Įkraunama...
Įkraunama...

Veliame

QUOTE(Vestya @ 2007 03 24, 19:16)
Sveikos visos. As vakar dar viena sage padariau ziauriai ji man patinka bigsmile.gif , kazkaip deliojau deliojau ir taip gavosi
Tik dar noriu pasitikslinti kaip geriau suktinukus klijuoti ar sukabinti? As tai sukabinu su nematomu siulu, bet gal sakau geriau klijuoti, kaip manote? g.gif

šauniai tau gavosi sudėliot thumbup.gif , aš tai irgi kabinu su siūlu ax.gif

QUOTE(laimike @ 2007 03 24, 20:06)
sveikutes as cia pas jus naujoke su velimu ,tai va noriu pasakyti labai geru patarymu cia radau ,ir nusiveliau pirmus burbuliukus  mirksiukas.gif  aisku pirmi buvo ismesti nieko nesigavo ,bet nepasidaviau ir bandziau dar karta  g.gif  IR ISEJO VALIOOOOOOOOOOOOOOO  thumbup.gif  dabar reikia kad isdziutu tai kaip suversiu parodysiu jusu teismui  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif


Sėkmės maloniam darbe biggrin.gif

Apie vėlimą pingvino adatėle: nugi naudoja sluoksną ir vargo nemato biggrin.gif

Pamąstymas apie didelių darbų kočiojimą: nugi mankšta kokia bigsmile.gif jokių sporto klubų nereikia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2007 03 24, 22:13)
o ar šlapiai veliant neleidžia dažų?  g.gif


tai kad esu išbandžiusi tik dažymą po suvėlimo.Nes veldavau pirma iš baltos vilnos. Bet vanduo po dažymo tai likdavo skaidrus, tai gal neturėtų leisti spalvų g.gif
Atsakyti
Tik spėk atsitraukt keliom savaitėm, tai tenka penktą bėgį įijungt, kol viską perskaitai lotuliukas.gif
Ir jau klubas sukurtas, ir prezidentę išsirinkot, ir meet'ą susiorganizavot....geras biggrin.gif
Hmmmmm, jaučiuosi kaip naujokė doh.gif

O vat truputį praplėčiau akiratį, taip gera buvo matyt besišypsančius, malonius, mylinčius gyvenimą žmones, sakyčiau, ko lietuviams trūksta laaaaaaaabai mirksiukas.gif

O veltinio temoje išties kažkaip norėtųsi kuo daugiau šilumos ir gerų emocijų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonbonke... @ 2007 03 24, 21:13)
o ar šlapiai veliant neleidžia dažų?  g.gif


Leidžia dar ir kaip, galutinis variantas gaunasi gerokai pablukęs
Atsakyti
Sraigutė, na pasistengėm mes čia pastaruoju metu.. biggrin.gif kažkaip labai jau daug žmogėnų atvažiavę iš užsienio pagrindinį dalyką ką jie Lietuvoje pastebėjo, tai susiraukusius žmones lotuliukas.gif
Siesta, tuomet nebandysiu doh.gif tik to ir betrūko, kad namus nudažyčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Na va baigesi Mados infekcija, buvau prima karta tokiam reginyje 2 dienas, esu labai patenkinta smile.gif
Dariau darbus Laurai Dailidenienei, kai prasidejo jos kolekcja, tai man sirdis i kulnus nusoko fear.gif , galvojau ar nereiks man Rimos (Rim@) i pagalba blink.gif
Zodziu taip pergyvenau, kad pacios kolekcijos net nemaciau, tik savo darbus sekiau doh.gif Dariau 4 poras pirstiniu (buvo tik 3) ir rankine, jos forma tokia keista, ji buvo tiesiog suo smile.gif Be jokiu siuliu, zodziu akd isivaizduoti, as ji vadinu padvesusiu, pilvas tarnauja, kaip rankine, suuzvertimu, kojos yra rankines rankenos galva ausys, uodega, viskas kaip priklauso, jis buvo visas baltas smile.gif
na ir kas idomiausia, tai dar hormonai savo padare, kai jau baigesi pristatymas, man ir skysciu is akiu paleido cray.gif
Beje, buvo veltinio ir prie kitu kolekciju, bet ispudzio labai nepaliko, viena rankine buvo, kaip per kandziu dirbtuviu atidarima jei atsimenat, tokia raudona ir zalia buvo, apvali ir rankenos ispjautos, tik pilka su juodu, zodziu paprasta visai... Doseth dar ir kepure kazkokia mate, as tai nepastebejau tongue.gif
Diva, nerk airiskus nerinius, prancuzes kolekcijoj po kaklu airisku neriniu veriniai buvo, vynuoges su lapais, visi veriniai vienodi, tik skirtingu spalvu, na bet tokius ir is veltinio galima pasidaryt smile.gif na man tai penktadienio kolekcija Giedriaus Sarkausko, tai didizuasia ispudi paliko, as lino fane, tai ideju super radau, tai jau knieti man siuvimo masina traukti smile.gif
P.S. jausmas neapsakomas, kai matai savo darbus tokioj auditorijoj... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurelia: 25 kovo 2007 - 11:12
Aurelia, o gal nuotrakytes turi? blush2.gif labai džiaugiamės už tave thumbup.gif tikėkimės ne paskutinį kartą tavo darbeliai dalyvauja tokiame renginyje wub.gif
Atsakyti
Aurelija, tikrai, jei turi nuotraukiuką kokį , tai įdėk ir mums pasidžiaugti. blink.gif Geras sukrėtimas buvo , ar ne?
Atsakyti
padvėsusio šunėko foto ir mane baisiausiai domina. kaip suprantu jis "kojom į viršų ". baisus vaizdelis turėtų būti - kaip žuvis pilvu viršun išplaukusi laugh.gif bet idėja liux wink.gif
Atsakyti
beje, jei jau prakalbom apie šunis, tai vakar paeksperimentavau su savo šunpalaikio "plaukais" biggrin.gif veliasi, tai blink.gif per 10 sekundžių suvėliau standų rutuliuką blink.gif bet jau kaip nemalonu rankom.. fu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2007 03 24, 21:05)
Bonbonke - siūlau daryt vientisą, ten kur rankos, kojos, akys-tiesiog pridėti daugiau vilnos,kad gautųsi kauburėliai, ir jau tada formuot kaip nori.(man, beje, akys gražiau atrodytų irgi iš vilnos, o čia lyg kokios plastilininės lotuliukas.gif ).



Ievuschka, per susitikimą pamiršau paklausti - kiek vilnos išėjo pačiai rankinei ? be rankenų ir dekoro ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(balu @ 2007 03 24, 22:07)
jeigu niekas neatsako, tai pabandysiu aš.
Pirma mintis šovusi į gagvą : su kokiom adatom badot? Gal su paprastom? Nes tik tokiu atvėju vilna nvisiškai neprisitvirtina.


badėm su veltinio adatėlėm, bet aš galvoju, kad tas paltinis audinys per storas ir todėl niekaip neprisibado, na daugiau nesuprantu kodėl? blush2.gif
Atsakyti