Įkraunama...
Įkraunama...

aš viską darau paskutinę minutę

ar daug cia tokiu,kurios palieka darbus paskutinei minutei? paskui verciasi per galva beskubedamos ir prisizada,kad vat kita karta to nebus...taciau...trukt uz vadziu ir vel is pradziu smile.gif
Atsakyti
O as nemegstu daryti viska paskutine minute, na nebent lygint kai jau kalnas buna biggrin.gif
bet seip stengiuosi iskart viska pasidaryti, kad veliau nereiktu. Taciau buna situaciju kai nuo musu tai neprilauso. smile.gif
Atsakyti
Aš irgi esu paskutinės minutės mėgėja. Šiaip pastebėjau, kad dažniausiai atidedu svarbesnius darbus, kai abejoju savo galimybėmis, juos atlikti... huh.gif Žinoma vėliau aš juos padarau ir į terminą įtelpu, bet laiko jau būna mažai mažai, o nereikalingo streso - labai daug. doh.gif Va ir dabar tokioje pačioje situacijoje sėdžiu. Na viskas - dabr visus darbus pradėsiu laiku wink.gif
Pas mane tas atidėliojimas dar blogas ir tuo, kad visą gyvenimą taip pradedu atidėlioti. Kol nepadarau, tai ką turiu padaryti, atidėlioju ir visokius malonumus. Nes tikiuosi, kad va šiandien pradėsiu daryti, tai ką reikia, o paskui gaunasi taip, kad: nei aš to darbo nedariau, nei kur išėjau prasiblaškyti... huh.gif
Žinau, jog atsikračius šios ydos, mano visas gyvenimas apsiverstų aukštym kojomis. Gal todėl ir neatsikratau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2004 12 12, 02:15)
O as nemegstu daryti viska paskutine minute, na nebent lygint kai jau kalnas buna  biggrin.gif
bet seip stengiuosi iskart viska pasidaryti, kad veliau nereiktu. Taciau buna situaciju kai nuo musu tai neprilauso. smile.gif

o kaip tu taip susiplanuoji? man pvz,reik referata surinkinet,bet vat as sedziu forume...
Atsakyti

buvo jau kazkur sitokia tema g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2004 12 13, 12:00)
o kaip tu taip susiplanuoji? man pvz,reik referata surinkinet,bet vat as sedziu forume...

Nu atsisedu ir darau, jei matau, kad pradedu svaigti atsitraukiu ir po pusvalandzio vel darau biggrin.gif
Atsakyti
Pavydžiu tau, ENIGMA rolleyes.gif Norėčiau ir aš taip sugebėti prisiversti pasidaryti viską iš anksto. O dabar visada sau prisižadu, kad va, jau kitą kartą, tai tikrai paskutinei minutei nepasiliksiu, bet kur tau... Referatą, kurio temą jau rugsėjo mėnesį žinojau, pradėjau rašyti ir medžiagos ieškoti tik likus savaitei iki atidavimo ir jo apsigynimo unsure.gif Ir visada taip, bet koks darbas visada tempiamas iki paskutinės minutės, o kai jau pradeda laikas spausti, tai sėdžiu iki išnaktų darau ir vis pykstu ant savęs, kad ir vėl pasilikau paskutinei minutei doh.gif Ir kaip nuo to išgyti sad.gif
Atsakyti
As irgi taip pat. Viskas paskutine minute buna pailkta. O tada nervuojuosi, kad nieko nespeju ir visada sau zadu, kad jau kita karta tai tikrai viska padarysiu is anksto. doh.gif . Bet kita karta viskas taip pat.
Atsakyti
O aš atvirksčiai. Viską planuoju tiesiog skrupulingai.Mane pačią tas labai nervina,bet nieko negaliu pakeisti,mano nenaudai mad.gif
Atsakyti
O jus pasiplanuokit darbu dar kruva, ka turit padaryti ir pamatysit, kad reik dabar daryti nes veliau laiko nelieka, arba sugalvokit sau kazka malonaus pvz. sita darba padarau ir varau i kirpykla, arba galiu sau nusipirkti ta ir ta ir t.t. biggrin.gif clap_1.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites megalol.gif
As ir kaip ir dauguma viska palieku paskutinei minutei tongue.gif
Paskui sedziu per naktis ir darau tai bunu keleta savaiciu be miego doh.gif
bet gerai tas kas gerai baigias wink_3.gif
Atsakyti
as darbu rasymo nepasilieku paskutinei minutei, greiciau teorija ar speru daryma doh.gif unsure.gif
Atsakyti