Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana vyrui jungtuvių proga

QUOTE(rimulee @ 2012 04 05, 11:49)
Mano bendradarbe padovonojo vyrui laikrodį kurio kt pusėje isgraviruota dont be late 12 oclock ir vardas jos. Laikrodį padave is vakaro vyriausiam pabroliui kad perduotu ryte jam. O tas laikas 12 tai jų santuokos įregistravimo laikas smile.gif

Tikint prietarais geriau sako nedovanoti laikrodžio, tai aš šį variantą kaip ir atmetu, maža kas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wanileee @ 2012 04 05, 15:10)
Tikint prietarais geriau sako nedovanoti laikrodžio, tai aš šį variantą kaip ir atmetu, maža kas ax.gif

Bet ideja tikrai grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedotti @ 2012 04 05, 16:35)
Bet ideja tikrai grazi  wub.gif

Dėl išgraviravimo tai taip, idėja tikrai liuks, bet va kad pats faktas, jog tai laikrodis dovanojamas jau negerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wanileee @ 2012 04 05, 15:43)
Dėl išgraviravimo tai taip, idėja tikrai liuks, bet va kad pats faktas, jog tai laikrodis dovanojamas jau negerai smile.gif




del to irgi sutinku smile.gif as kazkaip irgi gal nerizikuociau smile.gif ir siaip laikrodi , ypac gera isrinkti sunku
Atsakyti
QUOTE(wanileee @ 2012 04 05, 15:43)
bet va kad pats faktas, jog tai laikrodis dovanojamas jau negerai smile.gif
o kodėl negerai?
nelabai suprantu, kam visokiais prietarais apsisunkinti sau gyvenimą?...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grasilė: 05 balandžio 2012 - 20:28
QUOTE(Grasilė @ 2012 04 05, 21:28)
o kodėl negerai?
nelabai suprantu, kam visokiais prietarais apsisunkinti sau gyvenimą?...

Nelabai tas gyvenimas ir apsisunkina, tai kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas, tikėti ar ne tais prietarais. Nesu iš tų, kurie per šulinį perlipę žegnojasi ar pamatę juodą katę spjaudo per petį ar kaip ten reikia, bet man ramiau darant taip, kaip dūšia liepia, o šiuo atveju sako, kad apsieisim ir be laikrodžio biggrin.gif Be to, maniškis jų ir nemėgsta, tai ir prietarai šiuo atveju beverčiai
Atsakyti
Jūs man nesusipratėlei paaiškinkit, kodėl vyrui reikia kažką dovanoti jungtuvių proga? rolleyes.gif
Tai taip išeina, kad dovanoti reikia ir sužadėtuvių proga, ir kai vaiką "užstato", ir kai namą pastato??? ax.gif Niekaip nesuprantu... Manau, kad svečiai abiems dovanoja, kas vokelius, kas dovanėles..

Aišku, išimtis gali būti, kad abu susitarę vienas kitam padaryti po staigmeną/dovaną, bet dovanoti vyrui dovaną, už tai, kad jus veda... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Atlantida* @ 2012 04 08, 17:10)
Jūs man nesusipratėlei paaiškinkit, kodėl vyrui reikia kažką dovanoti jungtuvių proga?  rolleyes.gif
Tai taip išeina, kad dovanoti reikia ir sužadėtuvių proga, ir kai vaiką "užstato", ir kai namą pastato???  ax.gif Niekaip nesuprantu... Manau, kad svečiai abiems dovanoja, kas vokelius, kas dovanėles..

Aišku, išimtis gali būti, kad abu susitarę vienas kitam padaryti po staigmeną/dovaną, bet dovanoti vyrui dovaną, už tai, kad jus veda...  unsure.gif

Tai vat tame ir yra reikalas, kad dovanomis kaip ir keičiamasi, tai nėra kažkoks būsimo vyro apdovanojimas už kokius tai nuopelnus. Ir tai yra kiekvienos poros asmeninis reikalas, dovanotis ką ar ne, bet klausti, už ką, manau, nederėtų, pati jaučiate ir žinote geriau už kitus, ar vertas jūsų vyras būsimasis to dėmesio, parodyto apsikeičiant kokiomis tai dovanėlėmis, ar ne. Vis gi tekate su mintimi būti su juo "iki mirtis jus išskirs"... ax.gif Bent jau aš taip manau.
Atsakyti
QUOTE(wanileee @ 2012 04 09, 11:52)
Tai vat tame ir yra reikalas, kad dovanomis kaip ir keičiamasi, tai nėra kažkoks būsimo vyro apdovanojimas už kokius tai nuopelnus. Ir tai yra kiekvienos poros asmeninis reikalas, dovanotis ką ar ne, bet klausti, už ką, manau, nederėtų, pati jaučiate ir žinote geriau už kitus, ar vertas jūsų vyras būsimasis to dėmesio, parodyto apsikeičiant kokiomis tai dovanėlėmis, ar ne. Vis gi tekate su mintimi būti su juo "iki mirtis jus išskirs"... ax.gif Bent jau aš taip manau.


Aš taip pat nesuprantu kam vyrui dovanoti dovanas unsure.gif
Manau, kad dėmesį rodyti reikia ne dovanojant daiktus, o veiksmais. Ir ne vien per vestuves ar kitomis progomis, o kasdien.
Atsakyti
Tai vat dauguma ir nesidovanoja dėl tos priežasties turbūt...O dėl dėmesio tai sutinku, jog jį reikia rodyt ne progom, o kasdien, bet tas nieko nekečia, vestuvės bent jau man, manau, bus pirmą ir paskutinįkart, tai norisi kažką brangaus nuo saves palikt, ne tik žiedą, nes kiek žinau, ne visi vyriškiai linkę juos nešioti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wanileee @ 2012 04 10, 11:48)
Tai vat dauguma ir nesidovanoja dėl tos priežasties turbūt...O dėl dėmesio tai sutinku, jog jį reikia rodyt ne progom, o kasdien, bet tas nieko nekečia, vestuvės bent jau man, manau, bus pirmą ir paskutinįkart, tai norisi kažką brangaus nuo saves palikt, ne tik žiedą, nes kiek žinau, ne visi vyriškiai linkę juos nešioti ax.gif


Manau geriausia dovana yra įspūdžiai, gražūs prisiminimai, jausmai. Tegul vestuvių diena būna ne bėgimas, pozavimas ir laiko skaičiavimas. Geriau tą dieną praleiskite taip, kad prisimintumėte ilgai - darykite tai ką paprastai mėgstate daryti. Per fotosesiją nepozuokite, bet eikite pažaisti boulingo, pasivaikščioti, o gal tiesiog į kavinę. Paprasčiausiai darykite tai kas jums teikia džiaugsmą.
Paprastai labiausiai džiugina maži dalykai - šypsena, kava į lovą, paprasčiausias užrašas lupdažiu ant vonios veidrodžio "aš tave myliu", vakare kojų masažas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(katydid @ 2012 04 10, 14:09)
Manau geriausia dovana yra įspūdžiai, gražūs prisiminimai, jausmai. Tegul vestuvių diena būna ne bėgimas, pozavimas ir laiko skaičiavimas. Geriau tą dieną praleiskite taip, kad prisimintumėte ilgai - darykite tai ką paprastai mėgstate daryti. Per fotosesiją nepozuokite, bet eikite pažaisti boulingo, pasivaikščioti, o gal tiesiog į kavinę. Paprasčiausiai darykite tai kas jums teikia džiaugsmą.
Paprastai labiausiai džiugina maži dalykai - šypsena, kava į lovą, paprasčiausias užrašas lupdažiu ant vonios veidrodžio "aš tave myliu", vakare kojų masažas ir t.t.

Norėčiau to "aš tave myliu" ant vonios veidrodžio, bet kad veidrodžio ten nerasta biggrin.gif O jei rimtai, tai maniškis labai į romantiką ir tokius visokius nelinkęs, nesako, kad myli, nors žinau, kad taip yra, vienąkart pasakė ir gana. O link to, kad daryti tai, ko mums norisi, manau, neišeis, jau dabar maniškio mama labai daug kur nepasitenkinimą pareiškia... unsure.gif
Atsakyti