Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo reikmenys

Ta parduotuvė, prie pat Kalvarijų turgaus, pirmame aukšte sėklos ir pan. o antrame medžiagos, sakė, kad ji dirba iki 19 val.
Atsakyti
taip ir galvojau,kad cia apie sita parduotuve kalbama smile.gif ,buvau ten kelis kartus,bet kazkaip siuliuku kainos neisidemejau
Atsakyti
Kaune bazese gana daug visko maciau biggrin.gif
Atsakyti
Į Gariūnus tikiuosi nuvažiuoti po 15, pasižiūrėsiu kokių ten firmų siūlai, pranešiu. tongue.gif
Atsakyti
Turiu klausima siuvinetojoms rolleyes.gif . Va cia toks grazus paveiksliukas ir schemike smile.gif . Kaip daromi tie juodi "apvedziojimai" unsure.gif ?
user posted image
user posted image
user posted image
unsure.gif
Atsakyti
Tai vadinamasis "back stitch". Siuvinejama vienu nurodytos spalvos siuliuku. Vienas zingsnelis siunamas per viena ar netgi kelis langelius. As praktikuoju siuti per viena, man taip graziau ir lygiau gaunasi. Gerojoje puseje matosi is daug gabaliuku susidedanti linija, apacioje ji eina per du langelius.
Zingsnelis atgal, du i prieki.
Net nemoku aiskiau parasyti. Pabandysiu paieskot, gal rasiu kur parodyta kaip siuvineti.

Radau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arite: 06 sausio 2005 - 08:01
aciu doh.gif
Atsakyti
tikriausei paprasciau butu ta digsniuka pavadinti "siuvamuoju dygsniu"-as taip padarau konturus
Atsakyti
AFERA, o gal galetum dar ir meskiuko siuliuku sarasiuka ikelti?man jis visai patiko kada nors noreciau issisiuvineti wink_3.gif
Atsakyti
Tikrai grazus paveikslelis thumbup.gif ir ash noreciau pamatyti siulu sarasiuka biggrin.gif
Atsakyti
"Anchor" siulu galite isigyti ir "Sagu pasaulis" Jasinskio g. 7/7; siuvimo reikmenys, Pylimo 47/2 - Vilniuje
Atsakyti
Dėl siuvinėjimo siūlų Gariūnuose:
Muline-20 metrų po 0.8 Lt
DCM -8 metrai po 0.5 Lt
Doli rinkiniai 100 vnt. po 8 metrus 60 Lt.
Atsakyti