Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

Sveikutes, svociutes ir liudininkes. Jusu visu patarimais naudojuosi jau ketvirta kart. Aciu jums visoms. Geru ideju jus cia surinkusios.
Na kelias savo irgi turiu, nes birzlio 29 jau ketvirtose vestuvese teks pirsliauti. Musu vestuves netradicines, bet svenciamos kaimo turizmo sodyboje. Jokiu vainikeliu, stalo ispirkimu, tevu graudinimu ir jaunuju suriu nebus. Oi teko pasukti galvele. Bet pagalvojau, kad tada turbut svetelius reiktu kokiais zaidimais uzimti. Ir ne butinai judriais.
Visu pirma tai sventes pradzioja i kiekvieno svecio lekstele galima ideti po elegantiskai supakuotus kelis saldainiukus su kokia sentencia. Juos pirkti galima AJ sokolade. Tikrai grazu, nors nera pigu. Ir si dalyka visiems pristatyti kaip saldziu linkejimus nuo jaunuju, visiems palinketi gero vakaro.
Tada dar ne viena cia dare pinigeliu iekojima gruduose, o as dar megstu duoti jauniesiems dubeni su sultimis ir viena sauksta -tegu abu vienu metu atsigeria smile.gif
Si karta sugalvojau jiems padovanoti seimos Dzina. Turiu puiku linu dekoruota buteli su kamsciu. Procedura tokia: paleidi tuscia buteli per sveciurankas. Kiekvienas svecias turi atsistoti ir pasakyti 1 gera zodi jauniesiems. Kai butelis sugrizta iki taves - idei i ji medzio gabaliuka, kad zidinyje malku nestigtu, moneta, kad namai turtingi butu, grudu, kad vaisingi jaunieji butu ir gintaro, kad skaitus jaunieji isliktu ir padovanoji uzkimses - atseit viduje apsigyvena seimos geroji dvasia ir sergetoja.
Pries 12 tevai nes zidini (vieninteli tradiciju atributa), o paskui eisime kurti lauzo ir fejerverku. Jaunuosius isleidiant miegoti iteiksiu marskinelius su ju vaikystes foto, o kambaryje ju lauks lova su roziu ziedlpiais ir zvakemis bei sampanu.
Taures si krta pirkau tik su kotu, bet be galimybes pastatyti. Tegul turi rankoje, o jei nores padeti - tegu isgeria viska. Gamtoje dazniausiai leidziu du balionus-sirdeles su heliu, prie kriu pririsu jaunuju norus.
Na va, lyg ir surasiau savo idejas smile.gif Sekmes visoms, o as irgi dar kai ko ieskineju, todel permeskit ir man tuos scenarijus i jurginute*gmail.com Kartais vistiek ka sau prisitaikai.
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 06 08, 13:42)
issiunciau



Didelis ačiū 4u.gif ,

Mačiau yrai tikrai gerų idėjų. Būtinai pasinaudosim thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutės visos.Labai ačiū visoms kurios siuntėt medžiagą man thumbup.gif dabar tik reikia viską susidėlioti iš tokios gausybės. doh.gif

Bet dar man trūksta medžiagos aukcionui. Jeigu kas turit ar galit permest į az.

Jetus liko jau visai nedaug iki tos sunkiai-liksmos dienos, ir dar pirmas kartas doh.gif

Visai gerai kai čia tiesiogiai ką nors įdomesnio parašote. aš ir kaip jau turėsiu jau susikonkretinus viską, galėsiu jums parašyti.
Atsakyti
o as pagalbos taip ir nesulaukaiu, stebiuosi, kad vis dar visos vestuves vyksta pagal senamadiskus scenarijus... argi tikrai niekas nedare vestuviu be banaliu eiliu ir islydejimu is namu...??? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Mano jaunieji nori pagal tradicijas vestuvių, man jų žodis įstatymas.
o aš visą ntąjį vakarą bandau dėliotis programą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2007 06 08, 21:25)
o as pagalbos taip ir nesulaukaiu, stebiuosi, kad vis dar visos vestuves vyksta pagal senamadiskus scenarijus... argi tikrai niekas nedare vestuviu be banaliu eiliu ir islydejimu is namu...??? g.gif  rolleyes.gif


Kodel senamadiski scenarijai....? g.gif Juk tai lietuviu tradicijos, o ne mada. O jei kazkurios vestuviu dalies nenori ja tiesiog isbrauk. Paskaicius visa tema rastum labai daug originaliu ir "nesenamadisku" minciu thumbup.gif Taigi sekmes ruosiantis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sarune+ @ 2007 06 08, 22:25)
o as pagalbos taip ir nesulaukaiu, stebiuosi, kad vis dar visos vestuves vyksta pagal senamadiskus scenarijus... argi tikrai niekas nedare vestuviu be banaliu eiliu ir islydejimu is namu...??? g.gif  rolleyes.gif

Sarune+, buvau tokiose vestuvese Kaune. Netradicines jos buvo tuo, kad dalyvavo vien jaunimas ir tik jaunuju teveliai. Islydejimo is namu nebuvo - jaunieji susitiko baznycioje, paskui Kauno rotuse ir i Rumsiskes. Ten muziejaus darbuotoja supazindino visus su senovines vestuviu tradicijomis, uzdave kelis kalusimus jauniesiems, paaiskino simbolika ir t.t. Tada dar kokia valanda leido mums pasilikti vienos is sodybu kieme - pazaisti zaidimu. Grizome tiesiai i restorana Pompeja. Ten graikiska virtuve, prie kiekvienos leksteles buvo kortele su vardu, stalai serviruoti su gyvomis gelemis - prie kiekvieno leksteles gulejo gyva roze. Romantika... Niekas nesake jokiu tostu - grojo lengva, gyva muzika, dainavo trijo. Vakaro viduryje mums pasokti atejo profesionaliu sokeju pora. Po triju graikisko stiliaus sokiu, sokejai pakviete visus ismokti sirtaki. Buvo labai smagu. 12 val jaunieji pjauste torta ir buvo inestas seimos zidinys, sustatyta piramide is tauriu, i kurias buvo pilamas sampanas. Dar lyg ir liudininke pora zaidimu buvo suorganizavusi ir viskas...
Labai elegantiska, grazi svente buvo, bet turiu pastebeti - gerokai ramesne ir santuresne, negu tradicines vestuves. Ir prisiminimu is jos kiek maziau isliko, negu is tikru sociu kaimisku lietuvisku vestuviu. Tai buvo tiesiog grazi vakariene. Taigi, gal ta zodi netradicines nereiktu labai jau sureiksminti. Mes dabar taip pat is jaunuju isgirdom - nereikia mums tu tradiciju, bet kai pradejau klausti ko jiem reikia, jie man taip ir nepasake... Tai aisku, kad iskart ismeciau visus graudzius tostus, visus ruteliu vainikus (tuokiasi 33 metu zmones - kokios dar ten ruteles...). Aplinka - sodyba. Vistiek susije su kaimu. Nu nepadarysi gi ten kataloginiu prancuzisku ar amerikonisku vestuviu nors tu ka... Na tada pagalvojau, kad gal tu zaidimu keleta iterpt vietoj nusibodusiu tostu. Poslu zaidimu pati nemegstu, todel galvoju dar sudaryti klausimyna kartu su jaunaisiais ir duot sveciam speti, o uz teisingus atsakymus dovanoti sokoladinius jaunuju atvaizdus. Galbtr uzsakysiu balandzius, bet juos leis ne kur nors mieste, o toje sodyboje kai tik jaunieji atvaziuos. Be to muzikantai daug ka reiskia - mano nuomone netradicines vestuves turi buti su netradicine muzika, o musu jaunieji uzsake vestuviu muzikantus. Vel toks kabliukas...
Atsakyti
HELP!!!

padekit kas nors..

pradejau ir as ruostis pirmajam savo svociavimui. Liko tik menesis!!!! blink.gif
Vakar visa vakara sedejau, rasiausi plana, ir supratau, kad menesio pasiruosti labai mazai.
Jei galit kas atsiusti scenariju vienai dienai, laikrastuka, buciau be galo dekinga. ax.gif

kdaiva@gmail.com
Papildyta:
QUOTE(ziulyte @ 2007 06 09, 14:07)
Sarune+, buvau tokiose vestuvese Kaune. Netradicines jos buvo tuo, kad dalyvavo vien jaunimas ir tik jaunuju teveliai. Islydejimo is namu nebuvo - jaunieji susitiko baznycioje, paskui Kauno rotuse ir i Rumsiskes. Ten muziejaus darbuotoja supazindino visus su senovines vestuviu tradicijomis, uzdave kelis kalusimus jauniesiems, paaiskino simbolika ir t.t. Tada dar kokia valanda leido mums pasilikti vienos is sodybu kieme - pazaisti zaidimu. Grizome tiesiai i restorana Pompeja. Ten graikiska virtuve, prie kiekvienos leksteles buvo kortele su vardu, stalai serviruoti su gyvomis gelemis - prie kiekvieno leksteles gulejo gyva roze. Romantika... Niekas nesake jokiu tostu - grojo lengva, gyva muzika, dainavo trijo. Vakaro viduryje mums pasokti atejo profesionaliu sokeju pora. Po triju graikisko stiliaus sokiu, sokejai pakviete visus ismokti sirtaki. Buvo labai smagu. 12 val jaunieji pjauste torta ir buvo inestas seimos zidinys, sustatyta piramide is tauriu, i kurias buvo pilamas sampanas. Dar lyg ir liudininke pora zaidimu buvo suorganizavusi ir viskas...
Labai elegantiska, grazi svente buvo, bet turiu pastebeti - gerokai ramesne ir santuresne, negu tradicines vestuves. Ir prisiminimu is jos kiek maziau isliko, negu is tikru sociu kaimisku lietuvisku vestuviu. Tai buvo tiesiog grazi vakariene. Taigi, gal ta zodi netradicines nereiktu labai jau sureiksminti. Mes dabar taip pat is jaunuju isgirdom - nereikia mums tu tradiciju, bet kai pradejau klausti ko jiem reikia, jie man taip ir nepasake... Tai aisku, kad iskart ismeciau visus graudzius tostus, visus ruteliu vainikus (tuokiasi 33 metu zmones - kokios dar ten ruteles...). Aplinka - sodyba. Vistiek susije su kaimu. Nu nepadarysi gi ten kataloginiu prancuzisku ar amerikonisku vestuviu nors tu ka... Na tada pagalvojau, kad gal tu zaidimu keleta iterpt vietoj nusibodusiu tostu. Poslu zaidimu pati nemegstu, todel galvoju dar sudaryti klausimyna kartu su jaunaisiais ir duot sveciam speti, o uz teisingus atsakymus dovanoti sokoladinius jaunuju atvaizdus. Galbtr uzsakysiu balandzius, bet juos leis ne kur nors mieste, o toje sodyboje kai tik jaunieji atvaziuos. Be to muzikantai daug ka reiskia - mano nuomone netradicines vestuves turi buti su netradicine muzika, o musu jaunieji uzsake vestuviu muzikantus. Vel toks kabliukas...



ziulyte, aciu uz idejas thumbup.gif

sutinku, kad tradicines vestuves - pacios linksmiausios
esu dalyvavusi vestuvese,kur grojo muzikos grupe (neminesim jos vardo), kuri grojo savo dainas prancuzikai, angliskai...buvo grazu, bet nebuvo linksma, ne visi norejo sokti pagal tokia muzika, pasedejom prie stalo...kai iseko ju kuriniai, teko ijungti magnetofona...tada geriau jau nueiti i koki kluba...o tai jau kasdieniska
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2007 06 09, 16:07)
Sarune+, buvau tokiose vestuvese Kaune. Netradicines jos buvo tuo, kad dalyvavo vien jaunimas ir tik jaunuju teveliai. Islydejimo is namu nebuvo - jaunieji susitiko baznycioje, paskui Kauno rotuse ir i Rumsiskes. Ten muziejaus darbuotoja supazindino visus su senovines vestuviu tradicijomis, uzdave kelis kalusimus jauniesiems, paaiskino simbolika ir t.t. Tada dar kokia valanda leido mums pasilikti vienos is sodybu kieme - pazaisti zaidimu. Grizome tiesiai i restorana Pompeja. Ten graikiska virtuve, prie kiekvienos leksteles buvo kortele su vardu, stalai serviruoti su gyvomis gelemis - prie kiekvieno leksteles gulejo gyva roze. Romantika... Niekas nesake jokiu tostu - grojo lengva, gyva muzika, dainavo trijo. Vakaro viduryje mums pasokti atejo profesionaliu sokeju pora. Po triju graikisko stiliaus sokiu, sokejai pakviete visus ismokti sirtaki. Buvo labai smagu. 12 val jaunieji pjauste torta ir buvo inestas seimos zidinys, sustatyta piramide is tauriu, i kurias buvo pilamas sampanas. Dar lyg ir liudininke pora zaidimu buvo suorganizavusi ir viskas...
Labai elegantiska, grazi svente buvo, bet turiu pastebeti - gerokai ramesne ir santuresne, negu tradicines vestuves. Ir prisiminimu is jos kiek maziau isliko, negu is tikru sociu kaimisku lietuvisku vestuviu. Tai buvo tiesiog grazi vakariene. Taigi, gal ta zodi netradicines nereiktu labai jau sureiksminti. Mes dabar taip pat is jaunuju isgirdom - nereikia mums tu tradiciju, bet kai pradejau klausti ko jiem reikia, jie man taip ir nepasake... Tai aisku, kad iskart ismeciau visus graudzius tostus, visus ruteliu vainikus (tuokiasi 33 metu zmones - kokios dar ten ruteles...). Aplinka - sodyba. Vistiek susije su kaimu. Nu nepadarysi gi ten kataloginiu prancuzisku ar amerikonisku vestuviu nors tu ka... Na tada pagalvojau, kad gal tu zaidimu keleta iterpt vietoj nusibodusiu tostu. Poslu zaidimu pati nemegstu, todel galvoju dar sudaryti klausimyna kartu su jaunaisiais ir duot sveciam speti, o uz teisingus atsakymus dovanoti sokoladinius jaunuju atvaizdus. Galbtr uzsakysiu balandzius, bet juos leis ne kur nors mieste, o toje sodyboje kai tik jaunieji atvaziuos. Be to muzikantai daug ka reiskia - mano nuomone netradicines vestuves turi buti su netradicine muzika, o musu jaunieji uzsake vestuviu muzikantus. Vel toks kabliukas...

na šiaip tai tradicijos amerikoniškos plius graikiškos ax.gif
mes darėm tas vadinamas tradicines be pošliavimų, be kvailų žaidimų, tik su esminėm tradicijom visiems patiko
Atsakyti
sveikutes merginos 4u.gif

vat perskaiciau beveiki visa sia tema ir dali ankstesnes.. g.gif .. to ko ieskojau beveik neradau arba nemoku ieskoti g.gif... po menesio busim pirsliai liudininkai...jau antra syki todel nebera baisu bet truksta ideju ...praeitos vestuves buvo kartu su krikstynomis todel dauk laiko skyrem ir vaikeliui, su krikstynomis susijusiems zaidimams... dabar prasau jusu pagalbos del ideju zaidimams..na visai neturiu minciu .. gal pora ir vsio...reiketu daugiau, bet tokiu kur su kaiusu ridenimais per po kelnemis, su segtuku nurinkineejimu nereikai, neidomus jie jau ... gal kuri zinote ka nors idomesnio ? ax.gif buciau is ties dekinga wub.gif
Atsakyti
Gal toks patiks, tik reikia sitam zaidimelliui nemazai atributikos.

Pabrolys ar siaip vyrukas pastatomas ant kedes, tarp koju idedamas balionas, ant akiu nardymo akiniai air siaip akiniai, o dali zemiai juosmens prisidengia bliudeliu lotuliukas.gif . tada pamerge atsistoja per kelis zingsnius nuo jo ir streliukem turi susprogdinti baliona. Galima statyti is karto 2 poras ir priza duoti tai porai, kuri pirma susprogdins. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos svočiutės. Gal galėtumėt padėti su keliaraiščiu. Vestuvės tradicinės, bet nori ir mkeliaraiščio. Gal kas galėtumėt papasakoti kada jis nuimamas, ką sakyti, ką jis simbolizuoja? ax.gif
Atsakyti