Įkraunama...
Įkraunama...

Moterys nedelskite

o tai cia tik tuoms daugiau aktualu kurios pacios gimde ar ir tuoms kurios cezari turejo? o kur galima mokamai pasidaryti ir kiek kainuoja? o ar tuos zaizdeles atsiranda tik po gimdymo ar buna ir iki juo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nikola @ 2007 04 12, 00:02)
o tai cia tik tuoms daugiau aktualu kurios pacios gimde ar ir tuoms kurios cezari turejo? o kur galima mokamai pasidaryti ir kiek kainuoja? o ar tuos zaizdeles atsiranda tik po gimdymo ar buna ir iki juo? blush2.gif



zaizdeles gali buti ir gimdziusiai ir ne tik,,,,,.

as praeita savaite dariausi citologini ir sian pasake kad yra pakitimu ir liepe atvaziuoti dar papildomiems tyrimams, telefonu daugiau nieko nepasakojo sad.gif
dabar baisu man kaip
dar prsikaiciau cia visko tai is vis nerimas uzpuole doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nikola @ 2007 04 12, 11:10)
tai kur darei ta tyrima?

Siaip tai visos poliklinikos si tyrima paima, bet nezinau kokia tvarka, bet ne visos turi laboratorijas nes pvz. Pylimo-Centro poliklinika siuncia meginelius i privacia laboratorija, tad tyrimas kainuoja ~40lt, o Vilniaus gimdymo namu (Tyzenhauzu g.) proceduru sarase maciau toks tyrimas kainuoja ~18 lt. Jeigu tau virs 30 tai toki tyrima man atrodo 1 karta per 2 metus daro nemokamai.
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 04 12, 11:15)
tai tikriausiai, tik cia vienos raso onkocitologini o mano daktare vadina citologini, nu bet cia gal tas pats

nes ten kazka nugramdo nuo odos



pamirsau pasakyti kur dariau , dariau "Medicinos stebukle" seliu gatvej,
gydytoja mano Miklaseviciene, uz ta tyrima gal 40 Lt mokejau
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 04 12, 12:57)
pamirsau pasakyti kur dariau , dariau "Medicinos stebukle" seliu gatvej,
gydytoja mano Miklaseviciene, uz ta tyrima gal 40 Lt mokejau


Tikrai baisu,baisiausia kad bekeik kas 3 moterys turi problemu..........tik ne visada tikrina........ doh.gif savo sveikata....kartais tikrai bijai nuetiti pas gydytoja...atrodo kol nezinai ramiai gyveni.Bet tai tik laiko klausimas.......... schmoll.gif

po savaites ir as nueisiu pasitikrinti o manau tai visai nesusije ar pati gymdei ar cezaris....ir negimdziusios turi pan.problemu .........net gi daugiau kai negymdziusios

Stiprybes mums ir sveikatos unsure.gif

Pries keleta metu ir mane nusiunte i onkologijos centra (as jau mintyse pasirosiau mirti...toks siaubingas jausmas....atrode kad visas pasaulys apsiverte aukstin kojiom....).Aciu devui kad viskas buvo gerai.Bet kiek ten jaunu graziu moteru sedejo eilese...kiek visokiu siaubu prisiziurejau........................... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simpatiaska: 12 balandžio 2007 - 14:03
jus man pasakykit, jei viskas gerai su menesinem, aplamai viskas gerai, isskyrus kad turiu ta ZPV tai ar reikia tyrima ta daryti. nes tik ka kai paskambinau i VGN tai mane ten daktaras kuris pakele rageli isbare, sako jus ka isprotejot, ka jus kraujuojat ar ka, kam jums gramzti ta gimdos senele? Jei nueisit pas ginekologe ir ji nuspres kad reikia tai tada ir darysit, bet kam man pas gynekologe jei buvau pries puse metu buvo viskas ciki g.gif
Atsakyti
QUOTE(nikola @ 2007 04 12, 15:15)
jus man pasakykit, jei viskas gerai su menesinem, aplamai viskas gerai, isskyrus kad turiu ta ZPV tai ar reikia tyrima ta daryti. nes tik ka kai paskambinau i VGN tai mane ten daktaras kuris pakele rageli isbare, sako jus ka isprotejot, ka jus kraujuojat ar ka, kam jums gramzti ta gimdos senele? Jei nueisit pas ginekologe ir ji nuspres kad reikia tai tada ir darysit, bet kam man pas gynekologe jei buvau pries puse metu buvo viskas ciki g.gif



vat ir as bijau tuo gimdos kaklelio griauzimo..manau irgi nieko gero.........
kaip dabar zinuoti ar verta ar ne...kad nebutu ir per vielu na ir kad bereikalo tikrai netraumoti kaklelio......
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 04 12, 16:20)
vat ir as bijau tuo gimdos kaklelio griauzimo..manau irgi nieko gero.........
kaip dabar zinuoti ar verta ar ne...kad nebutu ir per vielu na ir kad bereikalo tikrai netraumoti kaklelio......



ta tyrima turi pasidaryti visos kuriom nuo 30 ir tos kurios vartoja kontraceptikus
nezinau, man bent jau taip daktare sake, kad jei geri kontraceptikus tai butina pasiziureti kaip reaguoja i tai organizmas, dar kraujo tyrima dariau - tai jis geras

nieko ten netraumuoji to kaklelio, biski tik pagramdo ir vsio, net neskauda tik siaip nera malonu smile.gif

tu zaizdeliu ar infekciju gali net nejausti, o tas tyrimas ir parodo kaip rimtai viskas yra va
geriau pacioj pradzioj o ne kai velai jau buna
Atsakyti
na, ash tai sakyciau, kad nera reikalo ishkart po gimdymo skubet daryt ta tyrima, nes labai daugeliui moteru po gimdymo (nesvarbu naturalaus ar cezario), kol tvarkosi hormonai radami 'vezhiniai lasteliu pakitimai' arba 'lasteliu proliferacijos pakitimai'. Po kurio laiko viskas savaime gryzhta i vezhes. Aisku, reik po tokiu dalyku pasitikrinti kasmet, bet iki vezhio nuo tokios diagnozes,- kaip iki menulio....imanoma, bet tikrai toli.
Sneku ne siaip sau,- paciai taip buvo. Aciu dievui, turejau gerus gydyojus, kurie paaishkino kas ir kaip ir kad tai labai daznai pasitaiko po gimdymo,- nereikejo panikuot ir galvot apie blogiausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 04 12, 16:20)
vat ir as bijau tuo gimdos kaklelio griauzimo..manau irgi nieko gero.........
kaip dabar zinuoti ar verta ar ne...kad nebutu ir per vielu na ir kad bereikalo tikrai netraumoti kaklelio......

Nieko baisaus tas tyrimas, kasmet darausi, truputį nemalonu, bet ir šiaip ant kėdės tos sėdėt ne pats sagiausias užsiėmimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 04 12, 21:54)
na, ash tai sakyciau, kad nera reikalo ishkart po gimdymo skubet daryt ta tyrima,  nes labai daugeliui moteru po gimdymo (nesvarbu naturalaus ar cezario), kol tvarkosi hormonai radami 'vezhiniai lasteliu pakitimai' arba 'lasteliu proliferacijos pakitimai'. Po kurio laiko viskas savaime gryzhta i vezhes. Aisku, reik po tokiu dalyku pasitikrinti kasmet, bet iki vezhio nuo tokios diagnozes,- kaip iki menulio....imanoma, bet tikrai toli.
Sneku ne siaip sau,- paciai taip buvo. Aciu dievui, turejau gerus gydyojus, kurie paaishkino kas ir kaip ir kad tai labai daznai pasitaiko po gimdymo,- nereikejo panikuot ir galvot apie blogiausia  smile.gif


va kaip, biski ramiau man dabar laukt vizito pas gydytoja, kaip nervuoja laukt kad tiksliai viska suzinotum doh.gif
Atsakyti
4u.gif už tokį gerą patarimą! Būtinai reikia atsilikt tokius tyrimus ax.gif Juk mūsų mažiukam reikia svikų mamyčių wub.gif
Atsakyti