Įkraunama...
Įkraunama...

klaikus biudzetas

Na kol kas aš pati dar šitos sistemos noriu, tik va gazdina straipsniai kurie rašo apie individualią šilumos apskaitą. Bet jau name yra kas turi vadinasi, pas jus jau viskas paruošta ir jums tik savo bute reikėtų skaitliukus įsidėti.
O pas mus niekas nėra susidėjas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2009 03 30, 19:34)
O jei ne paslaptis, kokias sumas dedat į tuos indėlius  blush2.gif  nu man atrodo kelis šimtus dėt beryšio, o tūkstančių laisvų neturiu  blush2.gif

Tikslių sumų neįvardysiu,nes ilgam terminui nededu,tad ir pati suma nestabili ,būna ir keli tūkstančiai iki keliolikos..

QUOTE(Will @ 2009 03 30, 22:05)
o koks skirtumas kokiam banke, jei vistiek visus indėlius draudžia valstybė?  g.gif  g.gif
Kodėl? Litas prie lito...  tongue.gif

Taip,indėliai drausti, rolleyes.gif bet teko girdėti atsiliepimų apie kai kuriuos bankus,kad indėlio atsiėmimo terminui pasibaigus,tenka paplušėti kol savo pinigėlius atgauni,nes sugeba vilkinti laiką unsure.gif cool.gif tai nesinorėtų tokių "malonumų" cool.gif
Atsakyti
Sveiki,
paskaičiau pas jus apie individualią šilumos apskaitą, tai ir aš užsimaniau smile.gif nes visų butų įkalbėt neina, jiems neįdomu, o juk dar krizė doh.gif reiks pasidomėt šiuo klausimu, nes nebuvau apie tai girdėjus blush2.gif
beje, gal žinote kur apie tai galėčiau paskaityt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 31 kovo 2009 - 10:31
QUOTE(kacius @ 2009 03 31, 11:11)
Ne už viryklę už už viryklės skleidžiama šilumą  smile.gif


aš tą supratau, bet kokiu būdu jie tą šilumą apskaičiuos? daviklį prie viryklės prilipins? juk viryklė šyla dėl vartojamos elektros energijos arba dujų, už kurias mokat. į tą sąskaitą pakliūna ir gaunama šilumos energija. nes pagal tokią logiką, tai ir už kaitrinių elektros lempučių skleidžiamą šilumą reikėtų susimokėt.

bet kur aš skaičiau, kad nelabai ką pavyksta išlošti nerenovuotuose būstuose įsirengus tą individualią apskaitą g.gif
Atsakyti
hi.gif

Ačiū visoms už patarimus dėl birių produktų thumbup.gif

Will, naudojamės KMyMoney2 (nėra windows'inės versijos).

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 03 31, 10:37)
vis dėlto plastikiniai langai labai pašiltino butą, o dar stiklas selektyvinis, tai jeigu tik saulė pašviečia, tai visai...

O kuo ypatingas selektyvinis stiklas blush2.gif ?
Siūlytum kitiems ar nesiūlytum? blush2.gif
Įdomu, kaip būna vasarą, kai saulė kaitri ir jos gana daug...?
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 03 30, 11:26)
gal as per anksti dziaugiuosi , bet si menesi palyginus su praeitu, kuris dar ir trumpesnis buvo (nekreipiant i islaidas butui, kuri dar nebaigaiu isirengti), isleidau 672 litais maziau  thumbup.gif

vakar atradau is naujo morkas - tokiu skaniu salotu pasidariau  thumbup.gif

thumbup.gif

kokias salotas darai? bigsmile.gif


QUOTE(prieblanda @ 2009 03 30, 14:59)
man mėsą geriausią pavyksta rasti kai kuriose norfos parduotuvėse + gera kaina.
o šeštadienį pirmą kartą per ilgą laiką apsiprekinau Norfoj savaitėj, tai iškart gavau 5 proc. nuolaidą, ten virš 5 Lt gavosi, bet paskui dar skaičiavau kiek 5 proc. atrodo kiekvienam pirktam produktui atskirai, tai apšalau  blink.gif 


kas cia per NOrfos savaite?

Atsakyti
O as va siandien pasinaudojau Maximos akcija ir isigijau nedidele keptuve, nes iki pilnos laimes, tokios ir truko biggrin.gif Sutaupiau 8 lt, kuriuos isleidau pirkdama irgi akcijinius (30% berods g.gif ) plastikinius indus, nes ir ju man labai truko smile.gif O rytoj pedinsiu i Norfa, nes norisi ir ant tusciu CD sutaupyt, kol akcija nepasibaigusi dar blush2.gif
Atsakyti
apie mesmales, kur kalbejot kiek reikia malt, kad atsipirktu, nesmaone iki pirmo malimo, nors zinai ka valgai, o dabar dar ypatingai tokiais laikais, kai kas antras zmogus vazineja i PL tai tikrai kas nors gali juk ir parvezti. max uz 200lt ir LT kokia pavyktu isigyt, kuria nepavyks taip greit sugadint, mes turim zelmer kainavo 150 zl pries kokius3 metus, bet dar iki dabar nepavyksta jos nudaigot, o kai reikia mazai pamalti, tai jos netraukiu tik su blenderiu prasuku, dar geriau nei mesmale.
nepripazistu jokiu farsu po 7 lt ir pan. neaisku kokios kates sumaltos schmoll.gif
Atsakyti
čia apie šildymo apskaitos įrengimą:
http://www.vilniaus-...das_sistema.php

mūsų namas yra šiltas, ty jam renovacijos nereikia, tą ir ekspertai apie jį sako, nes plytinis ir gerai pastatytas, vienintelės jo bėdos, - nepakeisti butų ir laiptinių langai

mes kai nepaskutiniame ir nepirmame aukšte, neturime galinės sienos, o langai į rytus ir vakarus, tai tikrai šilta thumbup.gif
selektyvis stiklas labiau apsimoka tiems, kas gali reguliuoti šilumą, nekainuoja kažkiek labai fontanų daugiau... na, blondiniškai galiu paaiškinti, kad jis sulaiko tą saulės šilumą, kurią įleidžia, ty tik į vieną pusę šilumos judėjimas vyksta

(na, o čia toks rimtas reklaminis bla bla bla:
Selektyvinis stiklas dar labiau pagerina termoizoliacines stiklo paketo charakteristikas. Selektyvinis stiklas gaminamas dengiant lietą stiklą metalo oksidais.

Metalo oksidų danga (KS) atspindi nuo 40% iki 70% šilumos, kurią praleidžia paprastas stiklas, o matomą šviesą praleidžia maksimaliai.

Šilumą taupantys stiklo paketai, kuriuose yra žemos emisijos selektyvinis stiklas (LOW-E), užpildomi argonu. Tai dar 20% pagerina stiklo paketo termoizoliacines savybes. Be to jie sulaiko du trečdalius kenksmingų ultravioletinių spindulių, apsaugodami patalpas nuo išblukimo.

Šilumą taupančių stiklo paketų privalumai:
1. Ypač didelis laidumas šviesai - 79%
2. Labai žemas šilumos laidumo koeficientas
3. Nepakeičia praeinančios ir atspindėtos šviesos spalvos
4. Saulės energijos panaudojimas - 63%


(o vasarą tai prieš mano langus didelis medis auga ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2009 03 31, 12:04)
kas cia per NOrfos savaite?


nesupratau klausimo unsure.gif

QUOTE(čikuraku @ 2009 03 31, 12:13)
apie mesmales, kur kalbejot kiek reikia malt, kad atsipirktu, nesmaone iki pirmo malimo, nors zinai ka valgai, o dabar dar ypatingai tokiais laikais, kai kas antras zmogus vazineja i PL tai tikrai kas nors gali juk ir parvezti. max uz 200lt ir LT kokia pavyktu isigyt, kuria nepavyks taip greit sugadint, mes turim zelmer kainavo 150 zl pries kokius3 metus, bet dar iki dabar nepavyksta jos nudaigot, o kai reikia mazai pamalti, tai jos netraukiu tik su blenderiu prasuku, dar geriau nei mesmale.
nepripazistu jokiu farsu po 7 lt ir pan. neaisku kokios kates sumaltos schmoll.gif


kur ten 200 Lt, nueini į turgų pas baltarusius ir nusiperki maksimum už 100 ax.gif mano mama turi baltarusišką - birbia tolka tak good.gif
Atsakyti
Matet Norfos akcijas? biggrin.gif Gudruciai beveik visoms Maximos akcijinems prekems po papildomus 3% uzdejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liniote @ 2009 03 31, 11:24)
Matet Norfos akcijas? biggrin.gif Gudruciai beveik visoms Maximos akcijinems prekems po papildomus 3% uzdejo lotuliukas.gif

tai jie visada taip darė mirksiukas.gif
Atsakyti