Įkraunama...
Įkraunama...

klaikus biudzetas

As nusipirkau didesne mesmale paprasta uz 30 litu, tai nusiperku vienu kartu daugiau mesos, pvz menesiui, susimalu ir susisaldau porcijomis
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 31, 11:23)
kur ten 200 Lt, nueini į turgų pas baltarusius ir nusiperki maksimum už 100  ax.gif  mano mama turi baltarusišką - birbia tolka tak  good.gif



nu va dar geriau bigsmile.gif as jau geriau maziau suesiu,bet jau zinosiu ka susimaliau, nei neaisku kas sumalta doh.gif

Papildyta:
i kuria tema kraustysimes, kai si pasibaigs? g.gif
Papildyta:
va radau viena is panasios operos...

http://www.supermama...;#entry25608956

Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 03 31, 12:47)
i kuria tema kraustysimes, kai si pasibaigs? g.gif

siulau pribaigt sita
http://www.supermama...howtopic=264297
apie namu buhalterija...
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 03 31, 12:54)
va radau viena is panasios operos...

http://www.supermama...;#entry25608956


tai keliaujam į šią, temą pabaigusios? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 31, 11:59)
tai keliaujam į šią, temą pabaigusios?  ax.gif


nzn i kuria norit, as nuo galo atverciau skyriu ir paemiau, bet kuria, tai kuri arciau sirdies i ta ir kraustomes ar taip ar taip ir ta ir ta reiks damust mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 03 31, 13:03)
nzn i kuria norit, as nuo galo atverciau skyriu ir paemiau, bet kuria, tai kuri arciau sirdies i ta ir kraustomes ar taip ar taip ir ta ir ta reiks damust mirksiukas.gif


bet aš noriu pokalbius sekti, o ne per 5 temas skaitinėti tą patį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 31, 12:07)
bet aš noriu pokalbius sekti, o ne per 5 temas skaitinėti tą patį biggrin.gif


tai einam gal i ta, kur as radau ta tema senesne ax.gif labiau pamirsta, o toj kt dar siais metais pasisako ir dalinasi komp. programa kiek supratau...

kokia jus sekle, pokalbius mat sekti, o dalintis asmenine patirtim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 03 31, 13:12)
tai einam gal i ta, kur as radau ta tema senesne ax.gif  labiau pamirsta, o toj kt dar siais metais pasisako ir dalinasi komp. programa kiek supratau...

kokia jus sekle, pokalbius mat sekti, o dalintis asmenine patirtim mirksiukas.gif


kokia kompiuterine programa? čia manęs prašinėdavo vis failą persiųsti biggrin.gif

o patirtim tipo nesidalinu? blink.gif užsiprenumeruoju temą ir skaitau. jei neturiu ką pasakyt, tai tyliu, turiu parašau. tik kai prisiprenumeruoji belenkiek temų, tai gaunasi makaliūzas, dėl to noriu vienos temos, o kuri - man nesvarbu ax.gif
Atsakyti
Dėl mėsmalės- tai aš malu su kombainu,ir greičiau,ir mažiau terlionės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 03 30, 22:45)
Jo, sunku nuo nulio... Aš su dviem vaikais irgi turėjau praktiškai nuo nulio startuoti, nes ex nepasidrovėjo net mano mamos kauptą patalynę ir rankšluosčius išsinešt biggrin.gif  doh.gif  Pirmais mėnesiais ir pabadavau, ir pardaviau šį bei tą, o dabar jau lipam, viskas oki smile.gif

Nu šaunuolė, tai matai kš kur tu čia tokia taupi ir taip šauniai moki prasisukti thumbup.gif Nors atrodo mudu abu iš pradžių gyvenom tragiškai, keptos bulvės ir kiaušiniai, įkurios po šia diena žiūrėt negebaliu doh.gif bet kažkaip kai pasidarė gyvenimas geresnis, tai vat ir nebemoki taupyt blush2.gif

Kas apie šilumą, tai pas tipo reguliuojasi nuo lauko temperatūros, tai kai lauke pliusas, pas mus jau ledaunykas doh.gif geriausiai, kai lauke -30, vat tada man namie smagu rolleyes.gif O mokam sakykim, už sausį 240, vasarį apie 220 už 58 kv.m butą unsure.gif

O mano visokiems planams amen doh.gif Šian nuvariau į miestą, radau vienoj pardėj akcojas sportinei aprangai, o kaip tik MB reikia įsidėt į misiją tų šmutkių. Taigis ir papirkom doh.gif guodžiuosi tik tuom, kad sutaupėm 92 lt tongue.gif nes vis tiek reikėjo pirkt doh.gif

Kuo aš daugiau planuoju, tuo labiau šnipštas gaunasi doh.gif Jau aplamai gyvenime su planavimais skaudžiai nukentėjusi esu, po dukrytės mirties iš viso bijojau bent 30 min į priekį paplanuoti, dabar vėl pradedu po biškį doh.gif
Papildyta:
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 31, 13:18)
o patirtim tipo nesidalinu?  blink.gif  užsiprenumeruoju temą ir skaitau. jei neturiu ką pasakyt, tai tyliu, turiu parašau. tik kai prisiprenumeruoji belenkiek temų, tai gaunasi makaliūzas, dėl to noriu vienos temos, o kuri - man nesvarbu  ax.gif

drinks_cheers.gif ir aš taip pat darau
Atsakyti
QUOTE(rasve @ 2009 03 30, 15:49)
blink.gif  nu neblogai, gal kada ir man taip išeis  blush2.gif  bet kad dabar su tom algom neaišku, kiek gausi, tai ką čia gali paplanuoti  lotuliukas.gif


Tikra tiesa smile.gif
pasiplanavau kad 300,- lt nuo algos atidesiu.
Tai snai kita diena ir nukirpo 350,- nuo algos doh.gif
Vat ir sutaupiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2009 03 31, 14:13)
Tikra tiesa smile.gif
pasiplanavau kad 300,- lt nuo algos atidesiu.
Tai snai kita diena ir nukirpo 350,- nuo algos doh.gif
Vat ir sutaupiau doh.gif


Dziaukis, kad dar is darbo neismete.
Atsakyti