Įkraunama...
Įkraunama...

Rentgenas nėštumo metu

sveikutes mums jau 25 savaites po savaites reikes eiti pas traumatologa, del klubu traumos buvusios pries metus, nes pradejo skaudeti tai galvoju jei reiks daryti rengena dubens kaulu, ar nepakenks mazyliui? gal kam panasiai buvo. bijau ka sirdute nesustotu ar nebutu prieslaikinis gimdymas.
Atsakyti
QUOTE(dainorab @ 2010 01 11, 15:56)
sveikutes mums jau 25 savaites po savaites reikes eiti pas traumatologa, del klubu traumos buvusios pries metus, nes pradejo skaudeti tai galvoju jei reiks daryti rengena  dubens kaulu, ar nepakenks mazyliui? gal kam panasiai buvo. bijau ka sirdute nesustotu ar nebutu prieslaikinis gimdymas.

as kaip tik 25 savaiciu dariausi 2 kartus rankos rentgena, viskas gerai, nesibaimink, juo labiau svieciant, butinai pranesk kad esi nescia, nes as kai ejau, o pilvas tikrai pupso, paklause jus nescia: sakau nea tik gerai pavalgius.....tai va apdeda tave ten liemenen, arba i toki schalata ivelka, jis apsaugo nuo rentgeno spinduliu, ir viska padaro, o beto kaip pati sakei eini pas traumotologa ir jis tau ir pasakys reikia daryti rentgena ar nea, is anksto nepradek bijot, va ir ranka pries 4 dienas operavo, dare daline narkoze, tik ranka marino, tai per operacija lelius vistiek sparde sonus smile.gif viskas bus ciki wink.gif
Atsakyti
Man nestuke.gif metu neprireikė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2010 01 11, 22:46)
as kaip tik 25  savaiciu dariausi 2 kartus rankos rentgena, viskas gerai, nesibaimink, juo labiau svieciant, butinai pranesk kad esi nescia, nes as kai ejau, o pilvas tikrai pupso, paklause jus nescia: sakau nea tik gerai pavalgius.....tai va apdeda tave ten liemenen, arba i toki schalata ivelka, jis apsaugo nuo rentgeno spinduliu, ir viska padaro, o beto kaip pati sakei eini pas traumotologa ir  jis tau ir pasakys reikia daryti rentgena ar nea, is anksto nepradek bijot, va ir ranka  pries 4 dienas operavo, dare daline  narkoze, tik ranka marino, tai per operacija lelius vistiek sparde sonus smile.gif viskas bus ciki wink.gif

o mane jau ketvirta menesi kankina odontologas,niekaip neiseina visu kanalu isvalyti doh.gif bet rentgeno nedaro schmoll.gif aisku jei butu luzusi kokia ranka ar koja tai manau bet kokiu atveju darytu rentgena,juk reikia paziureti koks luzis g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,

man ir dare plauciu rentgena kai buvau 15 savaiciu nestuke.gif . Gydytojai zinojo kad nescia, bet sake tai butinas reiklas.uzdenge pilvo sriti kazkokiu spec daigtu kad nepraeitu spinduliai. dabar mes 26 savaites, visi tyrimai geri, bet vistiek neramu ar nepakenke
Atsakyti
Oj, net ir nežinau ką daryti. Aišku geriau, kad to rengeno neprireiktų, bet jeigu reikia? Man žiauriai skauda žandikaulį, negaliu kramtyti, greitai mano racione bus tik sriubos ir košės, o neštumo tik pradžia - 11 savaičių. Aš irgi buvau nusiteikiusi, kad rengeno jokiu būdu nedaryti, gal kaip nors ištversiu vien tik skystą maistą, bet iš kitos pusės juk ten vyksta kažkoks uždegimas, o jeigu ten pūlinys, ar tai mažesnis blogis? juk net visose knygose rašo nueikite pas stomatologą ir sutvarkykite dantis, o kaip juos gali sutvarkyti be rengeno. oj nežinau, nežinau, po 2 savaičių eisiu pas terapeutą idomu ką jis pasakys.
Atsakyti
Man irgi neramumas... mes bandome seima pagausinti, bet ivyko taip kad reikejo dubens rentgeno, sulaukiau menesiniu ir nuejusi pasidariau.. bet dabar kaskokios mintys lenda i galva... o gal as esu is tu , kurioms menesines buna ir nestumo metu.. o vat as dabar dar ir rentgena pasidariau.. greiciau baigtusi menesines, leksiu darytis testa.. nes man mintys neduoda ramybes.. juk galiu buti nescia, net ir esant menesinems.. o beje, ar galime mes toliau bandyti? ar reikai kaskiek laiko palaukti po rentgeno...?
Atsakyti
Man kai buvo 14 sav. nestumo, prireike kojos pirsto uotraukos, tai uzdejo ant manes lemene ir kaz koki antkakli, sako svarbiausia kaz kaip skydliauke nekliudyti. Dabar mums viskas gerai vistomes gerai ir kaip suprantu tai nepakenke nekiek mano leliui
Atsakyti
Gavau net DU rentgenus pačioje nėštumo pradžioje, kol dar pati nežinojau, kad laukiausi doh.gif Abu kartus švietė krūtinės ląstą. Laimei, gimė sveika graži mergytė wub.gif , nors visą nėštumą dėl to jaudinausi.
Atsakyti
Drauge dare nestumo pradzioje, kai dar nezinojo, kad nestuke.gif ir kaip tik moteriskus organus blush2.gif bet nieko tokio, gime puiki ir sveika mergyte wub.gif
Atsakyti
didelis ačiū už temukę 4u.gif jos dėka apsaugojau savo žirniuką nuo bereikalingų spindulių.. turėjau šian popiet eiti stuburo rentgeną darytis.. kokia tai nuojauta iš vakaro kirbėjo, pasidariau testuką prieš eidama, pasirodo II..
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 02 26, 18:45)
Man  nestuke.gif  metu neprireikė  smile.gif

Neteko darytis, bet kaip matau daugumai rentgenai nepakenkė pilvinukams, džiugu skaityti smile.gif

QUOTE(vineypooh @ 2011 08 18, 14:35)
didelis ačiū už temukę  4u.gif  jos dėka apsaugojau savo žirniuką nuo bereikalingų spindulių.. turėjau šian popiet eiti stuburo rentgeną darytis.. kokia tai nuojauta iš vakaro kirbėjo, pasidariau testuką prieš eidama, pasirodo II..

Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti