šį pieštuką dėžutėje dar buvo drožtukas, labai patinka

ir dar naudoju šį daikčiuką ir labai patinka
benefit Gimme Brow Gel - Medium/Dark
Atsakyti
Šiandien kaip tik nusipirkau MAC smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2014 12 04, 16:16)
Šiandien kaip tik nusipirkau MAC smile.gif

Kurį įsigijot iš MAC? Įdėkit nuorodą ar paveiksliuką ir parašykit kaip patinka...
Atsakyti
O man atsibodo pieštis kasdien,nusipirkau "a la" permanentinį pieštuką iš vienos internetinės už 30lt. Visai patinka,jau trečia diena ir nenusiplauna 4u.gif
Atsakyti
Kur ir koki pirkot ta permanentini piestuka ? 4u.gif
Atsakyti
Parašiau AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2014 12 19, 14:55)
Kurį įsigijot iš MAC? Įdėkit nuorodą ar paveiksliuką ir parašykit kaip patinka...


sorry, tik dabar pamačiau klausimą.
nežinau, kaip įdėti nuorodą blush2.gif tai nurašysiu nuo dėžutės - MAC Veluxe Brown Liner Brunette. Vienoj pusėj pieštukas, kitoj - šepetukas. Kol kas kokybe patenkinta - nei per kietas, nei per minkštas, spalvą gerai konsultantė atitaikė.
Nors teko pasimokyti naudotis blush2.gif - anksčiau dažydavau kietu kirstu šepetėliu ir specialiu šešėliu.. Tad negaliu daugiau komentuoti - neturėjus kitų specialių antakių pieštukų, neturiu su kuo palyginti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RitaRazi: 26 gruodžio 2014 - 17:58
QUOTE(coffee @ 2014 09 18, 20:59)
keliu temą į viršų.gal pasidalintumėt patirtimi?
pastarasis naudotas buvo LUMENE,tačiau nepasakyčiau,kad labai gerai laikėsi.
Orientuojuosi į kuo ilgiau išliekantį ir waterproofinį. bigsmile.gif

As irgi noreciau isbandyt koki waterproofini, nors man labiau gal reiketu oilproofinio. tongue.gif
Galvoju kaip toks is Artdeco kazin? Jis kaip flomasteris:
user posted image
Gal kuri turejot? 4u.gif

QUOTE(SensualitY @ 2014 12 19, 19:36)
O man atsibodo pieštis kasdien,nusipirkau "a la" permanentinį pieštuką iš vienos internetinės už 30lt. Visai patinka,jau trečia diena ir nenusiplauna 4u.gif

Kokios firmos tas piestukas, kaip jis vadinasi? 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau Maybelline Master shape
user posted image
nuotrauka iš čia

Šlamštas visiškas, nesuprantu, iš kur apie jį geri atsiliepimai.
Mano antakiai juodi, bet retoki. Ryškaus, griežto vaizdo nemėgstu, iš pieštuko reikia tik švelnaus šešėlio užpildant tarpus. Tai su šituo net to paties šešėlio išspausti neišeina, o spalva pas mane tamsiai ruda (turbūt, kad tamsiausia). Pliusas, kad pieštukas kaip vaškinis, riebus, tai, nedaug papiešus, galima gražiai suguldyti antakius. Minusas - jei su juo bandai išgauti kažkokią spalvą, užtepti daugiau, tai antakius apvaškuoja gerokai per daug.
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2015 01 22, 12:38)
Šlamštas visiškas, nesuprantu, iš kur apie jį geri atsiliepimai.
Mano antakiai juodi, bet retoki. Ryškaus, griežto vaizdo nemėgstu, iš pieštuko reikia tik švelnaus šešėlio užpildant tarpus. Tai su šituo net to paties šešėlio išspausti neišeina, o spalva pas mane tamsiai ruda (turbūt, kad tamsiausia). Pliusas, kad pieštukas kaip vaškinis, riebus, tai, nedaug papiešus, galima gražiai suguldyti antakius. Minusas - jei su juo bandai išgauti kažkokią spalvą, užtepti daugiau, tai antakius apvaškuoja gerokai per daug.


Aš lygiai tos pačios nuomonės. Esu turėjusi, išmečiau. Mano oda mišri, tai man dar ir nuplaukdavo. O bet tačiau, žymiausia Lietuvos youtuberė Chanelettė giria šį Maybeline pieštuką, perka kas mėnesį naują ir antakiai jos žmoniškai atrodo. Kiekvienam savo... smile.gif
Atsakyti
Ne pieštukas, bet laaaabai giriu "Maybeline Brow drama" antakių tušą (maniškis - Dark Brown) wub.gif. O kosmetikos priemonės taip giriu ypatingai reeetai cool.gif. Ir bijau, kad greit pasibaigs priemonė (tiesa, naudoju nuo vasaros pradžios) blush2.gif. Na, fantastiškas reikalas - gražiai paryškina, užpildo antakius, užfiksuoja wub.gif. Iki tol dar svarsčiau, ar man reikalinga kokia nors priemonė antakiams, bet išbandžiau šį tušą ir nebegaliu gyventi be jo blush2.gif. Ir man svarbiausia, kad ši grožio procedūra ryte užtrunka apie 6 - 10 sekundžių. Labai patogus tušo šepetėlis - nereikia ypatingų pastangų ar įgūdžių gražiai ir greitai paryškinti antakius. Lengvai perbraukiu - ryškesni, dailūs antakiai - ir vualia! Ir tokie išlieka visą dieną, o vakare lengvai nuplaunu prausikliu. Net magistro grupiokės užsienietės klausė, kur aš antakius tvarkausi - nurodžiau saloną, kuriam kartą lankiausi dėl formos, bet neabejoju, kad ryškumo ir fiksuotumo įvertinimą gauna "Maybeline Brow drama" 4u.gif. Na, antakiai natūraliai vešlūs ir ne šviesūs, o tušas padaro labai patinkančius. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 07 spalio 2015 - 23:25