Įkraunama...
Įkraunama...

Stafordšyro bulterjerai

Sveiki,

 

Kaip Jus prendziat bedas su sios veisles uzdraudimu auginti daugiabutyje ir kaimynais ? Suprantu, kad isigyji ir kol neuzkliuni policijai, savivaldybei ar kaimynams tai augini, o kaip uzkliusi kas tada ?
 
Gal yra kokie fintai si istatyma apeiti ? Gal dedant cipa suvest ne veisle, o prancuzu buldogo ir bokserio misrunas nuslepiant, kad suo dokumentuotas ? Ar dar ka ?
 
Galvojam tarp stafbulio, stafo ir kiauliuko. Maziausiai istatymiskai bedu keltu kiauliukas, bet norisi mazesnio suns, nes stafo laikyt kolkas negaletume, nes kaimynai pikti paskutiniu metu :)

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alt23: 11 vasario 2018 - 19:30

Na ka isigijom patineli is Baltarusijos :) 2 men ir keliu dienu svere 4.700 kg, bet nesulyginsi su buvusiu stafu, kuris 1.5 men svere beveik 6 kg... Maniskis dabar kudenka ir bandau atserti :D O siaip kaip atpratinti jo valgyma kaip ateina prie indelio, paima viena kasni nueina toleliau, suvalgo, gryzta ir taip kol pavalgo. As suprantu, kad cia turbut konkuravo su broliais ir slepe maista, bet dabar jam to maisto visada bus. Taip pat balandzio 15 vaziuos pas vet paskutiniam skiepui ir tada po keliu dienu pirma karta eis i lauka...

Be to sugalvojau is anksto pratinti prie antkaklio. Nupirkau pati maziausia odini tik del vaizdo, bet jam uzdejus jis kas kelis metrus paejas vis seda ir kasosi kakla koja lyg blusu pilnas butu. Puse dienos prabuvo ir nusibodo jo tas kasymasis. Nuemiau antkakli ir baigesi kasymai. Ka patarsit ? Laukti kol vesim I lauka ir tada det antkakli ar pirkt koki kita ? Nes jeigu ir I lauka vesi tai gryzus jis tada vistiek prades kasytis ?

Atsakyti

Sveiki,

aš norėjau apsaugoti save ir šunį nuo kelių neadekvačių kaimynų ir kiek domėjausi dėl savo stafbulio, tai labai priklauso nuo miesto, kuriame gyvenate. Kiekvieno miesto taisyklės šiek tiek skiriasi, galima registruoti tik kilmingus šunis. Lengviausia būtų šunį registruoti tėvų ar kokių kitų pažįstamų žmonių name, aišku jei yra galimybė. Aš taip dariau ir viskas buvo gerai ir greitai. Visas pažymas susirinkau gal per tris dienas ir jokių problemų nekilo.

Atsakyti

Sveiki,

aš norėjau apsaugoti save ir šunį nuo kelių neadekvačių kaimynų ir kiek domėjausi dėl savo stafbulio, tai labai priklauso nuo miesto, kuriame gyvenate. Kiekvieno miesto taisyklės šiek tiek skiriasi, galima registruoti tik kilmingus šunis. Lengviausia būtų šunį registruoti tėvų ar kokių kitų pažįstamų žmonių name, aišku jei yra galimybė. Aš taip dariau ir viskas buvo gerai ir greitai. Visas pažymas susirinkau gal per tris dienas ir jokių problemų nekilo.

Atsakyti