Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo reikmenys

Hmm g.gif DCM ? ar DMC ?
o jeigu DCM tai gal kas turit lentele kad sulygint su DMC smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carmen @ 2005 01 24, 14:15)
Dėl siuvinėjimo siūlų Gariūnuose:
Muline-20 metrų po 0.8 Lt
DCM  -8 metrai po 0.5 Lt
Doli rinkiniai 100 vnt. po 8 metrus 60 Lt.

Atsiprašau ne DCM o DMC blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Vilkpedeje yra baze kur igariunus ima , ivaziavus per centrini pastatas po kaire antras , ilgas , iki pacio galo ir i antra auksta ten siulai siuvinejimo paveiksleliai ir panasiai smile.gif Vilkpedes 8
Atsakyti
Renax gal žinote darbo laiką Vilkpėdės bazės?
Atsakyti
Man atrodo iki 4 ar tai 5 bet ne veliau .Vaziuot sian planuoju gal kas kartu nori ?
Atsakyti
QUOTE(arite @ 2004 12 15, 16:22)
As is bolero.ru uzsisakineju



Labai tuo BOLERO.RU susidomėjau....Gal galit daugiau apie tai papasakoti? Kiek kainuoja, pvz, kokiu santykiu kainas skaičiuoti? ar pagal mūsų rublio kursą? kiek kainuoja atvežimas? Ir ar apsimoka užsisakinėti?
Iš anksto didelis ačius.
Atsakyti
Aš atsiprašau,gal nepastebėjau atsaymo bet kaip ten su informacija apie Bolero ru?Kaip ten galima užsisakinėti. RENNA ar gavot atsakymą ?
Atsakyti
Pamaciusi jusu tokius grazius darbelius ir as nusprendziau prisijungti prie jusu. smile.gif Norejau paklausti, jus siuvinejat viengubu siuliuku?
Atsakyti
QUOTE(Guodelyte @ 2006 03 19, 17:41)
Pamaciusi jusu tokius grazius darbelius  ir as nusprendziau prisijungti prie jusu. smile.gif Norejau paklausti, jus siuvinejat viengubu siuliuku?

Guodelyte, pataikei truputį ne į tą temą mirksiukas.gif Apie siuvinėjimą kalbama čia http://www.supermama...showtopic=69046
Atsakyti
Kriziuke labai aciu, kad nukreipiai mane į tinkamą temą doh.gif As dar esu naujoke, tad nelabai čia gaudausi 4u.gif
Atsakyti
patarkite kur nusipirkti siuvinėjimo siūlų Anchor. Man reikia būtent jų. Anksčiau paminėta parduotuvė ,,Sagų pasaulis" tokiais neprekiauja.
Atsakyti
Anchor siūlai Budra salone Trakų g.
Atsakyti