Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis IV

labas pirmadienio rytą bigsmile.gif
mano sekmadienis
Pusryčiai: imbierinis vanduo, 60 gr. turtingos duonos, 3 riekelės balto sūrio
Priešpiečiai: omletas iš vieno kiaušinio, svogūno ir pievagrybių. 1 aš pomidorų padažo, pusė marinuoto agurko; vaisinė arbata; bananas.
Gamtoj: kokteilis: 50 gr trauktinės su light cola; 2 gabaliukai šalto rūkymo šoninės, 1 riekutė dešros, šviežias agurkas; 1 pic-nic sūrio lazdelė; 3 mandarinai.
Vakarienė: 2 riekės turtingos duonos su sviestuku, 1 maca su tepamu sūriu, b. kava.
Atsakyti
kad ir kaip geda einu prisiduot

šeštadienis

pusr: kava + karštas sumustinis ( 200 )
priesp: 0,5 l alaus (225 )
pietus: naminis ceburekas (250 ) + 0,5 l alaus (225 )
pavak : 0,5 l alaus (225)
vak : 2 karsti sumustiniai (400 ) + 0,5 l alaus (225 )

ziurim ka turim ( 1750 )
per diena tvariau ofisa ploviau langus ir td ir tp labai troskino blink.gif

Sekmadienis su issitampiusiu skrandziu po sestadienio

pusr : kava + 2 kiausiniai ( 140 )+ 1aš majonezo (40 )
+riekele batono (100 )
priesp : 0,5 l alaus (225 )
piet : 6 gabaliukai saslyko kudo + 3 vš ryziu + agurku pomidoru salotos + 2*2 gabaliukas pyrago + kava
pavak : kava + 200 ml šampano ( 90 )
vak : 3vš ryziu ( nuo pietu ) + 0,5 l alaus (225 )

kalorijos nesuskaiciuojamos doh.gif


Atsakyti
šeštadienis
pusryčiai--- kviečių gemalų, aviečių ,nat.jogurto mišinys ---300kcal
priešpiečiai---200g greifrukto
pietūs---250ml šaltibarščių, 2 kepti vištienos sparneliai
vakarienė--- pusiau saldaus vyno taurė, 2 gabaliukai ananaso, 2 gabaliukai Džiugo

sekmadienis
pusryčiai--- čirvinis blynas
pietūs---2 sumuštiniai, 2 tofifi saldainiai, 1/2 skardinės sidro
vakarienė---kivis,obuolys
Atsakyti
QUOTE(Smaliziuke @ 2007 04 02, 00:01)

Meskute_Nida, reikia labai atsargiai su tais tortais verysad.gif ar jau geriau jauties? 4u.gif

Ačiū, kad teiraujiesi- dabar jau apynormaliai jaučiuosi 4u.gif

QUOTE(aurarud @ 2007 04 02, 09:26)
1. 0,5 l alaus (225 )
2. naminis ceburekas (250 )

1. Anksčiau būdavo alus 100g- 50 kcal. Tuomet ir butelys daugiau turėtų...Nebent gramai, virsdami į ml, "palengvėja" ax.gif

2. Deja, Aurarud- jei jau kibinas turi apie 350, aliejuje virtas čeburekas niekaip negali 250 kcal turėt... schmoll.gif

Mano šiandiena:
Pusryčiai: 200g daržovių sufle (nerandu kcal, tai duodu 400)
Priešpiečiai: 300 ml pom. sulčių (65)
Pietūs: troškintas kukulis, 200 g marin.burokėlių, 150g bulvių košės (520)
Pavakariai: 250g vynuogių (190)
Vakarienė: dubuo kalafiorų sriubos, 25g "Močiutės" duonos su grūdais (210)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 02 balandžio 2007 - 13:00
sveiki kompanija biggrin.gif
tai vat labai jau turejau itempta savaitgali:)
penktadieni iskrova pavyko, na ir savaitgalis yra beveik pavykes:)
ale nieko, nepasiduodu:)
sestadienis:
pusryciai: 2 sumustiniai su tuno misiniu+arbata
priespieciai: 1 bananas+smilgeles puse buteliuko, keleta taleriu,kava
pietus: kaime kava+2sumustiniai, tokie sausi plonai slapiankos ir batono gabaliukas
Vakariene: 2 kotletai+5nedideles bulvikes, saltibarsciu 1.5 samcio
labai daug vaiksciojau ir dirbau

sekmadienis:
pusryciai: kiausiniene is 3 kiausiniu( is kaimo atveziau)
priespieciai: 1 sumustinis su tunu misiniu
pietus: saltibarsciai+1.5 bulves, apkepti koldunai cili picoj, aj da buvo puse
pienisko kokteilio ir maziukas alaus
vakariene: cukinojos ir brokoliai apkepti dziuveseliuose
siandien:
pusryciai: dripsniai+sumustinis
priespieciai: 3in1
pietus: cukinijos ir brokoliai apkepri dziuveseliuose
pavakariai: 2oboliai
vakariene: brokoliai dziuveseliuose

uch kiek privanojau:)
Atsakyti
siandieninis:
pusryciai :200gr virtu grikiu+1saukstas grietines,viso 265

pietryciai:jakobs 3in1,,viso74kcal

pietai:2kiausniniai+2s majonezo+60gr duonos+1agurkas,viso 370

vakariene:70gr duonos+tunas+1sokol gab ,viso 270

vakariene2: 3paploteliai+1sokol gab+2apelsinai,viso 340

is viso:1320
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 04 02, 11:47)
Ačiū, kad teiraujiesi- dabar jau apynormaliai jaučiuosi 4u.gif
1. Anksčiau būdavo alus 100g- 50 kcal. Tuomet ir butelys daugiau turėtų...Nebent gramai, virsdami į ml, "palengvėja" ax.gif

2. Deja, Aurarud- jei jau kibinas turi apie 350, aliejuje virtas čeburekas niekaip negali 250 kcal turėt... schmoll.gif




ACIU VADE TURESIU OMENY 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2007 03 30, 07:19)
Mano ketvirtadienis:

vanduo su imbieriniu mišiniu

Labutis, Sparow. Atleisk uz ziopla klausima, bet kas tas "vanduo su imbieriniu misiniu" ir kuo jis naudingas? Aciu.
Atsakyti
Lusi, na nežinau tiksliai. Imbieras tipo medžiagų apykaitą greitina unsure.gif
Šiaip rytais aš geriu šiltą vandenį su pusės citrinos sultimis ir aš medaus. Bet dabar pasidariau litrą to mišinio: tarkuotas imbieras, tarkuota citrina ir medus. Tai į vandenį įsidedu šaukštą tos makaliūzės ir naikinu. Man skanu. Gal ir sveika, ką žinau ax.gif
Atsakyti
Mano vakar diena :

PUSRYČIAI: 2 lietiniai blynai su sūriu ir šlapdešre, su pievagrybių padažu + puodas žalios arbatos

PRIEŠPIEČIAI: puodas žalios arbatos, 0,5 obuolio

PIETŲS(vėlyvi):"gabaliukas" picos plonu padu (namų gamybos) blink.gif + 2 skardinės alaus

NAKTIPIEČIAI: riekė sumuštinių duonos aptepta TUREK varškės sūreliu su kumpiu ir šviežiais agurkais...

oi kokia abžora košmaras doh.gif blink.gif

Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2007 04 02, 14:21)
Lusi, na nežinau tiksliai. Imbieras tipo medžiagų apykaitą greitina unsure.gif
Šiaip rytais aš geriu šiltą vandenį su pusės citrinos sultimis ir aš medaus. Bet  dabar pasidariau  litrą to mišinio: tarkuotas imbieras, tarkuota citrina ir medus. Tai į vandenį įsidedu šaukštą tos makaliūzės ir naikinu. Man skanu. Gal ir sveika, ką žinau ax.gif

Aciu tau. Zinau sita misini, jis labai gerai ziema pries visokias bacilas, stiprina imunine sistema.
Atsakyti
VAKARYKŠTIS

Pusryčiai: tradiciniai savaitgalio (avižinė su trupučiu sviesto ir aviečių uogiene)
Priešpiečiai: obuolys (didelis), 2 dž.figos
Pietūs: gabaliukas žvejo lazanijos pagal Sonatiną ir 2 nedideli gabaliukai šokoladinio pyrago (oi griešni... per abu 500 kcal. Pati kepiau, tai žinau... biggrin.gif )
Pavakariai: rutuliukas ananasinio šerbeto, saldainukas MINI griliažas- kažkokia bezbožnai skani Rūtos naujovė. ax.gif
Vakarienė: burokėlių-agurkų salotos su trupučiu majonezo (labai nedaug), stiklinė kefyro su 1 AŠ sėlenų.

ŠIANDIENINIS

Pusryčiai: Gardėsio Premium ruginė duonelė su sviestu, sūriu ir mažu pomidoru, 2 MINI griliažai.
Priešpiečiai: didelis obuolys, mažas gabaliukas šokolado. Dar vėliau prieš pietus- miltelinio kapučino puodelis.
Pietūs: samtis žirnienės su grietine, 2 varškės kukuliai (po 100 g kiekvienas) su vyšnių įdaru ir grietine (20 g), 2 nedideli sausainukai su saulėgr. ir razinomis.
Pavakariai: uh, 4 gabaliukai j.šoko su riešutais, 2 sveikuolių sausainiai, indelis Activia su figomis (nieko nuostabaus- pietūs kūdi buvo g.gif )
Vakarienė: omletas su cukinijomis (2 kiaušiniai, šlakelis pieno, kepta ant trupučio aliejaus), Gardėsio Premium bandelė su 2 siaurom riekutėm sūrio ir trupučiu Pesto padažo (padariau karštą sumuštinį), 4 riekutės agurko, 2 MINI griliažai, 0,5 AŠ medaus prie arbatos. Alkana ko tais žiūrau... blush2.gif
Naktipiečiai: jei iš kino grįšiu alkana, tai suvalgysiu truputį vynuogių arba obuoliuką.

Turiu didelį prašymą... gal mūsų kalkutekai galėtų paskaičiuoti kiek aš kcal suvartoju? Nes man sako, kad aš valgau per mažai, o man atrodo visai padoriai. Pagal visus paskaičiavimus reikia minimum 1500 kcal (čia jei gulėčiau ir nekvėpuočiau tongue.gif ), tai ar užtenka man to ką suvalgau gyvasčiai palaikyti? 4u.gif
Nes aš net neįsivaizduoju nuo katro galo čia skaičiuoti. Jei ant produkto pakelio parašyta masė ir kaloringumas, tai dar paskaičiuoju, bet jei tai ne fasuota- tai šnipštas. rolleyes.gif Būčiau bais dėkinga! 4u.gif
Atsakyti