Įkraunama...
Įkraunama...

Antivirusinės programos

Apklausa: Antivirusinės programos, kuri geriausia? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Levanderblu @ 2006 03 17, 05:59)
turiu AVAST antivirusinę...kai randa virusą, ką spaust: delete ar move to chest? ačiū sakau iš anksto tam, kas man pagelbės  blush2.gif

Jei esi tikra, kad tai virusas - trink nei nemirktelejusi, o "move to chest" dar padetu atgaivinti per klaida virusu palaikyta faila.
Dauguma atvirusiniu kai kurias programas, samoningai Tavo instaliuotas, palaiko virusais - pvz. visokius sekliukus ir panasiai. Jeigu tokia programa samoningai instaliavai, butu nelogiska antivirusinei ja aptikus spausti "delete" tongue.gif
Atsakyti
Sveikos visos,
turiu beda,mano kompas amzinai pasigauna virusu verysad.gif nors ir antivirusine(AntiVir Guard) turiu bet visvien jis uzsikrecia tais virusais,ir nebezinau ka daryti.Buvau jau ir perinstaliavus windausus lyg ir viskas tvarkoi buvo,bet tik kazkuriam tai laikui.Gal kuri zinote kaip surasti savo kompe virusa ir ji panaikinti???Ar jau reik kreiptis pas specus,kad taip padarytu??
Bet labai jau noreciau pati ismokti!
Isanksto dekoju.
Atsakyti
Eva, o gal tai ne virusas? Ar gal antivirusine programa neisijungia automatiskai pakrovus Windowsus? O gal antivirusine laiku neatnaujinama (neapdeitinama)?
Ne visos antivirusines suranda ir visas "nieksiskas" programiukstes, tersiancias kompiuteri ir letinancias jo darba. Rekomenduoju parsisiusti Ad-aware programa ir patikrinti, kokie lobynai gludi Tavo kompiuteryje smile.gif
Ad-aware gali parsisiusti is cia. Programa mokama, nemokamai galima naudotis tik ribota laika.
Atsakyti
Turiu beda su savo el. pastu.Jauciu, kad ten kazkos virusas sedi , nes pastas nebeveikia ir kai bandau per interneta pasileist ( www.inamai.lt ) svetaine, ( mes per juos esam pasijunge interneta ir turim el.pasto dezute), tai ta svetaine nepasileidzia. O is kitu kompu savo el. pasto dezute pasileidziu normaliai.Su kokia antivirusine galeciau pasitikrint savo el. pasto dezute, ir kaip is ten isvaryt -istrint virusa???
Atsakyti
QUOTE(Skorpione @ 2006 03 20, 21:12)
Turiu beda su savo el. pastu.Jauciu, kad ten kazkos virusas sedi , nes pastas nebeveikia ir kai bandau per interneta pasileist ( www.inamai.lt ) svetaine, ( mes per juos esam pasijunge interneta ir turim el.pasto dezute), tai ta svetaine nepasileidzia. O is kitu kompu savo el. pasto dezute pasileidziu normaliai.Su kokia antivirusine galeciau pasitikrint savo el. pasto dezute, ir kaip is ten isvaryt -istrint virusa???


Virusus trina antivirusinės programos, bet gal tavo problemos susijusios su ryšiu. Jei negali prisijungti prie provaiderio skirtos pašto dėžės, tai skambink į provaiderio tech. tarnybą ir teiraukis kame reikalas.
Atsakyti
Tai, kad asi juos pirmiasiai ir kreipiaus, bet jie nieko neranda. Pas juos viskas tinkle gerai, net pas mus i namus buvo atvyke, bet priezasties nerado, sako, kad ne bent virusas kazkos sedi...
Atsakyti
Nežinau kur kreiptis, tai rašau prie ativirusinių programų. Bėda pas mane būtų tokia: pastoviai į kompą lenda hakeris ph34r.gif . Ką daryt? Padėkit 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja-Būrėja @ 2006 03 27, 17:49)
Nežinau kur kreiptis, tai rašau prie ativirusinių programų. Bėda pas mane būtų tokia: pastoviai į kompą lenda hakeris ph34r.gif . Ką daryt? Padėkit  000189.gif


o kaip jo vardas? 4u.gif 4u.gif lotuliukas.gif ir ko jis ten lenda? ax.gif turbūt patinki wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nemo: 27 kovo 2006 - 21:23
Helkern (dažniausiai) ir dar kažkoks. Juokas juokais apie menamas simpatijas, bet pagalbos tikrai reikia. O tai nusibodo kiekvieną kartą kai tik įjungiu internetą, Kasperskis mane informuoja, kad atakuoja toks ir toks iš tokio ir tokio IP adreso. help.gif
Atsakyti
pas mane Nod32, viskas buvo thumbup.gif ilga laika, bet dabar ko tais neupdeitina ir atsirado raudonas skydelis, bandau pati update daryt, man ismeta "Your version of Nod32 is up to date. No update necessary" ka reikia daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Linutė*: 28 kovo 2006 - 07:09
QUOTE(*Linutė* @ 2006 03 28, 09:08)
pas mane Nod32, viskas buvo  thumbup.gif  ilga laika, bet dabar ko tais neupdeitina ir atsirado raudonas skydelis, bandau pati update daryt, man ismeta "Your version of Nod32 is up to date. No update necessary" ka reikia daryti?


Hmmmm, pas mane lygiai tas pats... Irgi to paties norejau paklausti, kas cia tam NOD32 nutiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 03 28, 08:09)
Hmmmm, pas mane lygiai tas pats... Irgi to paties norejau paklausti, kas cia tam NOD32 nutiko  g.gif


Pagal užrašą - baigėsi versijos galiojimo laikas. Reikia perregistruoti arba perinstaliuoti. Gali būti problemų su registrais, jei instaliavimo informaciją išsaugo registre, tai reikia ją rasti ir išvalyti, kitaip perinstaluojant pasiims senąją ir vėl bus tas pats - up to date.

Paprastesnis sprendimas - susiinstaliuoti kitą antivirusą. Be raktų instaliuojasi McAfee 8i versija.
Atsakyti