Įkraunama...
Įkraunama...

Pajamos įsivaikinant

na isivaikinant gal bus daromos nuolaidos jei vaikai bus labai mazi ir visiems tvirtinsite kad zadate isigyti didesni plota. NES JEI VAIKAI BUS mokyklinio amziaus arba netoli to tai vargu ar gausite isivaikinti skirtingos lyties vaikus .
Atsakyti
QUOTE(ziv @ 2009 12 29, 21:48)
Leis, mums leidzia smile.gif


thumbup.gif biggrin.gif Ir kaip matau, pas Jus skirtingos lyties vaikai .
Gal galetumete kiek placiau papasakoti?? Ar leido, be problemu, ar teko ilgai itikineti ?? ax.gif
Butumeme labai dekingi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ZAIKA2 @ 2009 12 30, 12:34)
na isivaikinant gal  bus daromos nuolaidos jei vaikai bus labai mazi ir  visiems tvirtinsite kad zadate isigyti didesni plota. NES JEI VAIKAI BUS mokyklinio amziaus arba netoli to tai vargu ar gausite isivaikinti skirtingos lyties vaikus .


Sakykim vyriausiam 3, jauneliui 1,5 m. Ir pretenduotumeme i 10 menesiu mergyte g.gif Ir jei sakytumeme, kad i mokykla kai pradesime eiti - kelsimes pas tevus i kita miesta, kur 5 kambariu namas? g.gif Gal pavyktu? Kaip manot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Selina @ 2009 12 30, 12:20)
Šis reikalavimas man atrodo galioja tik globai. Įsivaikinant reikalavimai mažesni.


O globojant irgi galima susitarti cool.gif
QUOTE(erikae @ 2009 12 30, 20:30)
Ir jei sakytumeme, kad i mokykla kai pradesime eiti - kelsimes pas tevus i kita miesta, kur 5 kambariu namas?  Gal pavyktu?  Kaip manot? 

Manau pavyktu 4u.gif
Atsakyti
na visada galima paskyti kad vaikams bus du kambariai o jus eisite miegoti i saliona. greiciausiai praslysite nes vaikai mazi .
Atsakyti
QUOTE(ZAIKA2 @ 2009 12 30, 22:07)
na visada galima paskyti kad vaikams bus du kambariai o jus eisite miegoti i saliona. greiciausiai praslysite nes vaikai mazi .

Man tai "įdomus" toks mąstymas. Čia eina kalba apie tai, jog jums ir vaikams reiks gyventi, gyventi pilnavertį ir patogų gyvenimą, tikrintojai ateis ir išeis, jie nei su jum nei su jūsų vaikais negyvens. Daryti per negalėjimą ne išeitis. Aišku galima pradėti lyginti, jog mes dar ne tokioms sąlygom augom ir panašiai, bet laikai keičiasi ir daugeliu atveju norime visai kitokio gyvenimo ar bent jau vaikystės šių laikų vaikams, bet kai pradeda eiti kalba apie gyvenamą būstą, tuomet sovietinis susispaudimas pasidaro vos ne siekiamybe. Kam buvo smagu dalintis kambariu su broliu ar sese? Man ne, ir tas manau smarkiai kartino kasdienybę ne tik mums bet ir tėvams.
Atsakyti
QUOTE(Laima29 @ 2009 12 31, 11:46)
Kam buvo smagu dalintis kambariu su broliu ar sese?

pioneer.gif man. augau su dviem pusesrėmis veiname kambaryje. man tai patiko. svarbu buvo žinoti, kad tai mano lova, mano stalas. o erdvės pakako - ir mergaitiškiems lėlių kambariams, ir pasirengimams koncertams.
Atsakyti
QUOTE(Laima29 @ 2009 12 31, 11:46)
Man tai "įdomus" toks mąstymas. Čia eina kalba apie tai, jog jums ir vaikams reiks gyventi, gyventi pilnavertį ir patogų gyvenimą, tikrintojai ateis ir išeis, jie nei su jum nei su jūsų vaikais negyvens. Daryti per negalėjimą ne išeitis. Aišku galima pradėti lyginti, jog mes dar ne tokioms sąlygom augom ir panašiai, bet laikai keičiasi ir daugeliu atveju norime visai kitokio gyvenimo ar bent jau vaikystės šių laikų vaikams, bet kai pradeda eiti kalba apie gyvenamą būstą, tuomet sovietinis susispaudimas pasidaro vos ne siekiamybe. Kam buvo smagu dalintis kambariu su broliu ar sese? Man ne, ir tas manau smarkiai kartino kasdienybę ne tik mums bet ir tėvams.


O mes ir neplanuojame su paaugusiais vaikais spaustis 3 kambariu bute ax.gif Turime planu ir galimtbiu, veliau persikelti i didesni busta, gal net nama. O laukti, kol vaikai uzaugs taip pat nesinori. Jug linksmiau, kai broliukai ir sesutes panasaus amziaus ir auga kartu nuo mazens. Nesam nei asocialus, nei mazai uzdirbantys, kad vaikucius spausti. Juolab, kad norime 4 mazyliu wub.gif
Kad 2 vaikai (kad ir 3) gyvens kuri laika vienam kambaryje nematau bedos. Nemanau kad vaiku namuose jie kiekvienas turi po kambari schmoll.gif o ir meiles tiek negutu, kiek seimoje ax.gif
Taip, kad nors ir 4 vienam kambaryje - manau vistiek jiems geriau su mylinciais iteviais nei ten.
Atsakyti
QUOTE(Laima29 @ 2009 12 31, 11:46)
daugeliu atveju norime visai kitokio gyvenimo ar bent jau vaikystės šių laikų vaikams, bet kai pradeda eiti kalba apie gyvenamą būstą, tuomet sovietinis susispaudimas pasidaro vos ne siekiamybe.


Manau, kad susipaudimą nulemia ne kambario dalijimasis su broliu ar sese, o bendra erdvė.

Pažįstu ne vieną šeimą, kuri dabar gyvena keturiuose kambariuose, šeimoje du vaikai ir abu/abi gyvena viename kambaryje. Nes pvz. ketvirtame kambaryje yra pianinas, bendras kompiuteris, koks nors molbertas (nes vaikas lanko)bendra biblioteka ir pan. Negirdėjau nei vieno nusiskundimo iš jų, kad per ankšta.
Atsakyti
O ir as su sesute augom 1 kambaryje. Ir nieko neatsitiko bigsmile.gif Tik ismokom dalintis bei gerbti viena kitos erdve biggrin.gif
Atsakyti
beje prisiminiau kad viena cia besilankanti moteris turinti tris mergaites ( nuo 1 iki penkiu metu ) gyvena dvieju kambariu bute ,pasieme globoti berniuka 2,5 m. su galimybe isivaikinti ir dave. Bet pries tai atsisake duoti du mokyklinio (PRADINUKAI) amziaus vaikus del ploto trukumo. Daug kur ziurima zmogiskai, aisku jei vtat isikibs i taisykles ir aklai spyriosis tada nieko nepadarysi.
o del erdves trukumo tai cia klaip jau susiderins visu charakteriai, pvz mes su seserim ne to kad viename kambaryje bet ir viename bute sunkei tilpome, nes charakteriai ir pomegiai buvo nesuderinami
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZAIKA2: 31 gruodžio 2009 - 14:26
Ai, gal geriau patylėsiu...Šventės juk smile.gif

Būna namai erdvūs, o širdyje vietos nėra, būna atvirkščiai.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šelma: 31 gruodžio 2009 - 17:02
Geriau vienu kambariu keliems vaikams dalintis nei buti vienam ir netureti nei su kuo dalintis, nei su kuo pasneket, nei su kuo pasipest.
Atsakyti