Įkraunama...
Įkraunama...

Moterys nedelskite

QUOTE(Gintarėlis* @ 2007 04 14, 09:37)
4u.gif  už tokį gerą patarimą! Būtinai reikia atsilikt tokius tyrimus ax.gif  Juk mūsų mažiukam reikia svikų mamyčių wub.gif



taip reikia sveiku mamyciu
as jau susinojau atsakyma, nieko baisaus nera pas man aciu dievui doh.gif smile.gif

sake si tyrima dare del to kad daug zaizdeliu visokiu yra, todel reikia nustatyti kodel ju yra, tai dar turiu pasidaryti tyrima del ZPV ir jei jo nera tada citologini kartosiu po 6 men ir israsys zvakuciu tom zaizdelem ir ziuresim kas vyksta, o jei pasitvirtins kokia nors ZPV forma tada ten vel kitaip galvos doh.gif tai va ir vel man baisu is naujo del to ZPV - niekad su tokiu pavadinimu nesu susidurisi, bet teks vistiek tyrimus darytis
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 04 19, 14:43)
taip reikia sveiku mamyciu
as jau susinojau atsakyma, nieko baisaus nera pas man aciu dievui  doh.gif  smile.gif

sake si tyrima dare del to kad daug zaizdeliu visokiu yra, todel reikia nustatyti kodel ju yra, tai dar turiu pasidaryti tyrima del ZPV ir jei jo nera tada citologini kartosiu po 6 men ir israsys zvakuciu tom zaizdelem ir ziuresim kas vyksta, o jei pasitvirtins kokia nors ZPV forma tada ten vel kitaip galvos  doh.gif tai va ir vel man baisu is naujo del to ZPV - niekad su tokiu pavadinimu nesu susidurisi, bet teks vistiek tyrimus darytis



Viskas bus gerai,nesijaudink,zaisdeliu daug kas turi.
Svarbu laiku pasitikrinti... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 04 19, 21:00)
Viskas bus gerai,nesijaudink,zaisdeliu daug kas turi.
Svarbu laiku pasitikrinti... drinks_cheers.gif



taip tikiu kad viskas bus gerai, ale vis tiek neramu

buciau gal ir dar pora meteliu taip gyvenus, bet uzejo durnumas pasitikrint sveikata per visus daktarus...gerai kad taip ir sugalvojau, svarbu uzbegti pasekmem uz akiu
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 04 19, 14:43)
taip reikia sveiku mamyciu
as jau susinojau atsakyma, nieko baisaus nera pas man aciu dievui  doh.gif  smile.gif

sake si tyrima dare del to kad daug zaizdeliu visokiu yra, todel reikia nustatyti kodel ju yra, tai dar turiu pasidaryti tyrima del ZPV ir jei jo nera tada citologini kartosiu po 6 men ir israsys zvakuciu tom zaizdelem ir ziuresim kas vyksta, o jei pasitvirtins kokia nors ZPV forma tada ten vel kitaip galvos  doh.gif tai va ir vel man baisu is naujo del to ZPV - niekad su tokiu pavadinimu nesu susidurisi, bet teks vistiek tyrimus darytis

Sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif su gerom naujienom!!!
O sito pavadinimo tikrai nera ko bijoti, nes si virusa turiu turbut ~90% zmoniu, vieniem tai pasireiskia lupu pusleline kitiems isvis kaip ir nieko, sio viruso atveju yra aktualu ar nera tam tikros viruso formos tai yra pavojingi genotipai 16,18,31,33, 35 ir 39, jeigu jau jie yra tada reikia daryti pastovius tyrimus, nes butent aptikus vezi randama sie genotipai. Bet butent sie genotipai ir nera tokie dazni tarp ZPV. Taigi ramybes ir dziaukis gyvenimu nes jei citologinis tyrimas yra geras tai jau yra labai daug!!!
Atsakyti
Aš ir turiu igimtą žaizdelę, tai einu tikrintis kas puse metų. Linkečiau visom dažniau tikrintis ir nelaukti kol prades ką skaudet.
Atsakyti
QUOTE(gabute @ 2007 04 21, 11:00)
Sveikinu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  su gerom naujienom!!!
O sito pavadinimo tikrai nera ko bijoti, nes si virusa turiu turbut ~90% zmoniu, vieniem tai pasireiskia lupu pusleline kitiems isvis kaip ir nieko, sio viruso atveju yra aktualu ar nera tam tikros viruso formos tai yra pavojingi genotipai 16,18,31,33, 35 ir 39, jeigu jau jie yra tada reikia daryti pastovius tyrimus, nes butent aptikus vezi randama sie genotipai. Bet butent sie genotipai ir nera tokie dazni tarp ZPV. Taigi ramybes ir dziaukis gyvenimu nes jei citologinis tyrimas yra geras tai jau yra labai daug!!!

rolleyes.gif
na taip, pasiskaiciau visko apie ZPV ir ramiau
bet eisiu pasidaryti vistiek tyrima del jo ir del visu situ genotipu
kad paciai butu ramiau nes vistiek galvoju apie ateity ir apie antra leliuka netolimoj ateity smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabute @ 2007 03 29, 12:49)
Sveikos, 
Neturiu tikslo Jusu gąsdinti, bet noriu paraginti. Po gimdymo būtinai išsireikalaukite onkocitologinio tyrimo, jei netinkate pagal amžių darykites mokamą, nepagailėkite pinigų. Kaip pavyzdį papasakosiu savo istorija: nuo senų laikų turiu žaizdelę ir ŽPV virusą(,man 25 metai), prieš gimdymą viso onkocitologiniai tyrimai būdavo geri. Po gimdymo išsireikalavau, kad vėl padarytų tyrimą, nors gydytoja atkalbinėjo, kad žaizdeles čia visos beveik turi ir t.t., tyrimas parodė CIN1 neva tai gali būti infekcija, maža ka neva po gimdymo gal. Po 3 mėn. vėl pasidariau tyrimus (nors man rekomendavo po 6 mėn ateiti), sako jau CIN3 (tai reiskia paskutinis laiptelis iki vežio). Aisku gavau siuntima i onkologini, ten nieko nedare, taip mėnesį prasistumdžiau, gavau kita siuntima ir tiesiu taikymu i gimdymo namus(tyzenhauzų g.),o ten iš karto konizaciją (vietoj gydytojos rekomenduotos biopsijos)/ Ir pasirodo, po viso ko, kad jau 0 vėžio stadija.
O po gimdymo nepraejo net 7men, taigi faktiskai per 3-4 men nuo lengvos infekcijos iki 0 stadijos vežio. Palatoje aš ne viena tokia buvau.
Taigi kas turite rizikos laipsni šiai ligai nelaukite, cia net amžius įtakos neturi, juk paprastai sakoma, kad vėžys nuo 30m. atsiranda, net juokinga per ašaras  blink.gif 
Mylėkite ir rūpinkitės savimi, raskite laisvą minutę pasirūpinti savo sveikata.


Labukas,
nusprendziau parasyti, nes turejau labai panasiu problemeliu, o po tavo laiskelio ir visai ne kaip pasijutau verysad.gif
Keturi menesiai pries pastojant buvo daryta gimdos kaklelio konanizacija (buvau tik atsventus 23 gimtadieni schmoll.gif ), nes aptiko cin3, po operacijos paaiskejo, kad panasu, jog visdelto buvo cin2, bet ir tai dar visiskai neaisku unsure.gif ...Kaip ir pridera, 3 menesiai po operacijos nuejau pasitikrint onkocitologiniam tyrimui, atsakymai buvo geri. Tada privalejau pasirodyti po 6 menesiu, bet kadangi jau turejau po truputi bepradedanti augti pilvuka, kazkaip nusprendziau nenervuoti saves, nes nestumas ir taip nebuvo visiskai sklandus, teko ne karta paguleti ligoninej,todel nusprendziau sia procedurele atideti po gimdymo. Jau eina 4-as menuo po gimdymo, vis ruosiuos nukeliauti pasitikrint, bet ir kazkaip vis neprisiruosiu, taip bijau, kad sakes blink.gif Jei, tfu tfu tfu..., ka nors rastu, juk net operuotis gulti dar taip greit nenoreciau, nes dukryte maitinu pati ir ta cezario operacija dar taip neseniai daryta...Kazkaip norisi tiketi, kad dabar bus viskas gerai, bet vat gaila, kad yra galimas ir kitas variantas, ypac, kai dar esi rizikos grupej verysad.gif Na, bet va sulauksiu "savo dienu" ir po ju turbut ilgai nelaukus teks pasitikrint, kiek cia taip betempsiu...
Dar turiu toki klausimeli, turbut girdejai, apie nauja vakcina, pries gimdos kaklelio vezi? Kaip jau ir paciai teko atkest operacijas, tai gal kalbejaisi su daktarais ir klausei, ar ji padetu tokioms kaip mums, esancioms padidintoj rizikos grupej, ir jau turejusioms tokiu problemeliu?Parasyk, jei ka girdejai,buciau dekinga ( siaip vakcina tai nepigi, bet jei tai ne vien tik reklaminis blefas o tikrai padetu, tai gal kaip nors ir susitaupytume).
Atsakyti
QUOTE(daivazek @ 2007 04 23, 12:45)
Labukas,
nusprendziau parasyti, nes turejau labai panasiu problemeliu, o po tavo laiskelio ir visai ne kaip pasijutau verysad.gif
Keturi menesiai pries pastojant buvo daryta gimdos kaklelio konanizacija (buvau tik atsventus 23 gimtadieni schmoll.gif ), nes aptiko cin3, po operacijos paaiskejo, kad panasu, jog visdelto buvo cin2, bet ir tai dar visiskai neaisku unsure.gif ...Kaip ir pridera, 3 menesiai po operacijos nuejau pasitikrint onkocitologiniam tyrimui, atsakymai buvo geri. Tada privalejau pasirodyti po 6 menesiu, bet kadangi jau turejau po truputi bepradedanti augti pilvuka, kazkaip nusprendziau nenervuoti saves, nes nestumas ir taip nebuvo visiskai sklandus, teko ne karta paguleti ligoninej,todel nusprendziau sia procedurele atideti po gimdymo. Jau eina 4-as menuo po gimdymo, vis ruosiuos nukeliauti pasitikrint, bet ir kazkaip vis neprisiruosiu, taip bijau, kad sakes blink.gif Jei, tfu tfu tfu..., ka nors rastu, juk net operuotis gulti dar taip greit nenoreciau, nes dukryte maitinu pati ir ta cezario operacija dar taip neseniai daryta...Kazkaip norisi tiketi, kad dabar bus viskas gerai, bet vat gaila, kad yra galimas ir kitas variantas, ypac, kai dar esi rizikos grupej verysad.gif Na, bet va sulauksiu "savo dienu" ir po ju turbut ilgai nelaukus teks pasitikrint, kiek cia taip betempsiu...
Dar turiu toki klausimeli, turbut girdejai, apie nauja vakcina, pries gimdos kaklelio vezi? Kaip jau ir paciai teko atkest operacijas, tai gal kalbejaisi su daktarais ir klausei, ar ji padetu tokioms kaip mums, esancioms padidintoj rizikos grupej, ir jau turejusioms tokiu problemeliu?Parasyk, jei ka girdejai,buciau dekinga ( siaip vakcina tai nepigi, bet jei tai ne vien tik reklaminis blefas o tikrai padetu, tai gal kaip nors ir susitaupytume).

Kiek aš girdėjau, kad nepadėtų. Nors įvairių nuomonių yra. Vakcina labiau orientuota į nepradėjusias lytinio gyvenimo merginas. Mano ginekologė man nerekomendavo.
Atsakyti
QUOTE(daivazek @ 2007 04 23, 12:45)
Labuka
Dar turiu toki klausimeli, turbut girdejai, apie nauja vakcina, pries gimdos kaklelio vezi? Kaip jau ir paciai teko atkest operacijas, tai gal kalbejaisi su daktarais ir klausei, ar ji padetu tokioms kaip mums, esancioms padidintoj rizikos grupej, ir jau turejusioms tokiu problemeliu?Parasyk, jei ka girdejai,buciau dekinga ( siaip vakcina tai nepigi, bet jei tai ne vien tik reklaminis blefas o tikrai padetu, tai gal kaip nors ir susitaupytume).

Kalbejau su pora gydytoja, tai mano ginekologe sake, kad tai reklama, o jei ir skiepyti tai neturejusiu partneriu schmoll.gif , mes cia jau nebetinkame doh.gif Be to vakcinos patikimumas neaiskus, kaip sake gali ir padeti kazkiek, bet laaaabai jau mazai, tad manau neverta pinigu leisti, nes vos ne pora tukstanciu doh.gif
Atsakyti
Na, dekui uz nuomones ir informacija, kazkaip ir pati daug vilciu i ta vakcina nedejau... Teks turbut reguliariai keliauti tikrintis ir pasitiketi daktarais ir sekme...
Sekmes ir sveikateles visoms mamytems ir ne tik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivazek @ 2007 04 23, 13:08)
Na, dekui uz nuomones ir informacija, kazkaip ir pati daug vilciu i ta vakcina nedejau... Teks turbut reguliariai keliauti tikrintis ir pasitiketi daktarais ir sekme...
Sekmes ir sveikateles  visoms mamytems ir ne tik 4u.gif



as ir zinau tiek kad si vakcina tinka tik toms kurios dar nepradejo lytinio gyvenimo, o reklamuoja visai kitaip
ir netinka toms kurios turi ZPV

ir dar skaiciau toki straipsni kad ta vakcina gal but ir veiksminga, bet ja skiepyti atseit reikia is vis jaunutes mergaites , vos ne 8-10 metu

taigi mes jau pavelavom

klaidinga ta reklama, be to ir brangi vakcina, kai kurios gal skuba skiepytis sumoka kruva pinigu - o viskas veltui

o tu nebijok eik pasitikrink wink.gif as ir niekad neturejau giv\nekologiniu problemu, bet va pasitikrinau ir gerai kad pasitikrinau, nes kaip dauguma mamu sako - geriau viskam uz akiu uzbegt ir spet dar niekam neprasidejus pagydyti wink.gif
smile.gif
Atsakyti
kaip gaila kad as negaliu nueit pas savo daktare o visgi teplioju nuo pat gimdymo sad.gif
Atsakyti