Įkraunama...
Įkraunama...

Neveronių mamytės!

kiek daug mamyciu atsirado smile.gif as meeta praziopsojau turbut? bet mes maziukai dar buvom tai vistiek nebuciau galejusi islysti ilgam smile.gif kada planuojat kita vezimu stumdyma? reik palaukti kol slapumai baigsis ir lysti laukan smile.gif))) 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Orai jau neblogi galima ir susibegt kur nors
Gal patogiau butu pasirasyt kur kada kam patogiau. Arba tiesiog gal kas turi savo marsruta ar pamegta vietele?

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunė* @ 2012 03 04, 13:26)
Sveikos,
Orai jau neblogi galima ir susibegt  kur nors
Gal patogiau butu pasirasyt kur kada kam patogiau.  Arba tiesiog gal kas turi savo marsruta ar pamegta vietele?

smile.gif

Sveikutės,
Aš tai varinėju po visus neveronis biggrin.gif Bijūnų g., Davalgonių g. Pabiržės g. Kertupio g. Šiltnamių g. Nu vienu žodžiu marširuoju po visas gatveles. Tik stengiuosi neit į pagrindines gatves. Nelabai patinka man, kad nėra normalių šaligatvių doh.gif Jeigu jais eini, tai vežimas kalatojasi nuo tų nelygumų doh.gif
Armandukomama, kada žadat eit į laukutį? 4u.gif
Atsakyti
mano Armandas serga jau galima sakyt 4sav nes po dvieju savaiciu namie tris dienas paejo y darza ir vel va 4ad bus dvi sav kaip namie... ir Danielius sloguoja... manau nuo kitos savaites jau pasveiksim sad.gif tikiuosi sad.gif labai noriu y lauka jau... nusibodo namie sad.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ir man tie saligatviai labai patinka biggrin.gif todel daugiau kieme lakstom smile.gif
Atsakyti
Sveikos, Neveronių mamos,
Nors tema jau prigesusi, bet gal kas nors paskaitys smile.gif
Labai ieškom patikimos auklės 2 m. berniukui visai darbo dienai. Reikėtų nuo spalio vidurio.
Jei kas ką žinote, ar galėtumėte rekomanduoti, labai laukčiau. Rašykite a.z. arba skambinkite 869941459.
Atsakyti
Sveikos Neveroniu mamytes!
Ar dar yra cia kas nors?
Nieks neraso...
verysad.gif
Atsakyti
laba,
as irgi ziuriu,kad temele visiskai numire... rolleyes.gif ir kagi mamytes gero veikinejat saltais ziemos vakarais?
Atsakyti
Labas hi.gif
Atsakyti
Labukas
Esu naujokė šitoj temoj. Būtų malonu pabendrauti smile.gif
Gyvenu antruose Neveronyse. Turiu metukų sūnelį. Susipažinkim smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamos is Neveroniu. Mes vasara kraustysimes ten gyvent. I Davalgoniu gatve. Mano sunus rudeni eis i 2 klase. Gal kas galit papasakot apie Neveroniu mokykla? Labai aciu. smile.gif
Atsakyti
ei, tai gal kaimynes busim? biggrin.gif as taip pat is Davalgoniu gatves, gaila bet apie sia mokykla nelabai ka ir galiu pasakyti, mano dukra si rudeni dar tik i paruosiamaja eis. bet kiek is draugiu esu girdejusi kad viskas lyg ok 4u.gif
Atsakyti