Įkraunama...
Įkraunama...

Rentgenas nėštumo metu

Man reikia irgi daryti danties nuotrauka, tai gydytojas paskyres laika, kai bus apie 20 savaiciu.
Atsakyti
Man patinka daktarai, kurie kategoriškai atsisako nėščiai daryti rentgeną thumbup.gif Buvau patempus koją, tai jau iš tolo daktaras ėmė mojuoti rankom - tipo, ir neprašyk protest.gif Vaiką su sužeista koja vežiau į Klinikas, tai traumatologė pati sėdo prie mano vaiko, apsiklosčius tais neva apsaugančiais skydais ir laikė mano brangenybę, kad nesujudėtų. Labai dėkinga jai likau. ax.gif
Senokai darė mano vaikui KT. Likau apgauta. Nes net du konsiliumai man pripudrino, kad KT - tai beveik kaip rentgenas, visai nepavojinga. Papultų man jie dabar gun_bandana.gif Kai grįžau iš ligoninės, papuolė straipsnis, kad kompiuterinė tomografija tai maždaug 500 rentgeno nuotraukų iš karto. Galvoje schmoll.gif . Tai kaip tam kūdikėliui vystytis toliau?
Jo, tikėkit, kad rentgenas tai nekaltas žaidimas.. Tai kodėl plaučių nuotraukas daryti rekomenduoja daryti ne dažniau kartą per 2 metus?? umn.gif
Gal ten užsieniuose tie aparatai ir pažengę.. Bet mes tikrai negalim remtis jų aparatų statistika, kaip dažnai išlenda vėliau - labai jau reklamine ir nepatikima..
tik šiom dienom paskelbė, kad nuo Černobylio nukentėjo 2 milijardai (ne milijonai) žmonių, kai skelbiama, kad Žemės rutuly gyvena tik 6 milijardai su trupučiu.
Ai, nieko tokio ta radiacija, ane? g.gif Ko nematom, tai ir netikim buvimu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 26 balandžio 2006 - 22:10
QUOTE(naitas @ 2006 04 26, 23:08)
Man patinka daktarai, kurie kategoriškai atsisako nėščiai daryti rentgeną thumbup.gif Buvau patempus koją, tai jau iš tolo daktaras ėmė mojuoti rankom - tipo, ir neprašyk protest.gif Vaiką su sužeista koja vežiau į Klinikas, tai traumatologė pati sėdo prie mano vaiko, apsiklosčius tais neva apsaugančiais skydais ir laikė mano brangenybę, kad nesujudėtų. Labai dėkinga jai likau. ax.gif
Senokai darė mano vaikui KT. Likau apgauta. Nes net du konsiliumai man pripudrino, kad KT - tai beveik kaip rentgenas, visai nepavojinga. Papultų man jie dabar gun_bandana.gif Kai grįžau iš ligoninės, papuolė straipsnis, kad kompiuterinė tomografija tai maždaug 500 rentgeno nuotraukų iš karto. Galvoje schmoll.gif . Tai kaip tam kūdikėliui vystytis toliau?
Jo, tikėkit, kad rentgenas tai nekaltas žaidimas.. Tai kodėl plaučių nuo
traukas daryti rekomenduoja daryti ne dažniau kartą per 2 metus?? umn.gif
Gal ten užsieniuose tie aparatai ir pažengę.. Bet mes tikrai negalim remtis jų aparatų statistika, kaip dažnai išlenda vėliau - labai jau reklamine ir nepatikima..
tik šiom dienom paskelbė, kad nuo Černobylio nukentėjo 2 milijardai (ne milijonai) žmonių, kai skelbiama, kad Žemės rutuly gyvena tik 6 milijardai su trupučiu.
Ai, nieko tokio ta radiacija, ane?  g.gif Ko nematom, tai ir netikim buvimu..



Ne dėl savo malonumo, o iš būtinybės juk darom..Ir taip jau 6 savaitė lovoj guliu..Koja baisiai ištinus. O kaip be rentgeno nustatyti, gal skilęs ar lūžęs kaulas blogai suaugęs..Tada be operacijos po to gali visai su kojele atsisveikinti..

Plaučių zonoj, mieloji, turbūt numanai, kokie svarbūs organai yra, todėl ir patariama nepiknaudžiauti..

O Černobilį lyginti su rentgeno aparato doze- na čia tai atleiskit.. doh.gif Civilizacijos pasiekimais reikia naudotis ir džiaugtis, bet nepamiršti ir apie galimą jų žalą..

Atsakyti
Aš 6 mėn. nestuke.gif nusitraukiau piršto sausgyslę - gydytojai nesiėmė daryti rentgeno, aš ir pati nebūčiau leidusis. Pasėkmė: mėnuo įtvare, sugijo blogai, dabar laukiu, kada pagimdysiu, tada lėksiu konsultuotis jau su nuotraukom, ko gero teks operuoti sad.gif Bet net ir žinodama, kad viskas taip baigsis - vėl neleisčiau daryti rentgeno...
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2006 05 04, 12:57)
Aš 6 mėn.  nestuke.gif nusitraukiau piršto sausgyslę - gydytojai nesiėmė daryti rentgeno, aš ir pati nebūčiau leidusis. Pasėkmė: mėnuo įtvare, sugijo blogai, dabar laukiu, kada pagimdysiu, tada lėksiu konsultuotis jau su nuotraukom, ko gero teks operuoti sad.gif Bet net ir žinodama, kad viskas taip baigsis - vėl neleisčiau daryti rentgeno...

O čia tai jau gydytojų bukumas- kitaip nepavadinsi..Nenoriu tavęs gąsdinti,- galbūt viskas baigsis gerai, bet mano kolegei po panašaus blogo sugijimo pirštas nenustojo tinti..Ji irgi laukė, kol pagimdys, po to dar porą mėn.,kol vaikelis kiek paaugs..Gydytojų konsiliumo išvados buvo žiaurios- amputuoti pirštą..Nėštumo metu organizmas neturėjo pakankamai imuniteto, ėmė pūti kaulas...Labai liūdnos pasekmės..

Konsultavausi su daugeliu gydytojų, perskaičiau tikrai nemažai literatūros apie rentgeną, prieš jį darydama. Visi kalbėjo, kad tai nėra taip baisiai pavojinga..Nemanau, kad tai- reklama..Koks būtų jos tikslas?
Atsakyti
man atrodo, kad kiekviena karta gydytojas turi nuspresti kas blogiau traumos metu: rentgenas ar traumos pasekmes laiku nenustacius rizikos laipsnio.
Atsakyti
kai mano dukryte sirgo plauciu uzdegimu, jau Santariskese reikejo atlikt plauciu rentgena. Nors as pasisakiau, kad esu nescia, bet vis tiek liepe man palaikyt jos rankas, ant pilvo jokios apsaugos nedave. Taip ir gavau kazkiek rentgeno dozes. Pati apsaugos nepaprasiau, nes tiesiog slubejau daryt ka gydytojai liepe, buvau labai susijaudinus del dukrytes ir visai apie tai nepagalvojau. Tik isejus is rentgeno, jau palatoj susimasciau, kad rentgeno spinduliai ne tik apsviete dukrytes plaucius, bet ir mane pacia. Labai del to pergyvenu, bet jau dabar nieko nepakeisi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(smulkute @ 2006 05 05, 13:24)
kai mano dukryte sirgo plauciu uzdegimu, jau Santariskese reikejo atlikt plauciu rentgena. Nors as pasisakiau, kad esu nescia, bet vis tiek liepe man palaikyt jos rankas, ant pilvo jokios apsaugos nedave. Taip ir gavau kazkiek rentgeno dozes. Pati apsaugos nepaprasiau, nes tiesiog slubejau daryt ka gydytojai liepe, buvau labai susijaudinus del dukrytes ir visai apie tai nepagalvojau. Tik isejus is rentgeno, jau palatoj susimasciau, kad rentgeno spinduliai ne tik apsviete dukrytes plaucius, bet ir mane pacia. Labai del to pergyvenu, bet jau dabar nieko nepakeisi verysad.gif


Nepergyvenk, viskas bus gerai, man nestuke.gif dare danties rentgena, nepakenke rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ji: 29 liepos 2006 - 19:43
sveikutes,
man padare KT, kai nebuvau nescia, bet pastojau po 5 dienu (pasiskaiciavau), idomu per kiek laiko iseina tas nuodas is oraganizmo, visdelto KTyra kenksmingas, nors man dare tik galvos nuotrauka g.gif
Atsakyti
man dare danties pacioj pradzioj. tikrai iki 12sav g.gif
Atsakyti
O aš baisiausiai pergyvenu, vakar buvau pas gydytoja nustatė nėštuma nestuke.gif 5 savaitėlės, džaiugsmas smile.gif
Bet va pastojau tarp dviejų rentgenų. Įkritau į remonto duobę, įtarė, kad dubens kaulai lūžo, peršvietė, pasirodo ne.
Po savaitėlės lialius užkibo.... ir belipant iš lovos šonas sutraškėjo, toj vietoj kur sutrenkta buvo... Vėl rentgenas- šonkauliai lūžę , prirašė vaistukų, gėriau savaitę. O dar po poros savaičių sužinojau, kad lialius kokias 3-6 dienas užkibęs buvo kai ta antrąjį rentgeną dariausi, taip neramu.... cry.gif cry.gif cry.gif Gydytoja sakė genetiškai tirs, tada ir paaiškės viskas. Vis tikiuosi kai jei po visų mano skrydžių leliukas užkibo tai gal bus ištvermingas ir jam bus viskas gerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zlatavlaska @ 2006 10 04, 15:42)
Bet va pastojau tarp dviejų rentgenų. Įkritau į remonto duobę, įtarė, kad dubens kaulai lūžo, peršvietė, pasirodo ne.
Po savaitėlės lialius užkibo.... ir belipant iš lovos šonas sutraškėjo, toj vietoj kur sutrenkta buvo... Vėl rentgenas- šonkauliai lūžę , prirašė vaistukų, gėriau savaitę. O dar po poros savaičių sužinojau, kad lialius kokias 3-6 dienas užkibęs buvo kai ta antrąjį rentgeną dariausi, taip neramu.... cry.gif  cry.gif  cry.gif Gydytoja sakė genetiškai tirs, tada ir paaiškės viskas. Vis tikiuosi kai jei po visų mano skrydžių leliukas užkibo tai gal bus ištvermingas ir jam bus viskas gerai unsure.gif

drinks_cheers.gif
Aš irgi dariausi rentgeno nuotrauką (kelio sąnario), dar nežinodama, kad esu nėščia. Maždaug 10-ą dieną po pastojimo. Tai vis neramu truputį.
Pirmadienį eisiu echoskopijos, tikiuosi, mane nuramins.
Atsakyti