Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

QUOTE(rosvile @ 2007 06 14, 13:54)
ar gali paaiskint kaip ji zaisti? ar klausimus isdalinti moterims o atsakymus vyrams, ar nesvarbu kam kas.paaiskinkit prasau



Mane irgi tai domina... kažkada seniai seniai mes žaisdavom jį - nu bet nepamenu dabar nors tu ką............ blush2.gif doh.gif
Atsakyti
tarkim isdalini vyrams ir moterims, tai kaip suprantu skaito moteris, o i jos atsakyma turi atsirasti vyro atsakymas g.gif
Atsakyti
Sveikutes, jungiuosi ir as prie jusu. Mes su vyru busim liudininkai liepos 28d. mano brolio vestuvese. Šeip scenariju turiu nemazai, bet visi vienodi, vakar parsisiunciau kita iš šio forumo "vestuves2". Tai radau viena kitoki, ir man visai patiko. Bet dar nenuleidziu ranku, gal dar kazkas turi. Jei galetumet atsiusti buciau labai dekinga. Noreciau is visu turimu isrinkti kas man labiausiai patinka ir padaryti savo. Mano meilas KamileJ@one.lt
Taip pat norėciau paklausti, kur turetu stoveti vaikai per vestuves. Mano vyriausia dukra su jaunosios broliuku bus pabroliukas su pamergyte, kazkaip mes galvojom, kad jie turetu eiti paskutine pora, bet kazkas tai mums sake, kad vaikai eina priekyje. Tai va nezinau kaip dabar daryti. Dar norėciau paklausti, jei jaunasis atvaziuoja pas jaunaja i namus, tai ji isvaziuojant palaimina tevai, o pas nuotaka jau jo tevai nebevaziuoja ar turi abieju tevai laiminti. Labai noreciau susidelioti greiciau scenariju, nes turim vaziuoti susitikti su vakaro vedeja. Cia jaunieji mus labai isgelbejo, nes pamde vakaro vedeja, tai su zaidimais man problema ispresta. Tik gamtoje reikes chebra linksminti. Paskui man labai patiko mintis, kad tevai seimos zidini baznycioj uzdega ir dar kunigas palaimina. Tik iskilo klausimas, viduj baznycios ar lauke? Kas daugiau neaisku bus gal kita karta parasysiu. Dabar mergaites labai laukiu atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(rosvile @ 2007 06 14, 13:54)
ar gali paaiskint kaip ji zaisti? ar klausimus isdalinti moterims o atsakymus vyrams, ar nesvarbu kam kas.paaiskinkit prasau



as is situ klausimu ir atsakymu atrinkau labiausiai tinkancius jauniesiems, ir pagaminau tokia ramune: ant ziedlapiu atspausdinau atsakymus, o klausimus (kaip cia tiksliau nupasakojus...)...zodziu, viduriukas tos ramunes ispjautas is putos ir apklijuotas geltonu popieriumi, o i ja susmeigti mediniai smeigtukai, prie kuriu priklijuotos tokio pat geltonumo popieriaus juosteles, tik jos dar susuktos aplink ta smeigtuka (nezinau ar aiskiai kalbu). Zaidimas toks: vienas istraukia ta smeigtuka, issuka klausima paskaito, kitas plesia ramunes ziedlapi ir skaito atsakyma, po to apsikeicia - tas, kas atsakinejo, klausia ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosvile @ 2007 06 14, 13:54)
ar gali paaiskint kaip ji zaisti? ar klausimus isdalinti moterims o atsakymus vyrams, ar nesvarbu kam kas.paaiskinkit prasau


kiekvienas istraukia po klausima ir po atsakyma ir po to skaito kas gaunasi


viskas pirsliams sudejau cia
www.gmail.com
prisijungimas - pirsliams
slaptazodis - netikpirsliams

sudejau daug info ir labai prasau jos neistrinti, geriau sau persiuskite i pasta mirksiukas.gif , sekmes
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 06 14, 18:38)
kiekvienas istraukia po klausima ir po atsakyma ir po to skaito kas gaunasi
viskas pirsliams sudejau cia
www.gmail.com
prisijungimas - pirsliams
slaptazodis - netikpirsliams

sudejau daug info ir labai prasau jos neistrinti, geriau sau persiuskite i pasta mirksiukas.gif , sekmes


vau kiek daug info sudeta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , super reikes pirsliams pasiulyt, labai didelis aciu tau uz triusa, tikrai pagelbesi ne vieniems pirslims, tu auksas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu, pasaka thumbup.gif , aciu labai. Mum jau kita savaite vestuves, lyg ir viskas sudeliota, bet perziurejau zaidimus ir kelis atsispausdinau, bandysiu iterpti kaip nors. Tie, kur rusu kalba, tikrai yra negirdetu ir labai idomiu. thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga:) @ 2007 06 15, 17:31)
NEPAKARTOJAMA esi SAUNUOLE tai net ne tas zodis. Jauciu tavosios vestuves bus nepakartojamos (to zinoma ir linkiu) ir laukiu nesulaukiu nuotraukyciu cia, kad galeciau paziureti bet akies krasteliu i jas blush2.gif


aciukas 4u.gif .prasau kam reikia naudokites. jei ko nerandat tai turetu buti kur issiusti laiskai (kazkodel prie gautu nelieka kai persiunciat)
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 06 19, 09:10)
jei nemoka naudotis tegul nelenda, gerumo akcija baigesi


dabar gales patys kurt scenarijus lotuliukas.gif
Atsakyti
Nauja tema 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti