Įkraunama...
Įkraunama...

Neveronių mamytės!

esu nauja sio klubo nare, nezinau ar pries tai buvo kalba apie tai, kad visiskai nera kur neveronyse nueiti su vaikuciais, saligatviai tragiski, bet ne tai svarbiausia, svarbiausia tai, kad mazyliai visiskai neturi ka veikti iseja i lauka, mes mamos sumdancios vezimelius tikrai noretume kazkur ir atsisesti pasedeti,pabuti lauke, bet, kad cia visiskai nera kur! ka manot i tai, kad kreiptis,parasyti prasymus, i seniunija,savivaldybe ar dar kur tik prireiks jog valstybe skirtu lesu nors ant keliu suoleliu, poros vaikams supyniu, ant mazos aiksteles vaikams? Nezinau, gal but as ir per daug noriu, bet tikrai tikiu, kad ne as viena isejusi su penkemete ir dar su mazyle vezimelyje apie tai pagalvoju, cia tikrai nera kur nueiti, sedeti po kaimynu langais prie laiptines ir stebeti kaip vyresnioji akmenukus stumdo kazkaip nesinori, ar nepritartume tokiam pasiulymui, kad visoms, mazus vaikucius turincioms seimoms, kreiptis su prasymais ?
Atsakyti
QUOTE(jolili @ 2013 05 07, 19:22)
esu nauja sio klubo nare, nezinau ar pries tai buvo kalba apie tai, kad visiskai nera kur neveronyse nueiti su vaikuciais, saligatviai tragiski, bet ne tai svarbiausia, svarbiausia tai, kad mazyliai visiskai neturi ka veikti iseja i lauka, mes mamos stumdancios vezimelius tikrai noretume kazkur ir atsisesti pasedeti,pabuti lauke, bet, kad cia visiskai nera kur! ka manot i tai, kad kreiptis,parasyti prasymus, i seniunija,savivaldybe ar dar kur tik prireiks jog valstybe skirtu lesu nors ant keliu suoleliu, poros vaikams supyniu, ant mazos aiksteles vaikams? Nezinau, gal but as ir per daug noriu, bet tikrai tikiu, kad ne as viena isejusi su penkemete ir dar su mazyle vezimelyje apie tai pagalvoju, cia tikrai nera kur nueiti, sedeti po kaimynu langais prie laiptines ir stebeti kaip vyresnioji akmenukus stumdo kazkaip nesinori, ar nepritartume tokiam pasiulymui, kad visoms, mazus vaikucius turincioms seimoms, kreiptis su prasymais ?

Atsakyti
QUOTE(jolili @ 2013 05 07, 18:54)
ei, tai gal kaimynes busim?  biggrin.gif  as taip pat is Davalgoniu gatves, gaila bet apie sia mokykla nelabai ka ir galiu pasakyti, mano dukra si rudeni dar tik i paruosiamaja eis. bet kiek is draugiu esu girdejusi kad viskas lyg ok  4u.gif


o is kokio jus namo? mirksiukas.gif as taip pat is sios gatves ir vaikstau su penkiamete biggrin.gif
Atsakyti
Normali mokykla smile.gif nieko blogo pasakyt negaliu biggrin.gif
Papildyta:
Jolili sveika! Musu vaikai ta pacia grupe lanko smile.gif
istikro galima bandyti kreiptis i seniunija, bet neaisku kaip dabar i tai sureaguotu ten. Pasikeitei seniune. Prie buvusios tikrai nieko nepestum biggrin.gif
as uz. Galima bandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NaiLi @ 2013 05 07, 21:48)
Normali mokykla smile.gif nieko blogo pasakyt negaliu biggrin.gif
Papildyta:
Jolili sveika! Musu vaikai ta pacia grupe lanko smile.gif
istikro galima bandyti kreiptis i seniunija, bet neaisku kaip dabar i tai sureaguotu ten. Pasikeitei seniune. Prie buvusios tikrai nieko nepestum biggrin.gif
as uz. Galima bandyt biggrin.gif

Labas mamytes smile.gif,as taip pat is Davalgoniu gatves,ir su jolili esam kaimynes drinks_cheers.gif Visiskai sutinku,kad reikia kazka daryti,nes tas asfalto bruzinimas su vaikuciais jau taip nusibodo....nei suoliuko,nei supynes,nekalbu as jau apie visa zaidimu aikstele schmoll.gif ,nu supyne yra prie balto 5-aukscio,bet visiems vaikams jos tikrai neuzteks.Mano maziukui 1m.8men.,su vezimu kaip ir retai einam,o praitais metais,tai bruzinom takeli i mokykla ir nuo jos vel link namu,dar ir rata apsukdavom,o taip noretusi kazkur atsiseti,pasedeti,o vaikiukas sau smagiai zaistu 4u.gif
Atsakyti
o kaip smagu kad yra mamyciu kaimyneliu!! biggrin.gif tai sveikos!!!! agnelec as esu is 35namo, o is kurio tu busi?
jo, girdejau kad pasikeite musu seniune, bet manau reiktu pabandyt visom bendrom jegom ax.gif tik butu gerai kad dar daugiau atsirastu pritarianciu, kuo daugiau prasymu tuo geriau, tik va nelabai zinau kaip galima tai padaryt,todel jau ir cia prisiregistravau, panos gal dar turit kokiu pasiulymu? mastom kazka, gal atsirastu kuri turi pazinciu ten auksciau?
Tai sakai NaiLi musu vaikai eina i ta pacia grupe? geras, kaip smagu biggrin.gif mano dukra paeina kokia savaite ir tada vel namie kelias savaites, tai serga tai vel koks velnias prikimba biggrin.gif per visa laika tik 1 karta buvau tevu susirinkime todel mazai ir tuos vaikus pazystu o ka jau kalbeti apie ju tevelius blink.gif smile.gif
gerai, o nenukrypstant nuo temos ar ant vieno prasymo parasus renkam ar visos rasom atskirai? gal per savaitele viena kita atsiras daugiau norinciu sitam kaimelyje tureti kur atsisesti ir galeti stebeti savo atzalas zaidziancius bei turincius ka veikt wub.gif
kaip butu smagu kuri vakara sueiti visoms gathering.gif biggrin.gif bet reikia tureti kur dupces padet biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
jolili,as is 31 namo. smile.gif
jo,suoliuku tai tikrai noretusi... maniske tai isejus i lauka eina ant ciuozyklu ir i smelio deze kitoj pusej namo...uzeikit kada wink.gif
Atsakyti
http://vilniuscity.o...lt-iid-36533264 arba http://www.lova.lt/b...idimo-aiksteles niu zodziu cia tu pasiulymu uz sakyciau juokinga kaina yra n... tik reikia kazkam is musu valdininku noro kazkaip ipusti bash.gif
Atsakyti
Gavau kaip ir geru ziniu,nugirdau,kad kovo gale su senaja seniune buvo kazkoks susirinkimas ir ji pasake,kad jau yra projektas netoli katilines toje pievoje statyti vaiku zaidimu aikstele,tipo jau viskas patvirtinta,lesos numatytos ir tt,bet as nematau,kad butu kazkas pradeta daryt... Gal sakau imkimes iniciatyvos,susirinkim ryt,t.y.geguzes 10 diena tarkim 13 valanda davalgoniu gatvej prie 35 namo ir sau pasivaiksciodamos nueinam i seniunija pazadu pasiklausyt smile.gif Sake siaip jauna seniune,mielai bendraujanti ir t.t. Gal paspartintu ta reikala,jei pamatytu susidomejima.Prie to pacio issiaiskintume kada is mirties tasko pajudes prekybos centro statybos,nes jau iki gyvo kaulo uzkniso lakstyt po tas musu kamurkes mega_shok.gif
Atsakyti
Sveikos, kaimynkos smile.gif Esu nuo Vyturio gatvės, du kinderius turim, 3 ir 8m. Jei reikės kur kokį parašą padėti dėl žaidimų aikštelės ar šaligatvių tvarkymo, duokit žinią, būtinai prisijungsiu.
Ir apie kokį prekybcentrį kalba eina? blink.gif Nesu girdėjęs. Būtų visai ne pro šalį. Gal numatoma jo vieta žinoma?
Atsakyti
Kiek as zn, tai numatoma prie darzelio, link pagrindines gatves g.gif prie pervazos i Pabirzi. Nzn gal klystu, bet jau n metu kalbama apie ta vieta. Buvo gandu ir apie degaline salia parduotuves cool.gif

Ar buvot susirinke pakalbet del aiksteles? g.gif
Atsakyti
Gera vieta. Tikėkimės centro statybų nereikės sulaukti, kad duobes ten užlygintų. biggrin.gif
Atsakyti