Įkraunama...
Įkraunama...

Visagino gimdymo skyrius

QUOTE(Savvy @ 2010 12 29, 12:34)
Aš Aronson išbraukiau iš savo gydytojų sąrašo iškart po pirmo vizito po gimdymo. Turėjau problemų su krūtimis, - problema nebuvo rasta, bet ji unisonu su sesele patarė tepti zelionke ir nesijaudinti, kad mano mėnesio sūnelis žįsdamas bus žalias, mat jos pamena, cituoju: "pameni, kaip mes visos po ligoninę po gimdymo žaliais speneliais vaikščiojom".... Tyčia vos išėjusi iš kabineto nusipirkau zelionkos ir puoliau skaityti anotaciją, kur parašyta: vaistui papuolus ant gleivinės nedelsiant kreiptis į gydytoją  unsure.gif  doh.gif

Veola, aš irgi norėčiau gimdyti Vilniuje, kur ir pirmąjį gimdžiau.  ax.gif  Bet kaip sakoma - žmogus planuoja, Dievas juokiasi. Nėštumas toks dalykas, kad gali ir "nepataikyti" su planais.  rolleyes.gif



Tai taip, bet labai tikiosi kad spesim, nes turiu patirties ir Vilniuje gimdyti ir Visagine, tai jau turiu su kuo palygint...Dabar man bus trecias gimdymas, tai su vyru nusprendem tik i Vilniu thumbup.gif
Atsakyti
ZInai daug kas renkasi gimdyt kitus bet tik ne savam mieste... bet zinot cia gali but visaip, vat pavyzdziui mano pusesrei per kucias ir mire vaikelis, nors ir vilniui gyveno, vilniaus daktarai priziurejo, dar 23 buvo pas gine sake viskas ok o 24 kai nuvare i ligonine jau ir mires buvo.. va tau ir Vilnius. Aisku nenoriu gazdint.. bet jei nelemta.. tai nei sostine nei Londonas nepades sad.gif Pati gimdziau Vsg ir priekaistu neturiu. mano gimdymas irgi buvo komplikuotas, gerai kad laimingai viskas baigesi .
Atsakyti
Ką tik grįžau iš ginės sužinojusi, kad Visagine nedaro Streptokoko B tyrimų. verysad.gif doh.gif Vilniuje planuoju būti tik 38-39 nėšt.savaitę (bijau, kad jau vėlu bus tam tyrimui)...
Ar kas nors iš Visagino nestuke.gif darėtės šitą tyrimą. Jei taip - tai kur darėtės ir kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(Savvy @ 2011 02 03, 21:08)
Ką tik grįžau iš ginės sužinojusi, kad Visagine nedaro Streptokoko B tyrimų.  verysad.gif  doh.gif  Vilniuje planuoju būti tik 38-39 nėšt.savaitę (bijau, kad jau vėlu bus tam tyrimui)...
Ar kas nors iš Visagino  nestuke.gif darėtės šitą tyrimą. Jei taip - tai kur darėtės ir kiek kainavo?


Pati paklausiau - pati atsakysiu.
Pasidariau Streptokoko B tyrimus Utenoje (Utenos poliklinika, Moterų konsultacija). Ten ir mėginuką paima, o po to šalimais nunešus į laboratoriją (ligoninės pastate) ir augina. Dabar beliko sulaukti atsakymo. ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Savvy @ 2010 12 21, 21:08)
Ir gerti reikia mažiau. Štai mano sūnui jau trisdešimt, o aš iki šiol atsimenu, kaip būdama nėščia norėjau gerti".

Su tuo mūsų kaimo daktarų "mažiau gerk", tai aš ir ligoninėj ne kartą atsidūriau bash.gif
Guliausi ne čia, o dideliam mieste ir ką... gavau velnių, kad per mažai geriu doh.gif Gydymas- 2L vandens + 1L lašelinės per parą. Po paros viskas ir susitvarkė, nes išsivalė organizmas. Ir vėliau, jei tik mažiau vandenuko pagerdavau iškart tint pradėdavau. Taip kad, iš savo dviejų nėštumų patirties galiu pasakyt MAMYTĖS, NERIBOKIT SKYSČIŲ mirksiukas.gif Tas draudimas gert, matyt, iš tos pačios zelionkos serijos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Savvy @ 2011 02 10, 15:44)
Pati paklausiau - pati atsakysiu.
Pasidariau Streptokoko B tyrimus Utenoje (Utenos poliklinika, Moterų konsultacija). Ten ir mėginuką paima, o po to šalimais nunešus į laboratoriją (ligoninės pastate) ir augina. Dabar beliko sulaukti atsakymo.  ax.gif  smile.gif


Mano streptokokas neišaugo, jeeee drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Greit gimdysiu, panuoju tai daryti Visagine. Noriu paklausti, ar ten duoda gimdymui drabužius ar reikia vežtis kažką savo? Taip pat ar naujagimį aprengia ligoninės drabužėliais ar einant gimdyti, pasiimti savo (ar čia laisvas pasirinkimas)?
Atsakyti
QUOTE(galadrielee @ 2011 02 19, 19:43)
Sveikos  4u.gif
Greit gimdysiu, panuoju tai daryti Visagine. Noriu paklausti, ar ten duoda gimdymui drabužius ar reikia vežtis kažką savo? Taip pat ar naujagimį aprengia ligoninės drabužėliais ar einant gimdyti, pasiimti savo (ar čia laisvas pasirinkimas)?

Gimdyvei duoda viska, naujagimiui reikia kojinyciu ir kepurytes, jei gerai pamenu, na dar sauskelnes reikalingos.
Atsakyti
as tai ir sau ir leliui buvau pasiemus viska. gimdymo metu naktinius man dave, kt diena atnese kitus, o po to jau persvilkau savo rubais. O leliuka pirmam kartui aprenge ligonines rubeliais. po to jau perengiau savo rubeliais, bet ten duoda ir ligonines rubeliu, nes mano buvo biski didoki. Bet is kitos puses gerai, ligonines rubeliu plaut nereikia, patys plauna 4u.gif o prisplaut ju dar tikrai spesi, tai as ligonines rubeliais ir vilkau, tik marskinuskus savo vilkau, kojnytes, kepuryte. Na ir aisku pampersus turejau savo.
Atsakyti
Ačiū už atsakymus 4u.gif
Dar norėjau paklausti, ar reikia pasiimti savo stalo įrankius, puodelį? Taip pat ar tualetinio popieriaus reikia, ar ten būna? blush2.gif Dar viename gidyvės daiktų sąraše mačiau, kad reikia turėti rankšluostį naujagimiui ir sau tris rankšluosčius? Ar tikrai tiek reikia, visgi vietos daug jie užima...
Atsakyti
QUOTE(galadrielee @ 2011 02 20, 10:54)
Ačiū už atsakymus  4u.gif
Dar norėjau paklausti, ar reikia pasiimti savo stalo įrankius, puodelį? Taip pat ar tualetinio popieriaus reikia, ar ten būna?  blush2.gif  Dar viename gidyvės daiktų sąraše mačiau, kad reikia turėti rankšluostį naujagimiui ir sau tris rankšluosčius? Ar tikrai tiek reikia, visgi vietos daug jie užima...

Iš savo patirties galiu pasakyt, kad tiek daiktų, kiek yra rekomenduojama įvairiuose sąrašuose, tikrai nereikia. Kiek buvau prisipirkusi vyresniam sūnui, sunaudojom žaidimams, dar yra likusių. Mažajam beveik nieko nepirkau.

Tiek rankšluosčių kažin, ar prireiks. Aš sau turėjau du: mažą ir didelį, nes abu kartus pragulėjau po savaitę, tai kai galėjau, eidavau į dušą nusipraust. Vaikiukui užpakaliuką šluosčiau palutėmis, daugiau jo maudyt nereikėjo. Jei viskas gerai, praleisite ligoninėje tris dienas. Turėkite puodelį, šakutę, šaukštelį, dantų šepetuką, pastos, muilą (nors palatoje yra skysto muilo prie kriauklės ir vienkartinių rankšluosčių), įklotų, vieną ar du rankšluosčius, kažką apsirengti ir apsiauti. Tual popieriaus nebuvo. Vaikiukui patariu pasiimti buteliuką, nors ten, mačiau, kad duoda, bet jie tokie senoviniai, stikliniai. Čiulptuką, jei nusprendėte duoti, ir pampersų. Ai, sau patariu turėti tepalo nugraužtiems speneliams (bepanthen, garmastan). O jei dar ko prireiks, atveš artimieji mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš taip ir maniau, kad tiek visko nereikia. Pažįstama kažkada ten gimdė, sakė ir toms, kurios įklotų neturi, duoda ligoninė susiūtas marlės skiautes. Dar klausimas apie klizmas. Ta pati pažįstama sakė, kad ligoninėj priverstinai jai pastatė klizmą, tradiciniu būdu, su vandeniu doh.gif Jei atsivešiu Microlax mikroklizmą, tai gal nedarys man tos ? Ir apie siuvimą. Jei plysčiau, siuva tirpstančiais siūlais ar tokiais, kuriuos po kiek laiko reikia ištraukti? Milijonas klausimų, baisu jau darosi, pirmagimis, o ir gydytoja sakė, kad turbūt anksčiau gimdysiu blink.gif
Atsakyti