Įkraunama...
Įkraunama...

Taip gimė Luknytė

NeNaujoke, tu tikra rašytoja, Taip gražiai aprašei, net apsiverkiau skaitydama. Aukit didelės ir sveikos smile.gif
Atsakyti
Labai graziai aprasyta istorija, o Luknyte ti tokia fainulka:)
Atsakyti
Su tokiu jumoru papasakota tokia rimta istorija thumbup.gif
Visą laiką skaitydama šypsojausi, o kai priėjau paskutinę pastraipą vos neapsiverkiau... 4u.gif
Kaip gražu... 4u.gif
Atsakyti
Labai graži istorija. Iki ašarų graži. cray.gif Taip įsijaučiau...noriu dar kartą gimdyti... nestuke.gif

O jūs aukit sveikutės ir gražutės. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu labai uz ivertinimus blush2.gif
Atsakyti
thumbup.gif Labai idomiai papasakojai savo gimdymo istorija smile.gif Juokiausi skaitydama tavo ir gydytojo dialogus lotuliukas.gif Turi rasytojos talenta mirksiukas.gif
Linkiu tavo mazylei augti didelei ir sveikai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
super gera aprasytoja, ir aisku saunuole mamyte, sveikateles dukrytei ir visu graziausiu dalyku 4u.gif
Atsakyti
wub.gif labai miela mergyte .Ir superine istorija! Nei per daug sentimentali,nei per daug realistiska.Super smile.gif manau neblogai butu surinkti visus mamyciu pasakojimus ir isleisti knyga.O vardas Lukne-abai grazus.Berods jau antroji forumiete "Lukne" smile.gif
Atsakyti
Dieve, kokia grazi mergyte wub.gif wub.gif wub.gif Aukit sveikutes ir didutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu visoms 4u.gif Rasiau is sirdies 4u.gif

Visa gyvenima man gimdymas buvo pats svenciausias ir labiausiai pakyletas dalykas pasaulyje. Ir po sunaus gimimo taip galvojau. Viskas buvo grazu.
O po Luknes gimdymo kazkaip suvokiau, kad cia grozio ir romantikos labai mazai. Dabar man tai - skausmingas ir mamai ir vaikui, baisus ir varginantis procesas. Kai gimdziau sunu, dar gimdykloje dariau jo nuotraukas ir man buvo labai grazus jo verksmas ir grazios nuotraukos. O Luknes negalejau fotografuoti - man ji atrode tokia pavargusi ir visai nebuvo panasi i maza laiminga mergaite, pagaliau pamaciusia savo mamyte blink.gif blink.gif Pirmasias nuotraukas padare atvaziaves lankyti sunus. Ir dabar kai paziuriu i jas - man gaila to vargso leliuko - veiduke irasytas tik skausmas ir nuovargis. Gryzusi is ligonines apziurejau sunaus pirmasias nuotraukas. Ir jokio grozio taip pat nepamaciau - tik maza, bejegi, nuvargusi, verkianti leliuka blink.gif blink.gif Paskui dar kiek ziurejau ka tik gimusiu leliuku, vis matau ta pati - skausma ir nuovargi.
Va taip va keiciasi poziuris i kai kuriuos daiktus.
Beje, kalbu tik apie laimingai gimusius mazylius, o kiek ju gimsta traumuotu doh.gif
Nu ka as cia, gal man pogimdyvine depresija doh.gif
Atsakyti
Oi, ne i ta tema atsakiau ax.gif
Atsakyti
labai gražu
Atsakyti