Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

Gal kas galit parasyt kas sakoma pries teikiant balandzius jauniesiems blush2.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
pasidalinkit idejom ka iteikti pamergems ir pabroliams pries einant miegoti smile.gif
Atsakyti
medaus..tipo jaunieji iseina kopinet medaus, betdalele is tos statineles palieka ir jiems, na ka pasakyti galima sugalvti ivairiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 06 04, 11:42)
medaus..tipo jaunieji iseina kopinet medaus, betdalele is tos statineles palieka ir jiems, na ka pasakyti galima sugalvti ivairiai  4u.gif

nu pirmai nakciai nemanau kad medaus eina jau kopinet g.gif ,
suri spaudzia pirma nakti ax.gif
gal netaip supratai smile.gif
Atsakyti
na nebent jusu vestuve 2 dienu??? bet jei vienos, tai manau tinka.Aš tik pasiuliau, nes maciau, kad taip dare. O cia jau Jusu reikalas sutikti ar ne. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 06 04, 11:58)
na nebent jusu vestuve 2 dienu??? bet jei vienos, tai manau tinka.Aš tik pasiuliau, nes maciau, kad taip dare. O cia jau Jusu reikalas sutikti ar ne. mirksiukas.gif

taip 2 dienas.mintis tikrai gera,bet siuo atveju man netinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 06 04, 10:29)
Gal kas galit parasyt kas sakoma pries teikiant balandzius jauniesiems blush2.gif

Aciu  4u.gif


Nuo senų laikų balti balandžiai buvo laikomi meilės, taikos ir tyrumo simboliu. Balandžiai pasirenka antrąją pusę, kuriai jie lieka ištikimi visą gyvenimą, jie kartu dalijasi meile ir įsipareigojimais. Linkime ir Jums skristi kartu per gyvenimą kaip šie balti balandžiai, kurie kildami aukštyn į padangę, praneša pasauliui džiugią žinią apie naujai sukurtą šeimą!
musiskiai liudininkai man atrodo padare is tu tekstu viena kazkoki..

Balti balandžiai vestuvių proga simbolizuoja naujo gyvenimo pradžią, santarvę ir meilę. Taip pat manoma, kad balandžiai yra ilgo ir darnaus gyvenimo simbolis. Balandžiai poruojasi tik vieną kartą visam gyvenimui, jie abu kartu suka savo bendrą lizdą, kartu rūpinasi savo vaikais. . . Tegul šie balti balandžiai, kildami į dangų, įprasmina Jūsų santuoką bei praneša pasauliui džiugią žinią apie naujai sukurtą šeimą!
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 06 04, 08:38)
apie jaunųjų taures yra atskira tema "Ar puošiate jaunųjų taures?" http://www.supermama...?...9587&st=336

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ačiū 4u.gif

QUOTE(rosvile @ 2007 06 04, 09:36)
pasidalinkit idejom ka iteikti pamergems ir pabroliams pries einant miegoti smile.gif

Pas mus bus tik 1 pora. Tai stengsimės įtraukti visus esančius svečius. O miegot išlydėsim tik jaunuosius, juk jų šventė. O poros jau kaip nors tongue.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif ax.gif thumbup.gif
niu ka...bandau atsigauti po sventes smile.gif))jaudinosmes, bet gavosi gerai, tik sutrukde vienas nesusipratymas jau salej. pasveikino visi, nusifotgrafavo ir atsisedome prie stalo-pakalbejom, iteikem liudijima...ir...nera kaip valgyt-sveciai leksciu neturi.gavosi 30min tylos ir piktu zvilgsniu. paskui isaiskinom-vyrejas prisigere ir pamirso kepti karsta..o saltiem nedave leksciu smile.gif))tada visi i balkona gerti alaus ir uzkandziauti...uz valandos jau atsisedome prie stalo ir issivartem, kad cia toks sumanymas, kad greiciau visi susipazintu smile.gif
is kart perspeju-nedarykite ilgu stalo ispirkimo...mes norejom mandriau su mislem...,bet isgirdus bobulku zodzius "kas cia per pirsliai, nesamones kalba,greiciau ispirktu...."tai tada laaabai pigiai atsipirkom:)
kai pirslys isijaute tai 2 dalis ejo kaip patepta-zaidimai ir panasiai...ir daug sokom.as iki siol vaiksciot negaliu smile.gif)) buvau tikra pirsliene...visus pasokdinau smile.gif
turiu ir laikrasti ir scenariju...atsiusiu kas prase.
teko tik pakoreguoti pabaiga sventes. Leidomes zvaketu taku link kauno mariu (bahuriukai 100 zvakuciu isdeliojo), o ten paruosta lauzaviete (miske)...tai ten su saltom ugnelem "ilgiausiu metu" ir kitu dainu su armonika pridainavom...Sitas momentas nepaliko abejingu net pacius pikciausius...nes leidosi net patys seniausi zmones smile.gif tai ten buvo tamsu ir jau paruosto texto neskaiciau su eilem, tuo labaiu,kad seimos zidini baznycioj tevai perdave. o mano vyras atsiemant ta grazu nameli is kunigo...ji sudauze...smile.gif gerai, kad turejo pasventinta didziule zvake smile.gif))))
o is zaidimu patiko kopustu zaidimas smile.gif jaunasis taip plese lapus smile.gif)) o kai paaiskinom, kad dar pazaiskite su zaislais...pradejo visi polka rateliu sokt aplink ismetyta kopusta vidury sales smile.gif)
vienu zodziu....buvo SUPERRRR
Atsakyti
QUOTE(rosvile @ 2007 06 04, 10:36)
pasidalinkit idejom ka iteikti pamergems ir pabroliams pries einant miegoti smile.gif

mes tai pamergem ir pabroliams galvojam pries einant miegoti iteikti po mazyte spynele ir dideli rakta.O ant rytojaus paklausim,kaip sekesi,gal kam pavyko atrakint
Atsakyti
Jau visą savaitę analizuoju vestuvių temą ir kuo toliau tuo baisiau darosi unsure.gif
Pakvietė mus piršliauti likus 7 sav. iki vestuvių doh.gif Ąia atseit anksti - tą pačią dieną kai jaunieji nuneše pareiškimus blink.gif
Man iškylo klausmas, gal kas žinos, kur susidėti visus daiktus, jei jaunieji su pulku važinės limuzinu? Ir kaip visi daiktai, jei ten kur vyks balius reiks važiuoti apie 100 km (na drabužiai, tortas...)
Visai nieko nesuprantu schmoll.gif

lylu gal gali atsiusti savo scenarijų 4u.gif daivako@takas.lt
Ir dar jei kam negaila, gal galėtų vestuvinį laikraštuką atsiūsti 4u.gif
Atsakyti
[quote=Daivako,2007 06 05, 01:41]
Jau visą savaitę analizuoju vestuvių temą ir kuo toliau tuo baisiau darosi unsure.gif
Pakvietė mus piršliauti likus 7 sav. iki vestuvių doh.gif Ąia atseit anksti - tą pačią dieną kai jaunieji nuneše pareiškimus blink.gif
Man iškylo klausmas, gal kas žinos, kur susidėti visus daiktus, jei jaunieji su pulku važinės limuzinu? Ir kaip visi daiktai, jei ten kur vyks balius reiks važiuoti apie 100 km (na drabužiai, tortas...)
Visai nieko nesuprantu schmoll.gif

lylu gal gali atsiusti savo scenarijų 4u.gif daivako@takas.lt
Ir dar jei kam negaila, gal galėtų vestuvinį laikraštuką atsiūsti 4u.gif
[/qu
o nejaugi nera galimybiu paduoti jaunosios ar jaunojo tevams kad atveztu.as tai taip ir darysiu paduosiu jaunosios mamai ir viska nuvez ten i sale kur vyks vestuves
Atsakyti