Įkraunama...
Įkraunama...

Anglų kalba mokykloje

mano dukra jau baigia antrą klasę ir visus metus mokėsi anglų kalbą, o rinkomės šią kalbą todėl kad pati mokiausiu šios kalbos, todėl galiu visada jai padėti blush2.gif , šiaip visai neblogai sekėsi rolleyes.gif visus žodžius kuriuos mokino ji puikiausiai žino ir mes vis panaudojam žodelius ax.gif
Atsakyti
Iš kokių vadovėlių mokosi jūsų pradinukai?
Dukra mokosi iš GOLDEN KEY. Tragiškas variantas... Kapituliavau.
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2008 10 24, 22:38)
Iš kokių vadovėlių mokosi jūsų pradinukai?
Dukra mokosi iš GOLDEN KEY. Tragiškas variantas... Kapituliavau.

Iš to paties unsure.gif . O kodėl tragiškas variantas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 10 25, 17:50)
Iš to paties  unsure.gif .  O kodėl tragiškas variantas? unsure.gif

Eilėraštis 25 psl - įmanoma jį išmokti mintinai taisyklingai tariant vos tik pradėjusiam mokytis?
Ką reiškia NEWT pati tik dabar sužinojau... blush2.gif
VULTURE, YAK, TURN INTO RAVENS, UNICORN, HATE - čia yra pirmus mėnesius besimokančiųjų aktyvusis žodynas?

Beje, pas jus mokytoja moko vaikus, kaip teisingai tarti garsus TH, anglišką R, sprogstamuosius T, P, K?

Esu lengvai šokiruota. Tik va dar svarstau, ar čia maniškė yra visiškai nemokytina, ar čia mokytojos ir vadovėlių problema. Žinau, kad kiti mokosi iš kitų vadovėlių, įdomu, kaip tie kiti.

Beje, mūsiškiai antrokai jau baigia prirašyti pilną sąsiuvinį. Daugiau nei pusę pamokos jie nurašinėja nuo lentos sakinius. Na ir kas , kad perskaityti jų nemoka laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 25 spalio 2008 - 17:28
QUOTE(vija @ 2008 10 24, 23:38)
Iš kokių vadovėlių mokosi jūsų pradinukai?
Dukra mokosi iš GOLDEN KEY. Tragiškas variantas... Kapituliavau.

Mano dukra mokosi iš EARLY SCHOOL ENGLISC , sekasi puikiai, sakė jai labai įdomu, tuo labaiau, kad labai daug žodžių ji jau moka, bežiūrėdama angliškus filmukus išmoko.
Į sąsiuvinį tėra prirašiusi 2 puslapius, ten tokie labai lengvi sakinukai, pvz. mano vardas yra Daiva, prašau sėsti, prašau atsistoti ir pan. O į žodyną jau nemažai žodžių prisirašę, bet irgi tokių lengvų, aš net nemokėdama anglų kalbos žinau tuos žodžius biggrin.gif ,( mat aš mokiausi vokiečių).
Atsakyti
Pas mus vaikai mokytis pradeda nuo Fairylandu. Idomus ir naujausi vadoveliai.
Atsakyti
Vat vat, kiek su kuo nepakalbu, visiems vaikams anglų k. - viena mėgstamiausių pamokų... Kažkas pas mus čia ne taip.
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2008 10 25, 18:27)
Esu lengvai šokiruota. Tik va dar svarstau, ar čia maniškė yra visiškai nemokytina, ar čia mokytojos ir vadovėlių problema.  Žinau, kad kiti mokosi iš kitų vadovėlių, įdomu, kaip tie kiti.

Beje, mūsiškiai antrokai jau baigia prirašyti pilną sąsiuvinį. Daugiau nei pusę pamokos jie nurašinėja nuo lentos sakinius. Na ir kas , kad perskaityti jų nemoka laugh.gif


Čia mokytojos problema: nesugeba pritaikyti vadovėlio tokio amžiaus vaikams. Jūsų mokytojos parinktas vadovėlis pakankamai sunkus, vaikų nesudomina. Juk tokiems reikia kuo daugiau paveikslėlių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2008 10 25, 18:27)
Beje, pas jus mokytoja moko vaikus, kaip teisingai tarti garsus TH, anglišką R, sprogstamuosius T, P, K?

Na tie paveikslėliai įliustruojantys pirmąją žodžio raidę, manrods, irgi ganėtinai netinkamai parinkti-per sudėtingi.
Mano dukra manau neblogai susidoroja su ta kalba, nes ji jos mokėsi anksčiau, dalyvavo 3 mėnesių Tarptautinės Amerikos mokyklos organizuotoje vasaros stovykloje, kurioje mokytojai su vaikais bendravo anglų kalba, etc.
Bet dabar mane pradėjo neraminti, va būtent garso TH tarimas unsure.gif . Nemoku net parašyti, kaip jinai jį pradėjo tarti. Bet...jos mokytoja yra lenkė, o kiek man teko girdėti rusai (tie tai tikrai) ir lenkai ganėtinai keistai taria visus garsus.

QUOTE(Upokšnis @ 2008 10 26, 11:28)
Juk tokiems reikia kuo daugiau paveikslėlių  mirksiukas.gif

Na vadovėlis ganėtinai spalvingas, nepasakyčiau, kad labai jau nuobodus
Štai vienas iš jo puslapių
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2008 10 26, 11:28)
Čia mokytojos problema: nesugeba pritaikyti vadovėlio tokio amžiaus vaikams. Jūsų mokytojos parinktas vadovėlis pakankamai sunkus, vaikų nesudomina. Juk tokiems reikia kuo daugiau paveikslėlių  mirksiukas.gif

Vadovėlis man irgi pasirodė ne iš lengvųjų. Prikrauta tokių žodžių, kurių nežinia kada gyvenime prireiks, ypač visokie egzotiniai gyvūnai. Sunku pasakyt, ar tik maniškei per sunku ir nesudomina, ar visa klasė taip grybauja... Labiausiai nesuvokiu rašymo prasmės - šitiek rašyti kiekvieną pamoką, lietuviškai jie dar padoriai nemoka rašyt.


Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 10 26, 20:11)
dalyvavo 3 mėnesių Tarptautinės Amerikos mokyklos organizuotoje vasaros stovykloje

Pataisau savo žinutę, nes nusišnekėjau konkrečiai, ne 3 mėnesių, bet 3 savaičių

Vija, o vaikai pratybų nedaro? Nes pas mus tai į sąsiuvinius nieko beveik nerašo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 10 27, 10:54)
Pataisau savo žinutę, nes nusišnekėjau konkrečiai, ne 3 mėnesių, bet 3 savaičių

Vija, o vaikai pratybų nedaro? Nes pas mus tai į sąsiuvinius nieko beveik nerašo  unsure.gif

Pratybose, mačiau, rašė pavienių raidžių eilutes, bet raidės gi lotyniškos abėcėlės, kokia prasmė jas rašyti? Čia gi išmokta jau pirmoj klasėj.

Girdėjau apie tą stovyklą. Papasakok, ar patiko, ar smagu buvo? Matyt reiks pasidomėt kitąmet, jei ir smagu, ir naudinga.
Atsakyti