Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie požymiai išduoda vaiko lytį?

g.gif bandau speliot, nes dar vaikas neroda lyties.. tai va pagal skaičiuokles rodo mergaitę, bet pačios nuojauta ,kad bus berniukas ax.gif
neštumas labai lengvas, jokių spuogų nepadaugėjo, nors veidas nėra įdealus, nevemaiu beveik, dėl maisto tai noriu labaiu mėsos nei saldumynų o pilvo forma tai labiau plati... tai va požymiai ir mergaitės, ir berniuko sunku kažką rimčiau ir pasakyt
Atsakyti
aš taip pat esu girdėjusi, kad jei skirtingi nėštumo požymiai, tai ir lytis bus priešinga. nors ką tu čia gali žinoti su tais gandeliais. doh.gif
aš kai laukiausi pirmojo, tai nei pykino, nei vėmiau, nei vienos dienelės. ir tynimų nebuvo (na tik nėštumo pabaigoje ax.gif ) ir spuogiuku nebuvo, na žodžiu tik kad augome. o dabar tai visai prišingai. pykino iki 13 sav., vėmiau irgi panašiai kiek pykino. pradėjau tinti, atsirado pradžioje spuogeliai blush2.gif , dabar bėrimai smakros srityje.. na kaip daug kas sako, atima busima dukrytė iš tavęs grožį.
nors dar nežinau kas bus, bet kažkaip galvoju, kad mergina, tačiau nesvarbu. tikrai svarbiausia, kad būtų sveikas ir stiprus mažylis. smile.gif
Atsakyti
na o as 9 savaite nestume, bet taip pat jokiu blogu nestumo pozymiu...nei pykina, nei kazkokio isskirtinio maisto norisi...tik gal kartais truputi galva svaigsta ir kvapai erzina... smile.gif labai beria, ir visiskai nebeliko noro puostis ir dabintis, ne taip kaip pries nestuma schmoll.gif nors savijauta tikrai gera...
Atsakyti
As speju pagal tai: jei nescioji atrodo labai grazi, jos veidas svyti ir ji spinduliuoja, tai reiskia, kad tures berniuka smile.gif Na, o jei veidas pablyskes, turi spuogeliu ir siaip atrodo `pavargusi`, tai bus mergaite. Kaip sakoma - mergaite pasiima visa grozi is mamos, del to ji taip ir atrodo ax.gif Man tai pasitvirtino thumbup.gif
Atsakyti
ir as taip galvoju jei sunkus nestumas ir t.t. mergaite,o jei viskas gerai berniukas,na paziuresim veliau ka gydytoja man pasakys...kitos sako nuojauta turiu berniukas ar mergaite,o as jokios nuojautos neturiu ka turesiu.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes

QUOTE(kristina26a @ 2009 08 12, 13:27)
ir as taip galvoju jei sunkus nestumas ir t.t. mergaite,o jei viskas gerai berniukas,na paziuresim veliau ka gydytoja man pasakys...kitos sako nuojauta turiu berniukas ar mergaite,o as jokios nuojautos neturiu ka turesiu.... mirksiukas.gif


na mano pirmas nestumas buvo labai lengvas, nei pykino nei spuogu buvo, ir puostis labai norejau ir daziausi ir bizuterijos ant saves kroviau... ir turiu pirma mergaite, beja ji ir lyti parode labai anksti ir niekada jos neslepe tongue.gif

o dabar atvirksciai, pradzioje labai pykino, nieko pirkti nenoriu, nei puostis, nei dazytis, man dabar tai atrodo laiko gaisimas doh.gif vaikas lyties nerodo, nors spuogu ir dabar neturiu

beja su pirmaja svoris labai augo, o dabar kol kas tik 2 kg priaugti...

tai va ir nezinau ar tiketis berniuko nes nestumas visai kitoks nei pirmas, ar visgi tiketis mergaites nes visi pozymiai pagal prietarus rodo mergaite doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tai vat vienos vienaip sneka, kitos kitaip, tad nelabai ir nuspesi su tais norais ir pozymiais smile.gif gaila, bet as ir nuojautos visiskai neturiu schmoll.gif
Atsakyti
na, aš irgi visko prisiklausiau, bet tie išoriniai požymiai retai pasitvirtina smile.gif man visi buria mergytę, bet aš pati jaučiu, kad bus bernas lotuliukas.gif kai darė exo prašiau nesakyt lyties, kad intrigos daugiau būtų tongue.gif aš senamadiška rolleyes.gif
Atsakyti
o mano oda svari, svorio priaugu nedaug, pilvas tipo berniukiskas ir turesim mergaiciuke tongue.gif
Atsakyti
Man mergyte prisistate sapnuose: sapnavau jau ne viena karta. Net varda atsinese wub.gif
Taip pat mes, moterys, turime toki sestaji pojuti, jo pasiklausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujamarte @ 2009 08 13, 22:35)
Man mergyte prisistate sapnuose: sapnavau jau ne viena karta. Net varda atsinese  wub.gif
Taip pat mes, moterys, turime toki sestaji pojuti, jo pasiklausk  mirksiukas.gif

o man vis sapnavosi berniukai. net ir ju vardai.
sapnavau netgi kad buvau pas kazkoki kuniga-zyni, kuris man pasake kuria diena ir kad gims sunus ir koks gimdymas bus.
o se tau.
vis gi mergaite pas mus.
Atsakyti
Oda svari. pirmus menesius pykino,bet nevemiau.Megstu ir mesa ir saldainius,o ypac pomidorus.Svorio jau priaugau nemazai +11kg, ir pilvas"mergaitiskas",o kiek tikrino tiek visi echo rodo berniuka 4u.gif

beje nuojauta sako-berniukas.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luna888: 14 rugpjūčio 2009 - 10:43