Įkraunama...
Įkraunama...

Anglų kalba mokykloje

o mano broliui ketvirtokui jau 3 pamokos per savaite sad.gif nespeju namu darbu kartu ruosti! ir nors dirbu su juo tikrai daug, kaskart apsipilu asarom kai pasiekimu knygelej sulaukiu "reikia daug dirbti papildomai". as jau nezinaukiek su tuo vaiku reikia sedeti. mokosi jie anglu nuo antros klases. doh.gif ir kiek pamenu mano broliukui tai niekada neatrode zaidimo forma..... ir ko ten tos mokytojos moko tai man iki dabar nesuprantama.... grupe didziausia (12vaiku), zinoma ir nespeja. bet nors mano brolis ir leciau perkanda gramatika, zodzius tie eiliniai mokytojos priekabiavimai kad nerodoma pastangu namu darbuose ar pan jau varo i nevilti. galvoju kada nueisiu ir aprexiu. ar jinai kada mate kiek mes sedim kiekviena dien prie tu anglu n.d.? is tu vadoveliu kur jis dabar mokosi anglu as pati mokiausi 6klasej. vadoveliai tie patys. bet vaikai tai dar mazi.... progresas, vadinas. cry.gif oi, reikejo man kazkur pasiskust doh.gif gal dar kuri laika neisiu rekt ant anglistes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(iiinga @ 2005 10 07, 10:36)
smagu, kai vaikas pats nori mokintis ir dar ieško žodynuose vertimu. Maniškei visuomet reikalingi paskatinimai, pagyrimai, kartu su ja sėdėjimai, na o ką ten gali pasišnekėti angliškai kai pats nemoki. Bet dėl animacinių filmukų pritariu, kad valandą per dieną pasižiūrėtu originalo kalboje filmukų. Na vistiek norėčiau žinoti ar yra privaloma viena pamoka 2 kl. anglų, nes "Gabijos" gimnazijoje antrokams 1 savaitinė anglų papildomo ugdymo pamokėlė, forminama kaip būrelis.

gabijos gimnazijoje, anglų kalba yra kaip pamoka net nenumatyta, o tik tėvams akių dūmimas, anglų kalba ten priklauso nuo 4 klasės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(majule @ 2005 10 16, 18:54)
o mano broliui ketvirtokui jau 3 pamokos per savaite sad.gif  nespeju namu darbu kartu ruosti! ir nors dirbu su juo tikrai daug, kaskart apsipilu asarom kai pasiekimu knygelej sulaukiu "reikia daug dirbti papildomai". as jau nezinaukiek su tuo vaiku reikia sedeti <...> ko ten tos mokytojos moko tai man iki dabar nesuprantama.... grupe didziausia (12vaiku), <...>gal dar kuri laika neisiu rekt ant anglistes biggrin.gif


Tu nueik ir išsiaiškink, rėkt tikrai nereikia, bet išsiaiškint- privalai. Iš karto gausi daug naudos: ir mokytojos sistemą sužinosi, ir pasiaiškinsi gal pati ne taip ką darai blush2.gif vien "sėdėjimo" neužtenka blush2.gif Jei tu aiškini vienaip, o mokytoja kitaip- vaikui tik blogiau, painiojasi informacija, auga nepasitikėjimas mokytoja, taigi mažiau klauso ir gilinasi per pamokas. 12 vaikų yra vos ne mažiausia įmanoma grupė, ir 20 būna. Beto mokytojos tikrai kreipia daugiau dėmesio į vaikus, kurių šeimai ne vis vien. Tikrai nueik, gal visos problemos ir pasibaigs. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 16 spalio 2005 - 21:52
QUOTE(mirėja @ 2005 09 30, 21:22)
Nesupratau, ar jūms neramu kad vaikas per daug išmoks?


4u.gif nemanau, kad išmoks per daug. Neramu, kad nuo tokio tempo aplamai dings meilė šiam dalykui. Nes vyresniųjų klasių patirtis toje mokykloje būtent tai ir byloja. Didesnieji labai vargsta su anglų k., nes kažką praleidę pvz. dėl ligos, toliau nebesugeba šuoliuoti tokiu tempu, o likę spragos neužpildomos. Ir tėvai čia nelabai ka gelbsti, nes ne visi juk anglistai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurevaga @ 2005 10 17, 09:35)
4u.gif nemanau, kad išmoks per daug. Neramu, kad nuo tokio tempo aplamai dings meilė šiam dalykui. Nes vyresniųjų klasių patirtis toje mokykloje būtent tai ir byloja. Didesnieji labai vargsta su anglų k., nes kažką praleidę pvz. dėl ligos, toliau nebesugeba šuoliuoti tokiu tempu, o likę spragos neužpildomos. Ir tėvai čia nelabai ka gelbsti, nes ne visi juk anglistai schmoll.gif


Kiekviena tema baigiasi kartojimu, kiekvieni metai jo prasidėda, nors pripažistų kad daug praleidus vaikas gali nebesugebėti pasivyt, tačiau tikrai yra būdų jam padėt mirksiukas.gif , net nemokant anglų pačiam.

Per mažas tempas PROTINGIEMS IR NORINTIEMS mokytis norą daug greičiau atmuša, o kas nenori- tam joks tempas nepagelbės mirksiukas.gif

4u.gif smile.gif
Atsakyti
Dabar keista ta anglų kalbos mokymo ir metodika - viską iškalti. Mes kažkaip mokėmės, kad "u" tarias kaip "a", o dabar nieks tarimo neaiškina, iškalti reik rašybą ir tarimą viską... Kam su kalimu prastai,tas irmokos taip išeina blogiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(majule @ 2005 10 16, 15:54)
grupe didziausia (12vaiku), zinoma ir nespeja.


Na nieko sau, gal nereikia kelti extra reikalavimų? 12 vaikų grupė yra tikrai maža. Aš anglų sustiprintoj mokiausi ir pas mus būtent tiek būdavo. O vaiko mokykloj iš viso sakė, kad iki 4 klasės anglų bus bendrai visai klasei, ir tik nuo 5 klasės skirs į 2 grupes... Bet problemos kažkaip nematau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviesele @ 2005 10 17, 14:33)
Dabar keista ta anglų kalbos mokymo ir metodika - viską iškalti. Mes kažkaip mokėmės, kad "u" tarias kaip "a", o dabar nieks tarimo neaiškina, iškalti reik rašybą ir tarimą viską... Kam su kalimu prastai,tas irmokos taip išeina blogiau g.gif

Kalimo principu mokomi patys angliakalbiai vaikai. Ismoksta tuos vadinamus key word mintinai ir tik veliau mokinasi sudetingesniu zodziu. Toks budas pasiteisina. maniskais per 3 men laisvai skaite (nesudetingas vaikiskas knygutes)
Atsakyti
QUOTE(Sviesele @ 2005 10 17, 14:33)
Dabar keista ta anglų kalbos mokymo ir metodika - viską iškalti. Mes kažkaip mokėmės, kad "u" tarias kaip "a", o dabar nieks tarimo neaiškina, iškalti reik rašybą ir tarimą viską... Kam su kalimu prastai,tas irmokos taip išeina blogiau g.gif


O kaip tau aiškino kad life "i" tariama "ai", o live "i" ir lieka "i" mirksiukas.gif

Kiekvienai anglų tarimo taisyklei yra nuo 30 iki 70% išimčių, tai ar verta "smegenis pudrint"?
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2005 10 17, 17:01)
Kiekvienai anglų tarimo taisyklei yra nuo 30 iki 70% išimčių, tai ar verta "smegenis pudrint"?


Būtent - aš mokinu pagal britų vadovėlius ir jų metodiką - kala, kala žodžius du metus kol įgyja tam tikrą kalbinę nuojautą. Su kai kuriomis taisyklėmis supažindinu, su kai kuriois išimtimis - gudresni įsimena, tikslingai taiko.
Atsakyti
Mano antrokėlis mokosi iš Early school english vadovėlio. Ši pamoka jam labai patinka, kasdien džiaugiasi ko nors naujo išmokęs, noriai atlieka įvairias užduotėles namuose. Mokosi grupėje 12 mokinių. Manau, kad vaikų noras mokytis daugiausia priklauso nuo mokytojos sugebėjimo juos sudominti, įdomių pamokų.

Žinoma, kiekvienoj klasės vis tiek atsiras tokių, kuriems niekas neįdomu.
Atsakyti
Sveikos, mano dukrytė taip pat antrokė ir šiemet pradėjo mokytis anglų kalbos. Mus moko kita mokytoja ir visa klase iškarto, bet labai padeda mūsų mokytoja. Per laisvalaikį jie visi kartojasi ką išmoko per pamoką.Mokosi viską tarimą ir rašybą. Mano vaikui tai labai patinka ir gerai sekasi.Aš tuo labai džiaugiuosi. biggrin.gif
Atsakyti