Įkraunama...
Įkraunama...

Pažadai ir tikslai Naujiems metams!

Geriau darysiu, o nežadėsiu. biggrin.gif Žadėjau pernai ant vyro nebebambėt, ale šiais metais dvigubai atbambėjau, tai geriau jau nieko nežadėsiu... wink_3.gif
Atsakyti
Zadu "nusidzinint" ir pagaliau veikt taip, kaip noriu as rolleyes.gif Tikrai!
Atsakyti
PASIZADU:[COLOR=red]

1.Numesti 20kg svorio,kad ir kiek man tai kainuotu;
2.Busiu pati geriausia zmona pasaulyje;

fitness4.gif fitness3.gif
Atsakyti
Aha, reikia pasizadeti ir man. Taigi, pasizadu:
1. I supermama uzsukineti po darbo arba per pietu pertrauka, o tai tuoj leksiu is sito darbo, nes labai jau uzveze supermama. biggrin.gif
2. Kovoti su tinginiu, kuris mane daznai uzpuola doh.gif
3. Buti laiminga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pievu_ragane: 30 gruodžio 2004 - 14:02
Kiekvienais metais ką nors pasižadu, bet niekada neištesiu.
Atsakyti
Žadėjau šiais metais nieko neatidėlioti, deja...
Atsakyti
Oi... Geriau aš nieko nežadėsiu, o jeigu ką, tai iš karto padarysiu... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilmoshka: 27 lapkričio 2006 - 14:46
Tuščias reikalas tie pažadai cool.gif Kas, kad prisižadi. Dažniausiai visi tie pažadai pamirštami.

Ne žadėti reikia, o daryti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Esmė ta, jog metai bėga ir mes nors ir pasižadam, suprantame jog darome negerai, jog turėtume elgtis kitaip, bet vis tiek darome kaip visada... g.gif Spėju, jog labiausiai norėsime pakeisti daug dalykų, kai jau anūkai lakstys aplinkui, ir žila galva praneš jog gyvenimas ilgai nesitęs. verysad.gif Tad linkiu, kad visos nugyventume savo gyvenimus taip, jog niekada nereikėtų gailėtis nieko, nereikėtų žadėti elgtis kitaip, jog kiekvienas dalykas, ką bedarytume, būtų tikslingas, be abejonių, net jeigu ir nebūsim geros žmonos, ar nenumesim tų kelių kilogramų... Linkiu, kad šie ir kiti vienas po kito einantys metai būtų laimingi ir visokie -ingi... Nėr nieko čia sau pasižadėt, tiesiog gyvenkime savo gyvenimus....
Gerų švenčių... 4u.gif
Atsakyti
Ką čia daug prisižadėsi. Gyvensiu taip,kad jaustųs puikiai mano šeima, gražėtų namai,aplinka, gerai sektųsi darbe...
Atsakyti
Pradesiu sportuoti smile.gif blush2.gif
Atsakyti
O aš tikriausiai prisižadėsiu. Kad galėtumėt kontroliuot blush2.gif Iki gimtadienio pasiekti liniuotės tikslą cool.gif
Prašau nuolat užmint ant sąžinės ax.gif
Atsakyti