Įkraunama...
Įkraunama...

Pajamos įsivaikinant

QUOTE(asariukele @ 2007 03 29, 19:39)
1. Vyro du broliukai yra vaiku namuose, mes planuojam juos pasiimti globai...
Buvau vaiku apsaugoj ir stai ka man pasake:

2. bet kazin kodel kai uzsienieciai isivaikina - jiems nereikia jokiu kursu, jokiu psichologu ir pan... 


1. oho kokius reikalavimus iskele blink.gif . kazkoks absurdas schmoll.gif

2. uzsieniecius krato ne metus ir ne du iki isivaikinimo. nera toks lengvas ju kelias iki oi nelengvas schmoll.gif

QUOTE(Živile60 @ 2007 09 26, 14:50)
Sveikos esamos ir busimos mamytes....  smile.gif

Gal kas zinote, jei nori isivaikinti vaikuti, ar butinas bustas Lietuvoje. Mes gyvename Norvegijoje, dirbam legaliai, busta nuomuojames. Ar jiems to uztenka, ar butina tureti savo vardu busta Lietuvoje?



kai buvom pasisneketi su VTAT direktore Alytuje (as ten esu registruota, tai pagal gyvenamaja vieta mum priklauso dokumentus tvarkytis Alytuje) sake jog nebutina tureti savo busta. tarkim as esu registruota pas mama. ji viena gyvena nuosavame name. tai VTAT direktore pasake, jog galesim "pasinaudoti" mamos namu, tik reikes pateikti su visais dokumentais mamos notariska sutikima patvirtinanti jog mama nepriestarauja, kad vaikelis is vaiku namu gyvens su ja po vienu stogu 4u.gif

stai ka i musu klausima atsake www.ivaikinimas.lt

Šiuo metu su vyru gyvename Airijoje, tačiau esame registruoti Lietuvoje. Auginame 1 metukų sūnelį, jau ne metus ir ne dvejus svarstome galimybę įvaikinti vaikelį, tokiu būdu susilaukdami dar vienos atžalėlės ir suteikdami vaikui, kuris galbūt to niekada neturės, namus, šeimą, šilumą, besąlygišką meilę ir atsidavimą. Įvaikinimą ketinome pradėti, kai grįšime visam laikui į Lietuvą (o mes tikrai grįšime). Tačiau internetinė pažintis su viena lietuvių šeima, kuri taip pat gyvena užsienyje šiuo metu ir augina įvaikintą dukrelę iš Lietuvos (visi dokumentai, pasak jų, buvo tvarkomi Lietuvoje, pagal gyvenamosios registracijos vietą) mums įžiebė viltį, kad galbūt nereikia nukeldinėti šio dalyko ateičiai. Tai galima padaryti tiesiog dabar. Ar vis dėlto galime eiti minėtos šeimos pėdsakais?


Labai malonu, kad savo meile ir šiluma norite pasidalinti su beglobiu vaikeliu, kad ketinate grįžti į Lietuvą.
Įvaikinimo dokumentai ruošiami toje šalyje, kurioje šeima, ketinanti įvaikinti, gyvena ir gauna pajamas. Taigi Jums reikėtų kreiptis į Airijos centrinę instituciją, kurios darbuotojai atliktų Jūsų šeimos įvertinimą. Kai visi dokumentai bus paruošti, minėta įstaiga kreipsis į mūsų tarnybą dėl Jūsų šeimos įrašymo į užsienio piliečių/lietuvių, gyvenančių užsienyje/užsieniečių, turinčių lietuvišką kilmę, šeimų, ketinančių įvaikinti vaiką (-us) Lietuvoje, sąrašą. Kadangi esate lietuviai, gyvenantys užsienyje, Jūs turėsite pirmumo teisę gauti pasiūlymą įvaikinti vaikutį iš Lietuvos, neatsižvelgiant į tai, kokia data būsite įrašyti į sąrašą.
Dėl įvaikinimo galite kreiptis Airijoje šiuo adresu:

verysad.gif


bet mes vistiek nenuleidome ranku ir bandysim sneketi su VTAT direktore. jau lapkricio pabaigoje skrendame i LT thumbup.gif

pranesti galesiu kaip sekesi mirksiukas.gif
Atsakyti
Skarota Egle, laikysiu uz Tave spygas. Ir tikrai butu labai malonu jei pranestum kaip sekesi. thumbup.gif


Gal kas jau yra praejes si procesa ir gali papasakoti kaip ten buna. Galit rasyti man ir i emaila. kyzikienezivile@one.lt


Skarota Egle, dar karta sekmes. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes norejau paklauti kas daba bus? musu seimoje dirba tik vyras kai pateikem dokumentus vtat jis uždirbo apie 3500, o dabar krize musa atlyginimus, mums reikes teisme isnaujo pateikti kiek gaunam pajamu? ar dar leis isivaikint jai smarkiai kris pajamos? verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes,
turiu klausimeli, jei galite, prasau, padekite:
Su vyru abu registruoti esame skirtinguose miestuose, gyvename dar kitame. Ar galima isivaikinti vaikeli neturint ir nuosavo busto? Atsakymas is VTAT mazdaug toks: "tai nera priezastis neleisti isivaikinti". ... Bet ar realiai zinote tokiu pavyzdziu? Ar esate tiesiogiai susidure su tokia situacija?
Atsakyti
QUOTE(jur-kli @ 2009 03 25, 20:00)
Atsakymas is VTAT mazdaug toks: "tai nera priezastis neleisti isivaikinti". ...

tai kokios problemos? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgituke3 @ 2009 03 13, 20:43)
Sveikutes norejau paklauti kas daba bus? musu seimoje dirba tik vyras kai pateikem dokumentus vtat jis uždirbo apie 3500, o dabar krize musa atlyginimus, mums reikes teisme isnaujo pateikti kiek gaunam pajamu? ar dar leis isivaikint jai smarkiai kris pajamos? verysad.gif


jokiu dokumentu apie pajamas teismui papildomai nereikejo pateikti mum 4u.gif

QUOTE(jur-kli @ 2009 03 25, 18:00)
Sveikutes,
turiu klausimeli, jei galite, prasau, padekite:
Su vyru abu registruoti esame skirtinguose miestuose, gyvename dar kitame. Ar galima isivaikinti vaikeli neturint ir nuosavo busto? Atsakymas is VTAT mazdaug toks: "tai nera priezastis neleisti isivaikinti". ... Bet ar realiai zinote tokiu pavyzdziu? Ar esate tiesiogiai susidure su tokia situacija?


mes isivaikinome vaikeli neturedami nuosavo busto 4u.gif . mano mama turi nuosava nama, ten as esu registruota, vyras kitam mieste registruotas. viska forminome mano registracijos adresu, tik reikejo pateikti notariska sutikima mamos, kad ji nepriestarauja kad su ja po vienu stogu gyventu vaikelis is vaiku namu (nes ji juk seimininke namu tongue.gif ).

jei VTAT nekyla problemu, tai ir nepergyvenkit, nes jusu miesto VTAT sius jusu charakteristika i Vilniu apie jusu tinkamuma buti itrauktiems i tinkamu ivaikinti sarasus mirksiukas.gif . viskas bus ciki. sekmes jum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jur-kli @ 2009 03 25, 18:00)
Sveikutes,
turiu klausimeli, jei galite, prasau, padekite:
Su vyru abu registruoti esame skirtinguose miestuose, gyvename dar kitame. Ar galima isivaikinti vaikeli neturint ir nuosavo busto? Atsakymas is VTAT mazdaug toks: "tai nera priezastis neleisti isivaikinti". ... Bet ar realiai zinote tokiu pavyzdziu? Ar esate tiesiogiai susidure su tokia situacija?


Sveika, mes irgi su vyru gyvename nuomojamame bute. Vyras deklaravęs gyvenmąją vietą kitame mieste, aš Kaune, bet irgi adresas kitas nei gyvenam. Buvom Vaikų teisėse ir mus nuramino, nes sakė, kad vertinimas vyksta pagal faktinę gyvenamąją vietą. Jei buta nėra nuosavas, tuomet reikalingas savininkų sutikimas dėl vaikelio. Mes laukiam kursų smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

O jeigu gyveni 3 kambariu bute, ir turi 2 vaikus. Tai 3 jau turbut tikrai neleis isivaikini ?? g.gif
Gal kas zinote?
Atsakyti
vienos lyties vaikai turi gyventi viename kambaryje. APRIBOJIMAI TIK TOKIE.
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2009 12 29, 19:20)
Sveikos,

O jeigu gyveni 3 kambariu bute, ir turi 2 vaikus. Tai 3 jau turbut tikrai neleis isivaikini ??  g.gif 
Gal kas zinote?



Leis, mums leidzia smile.gif
Atsakyti
T.Y VIENAME KAMBARYJE NEGALI GYVENTI SKIRTINGOS LYTIES VAIKAI
Atsakyti
QUOTE(ZAIKA2 @ 2009 12 29, 22:14)
T.Y VIENAME KAMBARYJE NEGALI GYVENTI SKIRTINGOS LYTIES VAIKAI


Šis reikalavimas man atrodo galioja tik globai. Įsivaikinant reikalavimai mažesni.
Atsakyti