Įkraunama...
Įkraunama...

Rentgenas nėštumo metu

4u.gif Susiduriau su problema. Parkritau ir koją smarkiai patempaiu(gali būti ir išnirimas ar kas blogiau). Paeiti beveik negaliu. Nevažiavau į traum.skyrių, nes nežinojau dėl rentgeno. Gal kas nors iš nestuke.gif susidurė su tokia problema? Patarkite, ką daryti?
Atsakyti
Na, man žandikaulio rentgeną rekėjo daryt, kai laukiaus (buvo pati nėštumo pradžia), bet pasakius gydytojui, jog aš nėščia, jis rentgeno neleido daryt. Nors man labai skaudėjo ir tikrai man buvo tas pats, kas ką darys, gydytojas buvo kategoriškas.
Kiek žinau, rentgeną daro tik tuo atveju, jei tai tikrai būtina.
Atsakyti
QUOTE(Upsiukas @ 2005 10 10, 12:46)
Na, man žandikaulio rentgeną rekėjo daryt, kai laukiaus (buvo pati nėštumo pradžia), bet pasakius gydytojui, jog aš nėščia, jis rentgeno neleido daryt. Nors man labai skaudėjo ir tikrai man buvo tas pats, kas ką darys, gydytojas buvo kategoriškas.
Kiek žinau, rentgeną daro tik tuo atveju, jei tai tikrai būtina.

Ačiū. Aš visur skaičiau tą pati. Dėl to ir nevažiavau iš karto į ligoninę. Bet koją skauda, tai turbūt nuvažiuosiu nors kad apžiūrėtų.
Atsakyti
Ikulia, as irgi dribalinau kai buvo kokios 22 savaites - kai pasakiau, kad nescia - jokiu rentgenu, tik apziurejo - jei gydytojas patyres, luzi nustatys is karto, yra kitu pozymiu 4u.gif

bet siaip rentgena daro ekstra atveju - man taip pat dare, kai itare inkstu nepakankamuma
Atsakyti
Man dare rentgena, kai pati dar tik itariau, kad nescia, bet butinai reikejo, nes itare kad po avarijos gali but kaklo slanksteliai suzeisti ar skile... aciu dievui, viskas gerai buvo, ir tik patempimas... Ir kad per avarija vaikiuko nepameciau..
Atsakyti
QUOTE(Simuko @ 2005 10 10, 13:07)
Ikulia, as irgi dribalinau kai buvo kokios 22 savaites - kai pasakiau, kad nescia - jokiu rentgenu, tik apziurejo - jei gydytojas patyres, luzi nustatys is karto, yra kitu pozymiu 4u.gif

bet siaip rentgena daro ekstra atveju - man taip pat dare, kai itare inkstu nepakankamuma

verysad.gif viska supratau. Aciu.
Atsakyti
4u.gif Buvau siandien pas ginekologe. pasiskundziau del kojos ir...isivaizduojate, daktare pasake, kad rentgena galima daryti, nes tai visiskai nekenksminga radiacijos doze umn.gif
Stai kaip buna....O koja geriau jauciasi siandien...ir rentgeno neprireike. Gulejimas visa diena lovoje - buvo pats geriausias vaistas thumbup.gif
Atsakyti
Suprasi tuos medikus....vieni vieną sako, kiti kitą, o tu žmogau nors imk ir persiplėšk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2005 10 11, 18:34)
Stai kaip buna....O koja geriau jauciasi siandien...ir rentgeno neprireike. Gulejimas visa diena lovoje - buvo pats geriausias vaistas  thumbup.gif

reiškia, lūžio nera. valio! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2005 10 12, 10:57)
reiškia, lūžio nera. valio!  thumbup.gif

Regis tikrai nera thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

Aš čia prieš kelias dienas buvau supanikavusi, kad teko danties rentgeną daryti. Gydytojas visaip ramino, kad maža dozė, bet aš vistiek bijojau, nors ir pati gydytoja esu - bet nugi baisu dėl savo vaiko ir gatava.

Bet parėjau namo ir pasiskaičiau užsienyje atliekamų studijų duomenis - ten daryti tyrimai ar rentgeno spinduliai turi įtakos nėštumui ir vaikui. Tai viena danties nuotrauka yra išvis juokinga - reikia 100000 nuotraukų, kad pasiektum pavojingą ribą, jei nuotraukos daromos ant pilvo uždėjus "švininę paklodę". Geriau nedaryti jokių nuotraukų iki 12 savaičių nėštumo. O mano jau 30 savaitė.

Pavojingos yra tos rentgenogramos, kurios daromos pilvo ir ypač dubens srityje ir ypač kompiuterinės tomogramos, o ne paprasti rentgenai, nes KT spindulių doė žymiai žymiai didesnė. Nu bet ir tai daro, kai reikia, ką darysi.

Taigi, gydytoja buvo teisi sakydama, kad ir kojos rentgenas nėra baisiai pavojingas, jei viskas padaroma taisyklingai pagal saugos taisykles.
Atsakyti
Ir man vakar darė rentgeną verysad.gif ...L .prastai gyja koja- maniau, kad tai tik raiščių patempimas, todėl prieš 3 savaites nesikreipiau pas gydytoją, o gydžiausi pati..ir labai bijojau rentgeno..

Deja, koja tino toliau..Laimė, šioje temoje perskaičiau, o vakar ir mano ginekologas pasakė, kad tokia dozė ir tokioje vietoje- tikrai nėra pavojinga g.gif ..

Nuotrauka parodė, kad skilęs išorinis kauliukas..Ačiūdie, jis tiesiai suaugo..Gipsas..Kelios savaitės lovos režimo.. verysad.gif..



Atsakyti