Įkraunama...
Įkraunama...

Stafordšyro bulterjerai

Little feet, stafbuliuku yra juodu ir dar kokiu juodu - be jokiu bruksniuku - it angliukai. Parodose daugybe tokiu maciau ;)

O tai kad veisle nepopuliari, tai mano manymu tik i nauda paciai veislei.

Jus gal irgi turite stafbuliuka?
Atsakyti

Little feet, stafbuliuku yra juodu ir dar kokiu juodu - be jokiu bruksniuku - it angliukai. Parodose daugybe tokiu maciau ;)

O tai kad veisle nepopuliari, tai mano manymu tik i nauda paciai veislei.

Jus gal irgi turite stafbuliuka?

Genetiskai visi tie angliukai yra brindle :) As neturiu, bet galvoju apie juos jau seniai, gal netolimoje ateityje sie seni planai taps realybe. Veisle man zinoma nuo seno

Atsakyti
Tai cia pagal genetika visi juodi sunys yra brindle?

Nezinau kaip kitose veislese, bet juodi stafbuliukai kilmes dokumentyose yra irasomi juodi, o jei yra dryziai tai brindle. Mano suo dark brindle with white.
Atsakyti

Tai cia pagal genetika visi juodi sunys yra brindle?

Cia butent su stafbuliais taip - genetiskai juodukai yra brindle, na o dokumentuose neraso genetiniu spalvu aleliu :)

Atsakyti
Genetika sudetingas dalykas biggrin.gif Man jei akys mato juoda, tai ir juoda, jei ant to juodo dryziai islinde bus brindle biggrin.gif o jei ir kilmes dokumentuose parasyta juoda, tai giliau nesikapsciau smile.gif

Gal turite kokiu veislynu nusiziurejusi? As antro ieskuasi, butu idomi kitu nuomone.
Atsakyti

Dar tik pradedu bendrauyi su zmonemis, su kai kuriais reikia atkurti rysius. Niekur neskubu :)

Atsakyti
Supratau. Ko gero tada pas mane antra panele greiciau atsiras ;)
O mes rytoj i paroda vaziuosim. Idomu kaip seksis ax.gif
Atsakyti

Kada planuoji antra isigyt? Kokioj klasej dalyvaujat? Planuoji veist ar ne?

Atsakyti
Dalyvavom suniuku klasej ir pries 2 men perejo i junior klase.
Pirkau kaip seimos nare, nes visi labai ilgejomes pries tai netektos kalytes (kitos veisles). Apie veisima negalvoju, nes kol kas suniukams nei as, nei vyras neturetume laiko.
O antram suniukui visa seima yra pasiruosusi. Tik reikia ja surasti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tifa: 08 sausio 2017 - 00:06

Foto i arena prasom :) Is kokio veislyno emet? Kodel butent sita veisle?

Atsakyti
Nemoku foto deti... bandziau kazkada, bet plakatai gaunasi. I part.lt sukeliu, bet nezinau kokios rezoliucijos daryti.

Mes po parodos. Mano mergaite excellent 1, junior BOB, geriausia kale, BOS!!! O jai tik 11 menesiu! Parodoje dalyvavo 18 sunu! Labai esu laiminga.

Ji yra is Enamorada veislyno.

Man labiausiai patinka 3 veisles: stafai, bulmastifai ir stafbuliukai. Bulmastifa pries pora metu teko uzmigdyti ir antro nebenorejom tokio pat. Stafai Danijoje uzdrausti (cia gyvenu). Liko stafbuliukai smile.gif
Atsakyti

Sveikinimai :) o del foto - galima ir tiediog nuoroda imesti

Atsakyti