Įkraunama...
Įkraunama...

Ugniasienės (FireWalls)

QUOTE
nu tai va viksreli,as tokia blondine,parsisiunciau ta Zone Alarm. Na reik gi jei jau sakai ;D tai va,susiinstaliavau ir isivaizduoju jau,kad man gerai.Klausia ko nors acakau-yes,a ka as zinau ka acakyt  ;D ;D sian vel ta paspaudziau yes,tai dabar nebeacidaro puse programu  ;D ;D jazau marija,ko as ten galejau prispaudyt?



[img]http://mes.smilies.free.fr/smilies/hahohi.gif[/img] O reikia skaityt? Dazniausiai klausia, ar leisti vienai ar kitai programai prisijungti prie ineto. Bet... jei nelegali pas tave programa, prisijungus prie ineto ir patikrinus tavo legaluma, gamintojas gali uzblokuoti ja sad.gif.

As leidziu patoviai jungtis (uzdedu varnele, kad daugiau nebeklaustu) sioms programoms: IE, Netscape, GetSmile, pasto programai, Trillianui, mIRC, eMule ir pan. VIenu zodziu, visoms internetinems programoms.
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2003 10 21, 21:41)
Jau susipazinom su antivirusinemis programomis. Reiketu pas save kompe tureti ir ugniasiene, kad nelandziotu po jusu kompa ivairus hakeriai, piktadariai wink.gif.


Pas mane yra instaliuota ZoneAlarm Pro v4 - ji viena is rimciausiu ugniasieniu (uzima 4 MB).

McAfee Firewall v4.00 (uzima 15.5 MB).

Personal Firewall v3 (uzima 1.7 MB).



Pasirodo, negalima deti vaistuku taip viesai :smile.gif. Jei kam reikes - atsiusiu wink.gif.



ar tau kas nors sake, Viksreli, kad tu labai padedi?
pavyzdziui, tokiai kaip man, visiskai zaliai ,prie kompo , tai Viksrelis- tikras issigelbejimas biggrin.gif
zadu daug ko cia ismokti rolleyes.gif
o kas tie vaistukai vadinamieji?
Atsakyti
Is manes visai prasta kompiuteriste... Savo reikaliukus susitvarkyti moku, foruma pasiekiu ir patenkinta biggrin.gif . Kompa vyras tvarko. Prisiskaiciau, visreli , tavo protingu minciu ir nusprendziau, kad reikia mums ugniasienes. Ir prasidejo huh.gif tai leidzia interneta pasiekt, tai ne. Deliojom varneles visokiom kombinacijom, nepadejo... Galop vyras isinstaliavo, bet laikas nuo laiko musu "mylimoji" ZoneAlarm vis pasirodo ekrane. Gal paaiskinsit kas placiau apie naudojimasi???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miegelis: 17 gruodžio 2003 - 15:43
QUOTE (Tuja @ 2003 12 17, 12:08)
o kas tie vaistukai vadinamieji?

Vadinamas crackas biggrin.gif (vadinamas pirkimo kodas).
Atsakyti
Ugniasienes neblogas daiktas, bet yra siokiu tokiu trukumu, nevisos programos su viena ar kita ugnesiene veikia, as asmeniskai manau geriausia apsauga yra :
antivirusine programa + OS visos pataisos.
Beto dabar daugelis naudoja WinXP. Sita OS turi safo Firewall tik ja reik normaliai sukonfiguruoti. Ir nereikes jokios papildomos programos.
Atsakyti
Geras puslapis www.crack.cd thumbup.gif
Atsakyti
Nieko nesuprantu-kelias dienas nebuvau ijungusi kompo ir neberandu nuorodos -geri interneto puslapiai. Ar nebera? mad.gif
Atsakyti
Yra, prie naujienu skyrelio
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2003 10 21, 21:41)
Jau susipazinom su antivirusinemis programomis. Reiketu pas save kompe tureti ir ugniasiene, kad nelandziotu po jusu kompa ivairus hakeriai, piktadariai wink.gif.


Pas mane yra instaliuota ZoneAlarm Pro v4 - ji viena is rimciausiu ugniasieniu (uzima 4 MB).

McAfee Firewall v4.00 (uzima 15.5 MB).

Personal Firewall v3 (uzima 1.7 MB).



Pasirodo, negalima deti vaistuku taip viesai :smile.gif. Jei kam reikes - atsiusiu wink.gif.

Pabandysiu isreiksti savo nuomone apie kiekviena is minetuju ir pridesiu keleta patarimu smile.gif Tai ne kritika, o tik pastebejimai smile.gif

Zone alarm - rimta ugniasiene. Gerai zinoma ir neblogai vertinama. Kas man joje nepatiko - pc resursu valgymas ir sudetinga, per daug grafiskai "apgriozdinta" sasaja. Plius vartotojo varginimas ivairiais uzklausimais. Su kai kuriom nepriklausomom saugumo testu programom radau skyliu, nors buvo visi upgreidai and so on

McAfee - velgi resursai (tai pasijaucia, zinoma, tik ant senuciuku kompiuteriu) ir vartotojo sasaja. Del situ priezasciu jos ir nenaudoju.

Personal firewall v3 - tiesa sakant, nesu bandes, reix susiinstaliuot ir pasiziuret smile.gif

Ka naudoju pats ir labai rekomenduoju:
Sygate personal firewall 5.5 (rasti galima downloads.com ir dar daug kur kitur)
Paprastute, lengvai suprantama, lengvai valdoma ir absoliuciai neapkraunanti vartotojo. Geras daiktas thumbup.gif Kam rupi legalumas - netgi nemokama clap.gif
Pats dariau saugumo testus su portu skanavimais ir tt - zymesniu spragu neradau. Rezultatai buvo geresni uz zone alarm.

Aj dar vienas pastebejimas. Kai kurie firewall`ai nesuderinami su antivirusiniais inboxinais (paprastai buna prie pandos antivirusu ir dar kai kuriu). Kad nesusipjautu tarpusavyje, pries instaliuodami atjunkite antiviruso firewall.
Sekmes, gal kam padejau! smile.gif
Atsakyti
O mes Zone Alarm atsisakeme.Ji "pykstasi"su Norton antivirus.Dabar turime Armor2net.
Atsakyti
QUOTE (roma @ 2004 03 23, 17:57)
O mes Zone Alarm atsisakeme.Ji "pykstasi"su Norton antivirus.Dabar turime Armor2net.

Pas mane kaip tik toks derinys ir yra. Bet kol kas nieks su nieku "nesipyksta" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2004 03 23, 21:01)
Pas mane kaip tik toks derinys ir yra. Bet kol kas nieks su nieku "nesipyksta" biggrin.gif

Tai priklauso kokia ugniasienes versija.Kaip tik internete buvo apie tai rasyta,o musu kaip tik si ir buvo.Tai tvarko sunus,tik as visada smalsauju kas,kur ir kodel.Tai jis man paaiskina.O pries 4 metus as buvau kieciausia seimoje prie kompo.
Atsakyti