Įkraunama...
Įkraunama...

Ernesta

Gal pats vardas ir nieko,bet pazistu labai nekokia mergina tokiu vardu..Del to kazkaip negaliu ojektyviai vertinti..
Atsakyti
Man labai labai šitas vardas gražus 4u.gif wub.gif Nes puseserės lialia tokiu vardu bigsmile.gif wub.gif Vardas labai gražus, daugeliu kalbų vienodai gerai skamba ir iš retų dabar, tai man jis iškart patiko, kai pasakė, kad taip vadins smile.gif O dar tai lialiai taip tinka, geriau nesugalvosi wub.gif Labai geras, labai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
man siaip sau vardas.
Atsakyti
Kadangi as pati esu Ernesta,tai nieko blogo apie si varda nepasakyciau,normalus vardas,nera jau toks baisingai daznas,ne taip kaip lina,laima,agne,rasa ar pan.Dziaugiuosi budama Ernesta biggrin.gif
Atsakyti
gana grazus vardukas 4u.gif
Atsakyti
Nuostabus, nenuvalkiotas ir retas vardas, manau labai ryžtingai ir savimi pasitikinčiai asmenybei. Man labai patinka.
Atsakyti
man tai nea blush2.gif
Atsakyti
Visai nieko vardas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiaip sau vardelis g.gif Bet irgi turiu nekokių asociacijų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo litavkasam: 23 gegužės 2007 - 11:19
Geras, retas vardas. Gražus ir skambus smile.gif
Atsakyti
As pazįstu net 3 Ernestas smile.gif Ir visas jas Ernem vadina, trumpina Ernė smile.gif
Man asmeniskai normalus vardas, kaip tarkim Daiva, Sandra, Laura... nu eilinis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 03 25, 22:51)
Berniukui Ernestas labaiu tinka, o mergaitei...na jau geriau nei kokie kur net liežuvis nesiverčia, bet šiaip aš nedėčiau.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man irgi kazkaip graziau ant berniuko sis vardas skamba, turbut todel ir mano GieNiukas Ernestas yra bigsmile.gif Jei butu gimus mergyte buciau davus kitoki varda ax.gif
Atsakyti