Įkraunama...
Įkraunama...

Pažadai ir tikslai Naujiems metams!

Pasižadu nesikarsciuoti del smulkmenu, o jei nepavyktų, tai įsikarščiavus nepraverti burnos... blush2.gif
Dar pasižadu nenuleisti rankų ir įrodyt, kad ne vien vyrai dirba geriau. Ir išsikovoti jų tarpe vietą po saule... ax.gif
Atrodo nedaug bet pasistengti teks... biggrin.gif
Atsakyti
pasistengsiu buti nuosirdesne kitiems ir pati sau friends.gif . pries pykdama ar pasakydama kazka pikto - giliau ikvepsiu (maz praeis noras ir pykti biggrin.gif) . ir taip per daug pykcio siam pasauly unsure.gif
Atsakyti
žadu būti šiek tiek atlaidesnė,geresnė ax.gif savo aplinkiniams ir netik,mažiau rėkauti ant vaiko,kai neklauso tik ax.gif
Atsakyti
as pasizadu nepykti ant zmoniu,kurie tiesiog ne tokie kaip as ir ne su tokiu poziuriu kaip mano blush2.gif pasistengsiu visus suprasti ir buti laiminga rolleyes.gif
Atsakyti
Pirmoj eilej mesti rukyti rolleyes.gif cia svarbiausias tikslas, kuri meginu igyvendinti jau penkti metai lotuliukas.gif Aisku nerekauti ant MB, kai man buna prasta nuotaika, o jis pasitaiko su savo: "na, ka darai mazute?" ax.gif
Atsakyti
Pasižadu kitais metais išmokti dar vieną užsienio kalbą ax.gif Dar norėčiau būti geresne mama, daugiau dėmesio skirti šeimai, vaikams. Turėti daugiau kantrybės atsakinėjant į 101 klausimą ir pan. Bet užvis labiau norėčiau, kad visi būtų sveiki 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 30 lapkričio 2007 - 14:38
Noreciau pasizadeti ir is tikruju tai padaryti... Bet kiekvieno pazado igyvendinimui reikia dideles valios, kurios kartais pritruksta ir kiekvienas pazadas lieka tik pazadu...
As nieko nezadesiu, tik palinkesiu sau stiprybes ateinanciais metais, kad su dziaugsmu isgyvenciau kiekviena gyvenimo man atsiusta isbandyma ir kad kieviena ryta sau pasakyciau - "as esu laiminga" smile.gif
Atsakyti
as tai noreciau visus savo pasizadejimus ivykdyti smile.gif kad tureciau daugiau valios ir uzsispyrimo tam smile.gif
Atsakyti
Viską darysiu , kad šeimoje būtų gera ir saviems ir svečiams .Mokysiuos mylėti visus žmones pati ir to mokysiu savo vaikus ,prieš išsižiodama subarti vaikus-pagalvosiu...o kai norėsiu sukritikuoti vyrą,tiesiog jį apkabinsiu ir pabučiuosiu wub.gif
Tiesa..kartais visai nereikia laukti tų Naujųjų-pradėsiu tiesiog dabar group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo einareja: 30 lapkričio 2007 - 22:19
Na vienais metais buvau sau pažadų sąrašiuką susirašiusi viską ištesėjau kažkaip, o po to niekada sau nieko nežadėjau mastau.gif Kitiems metams norėčiau pasižadėti neatidelioti visų darbų paskutinei minutei doh.gif
Atsakyti
Kiekvienais metais, prieš Naujuosius, sau pasižadu sportuoti, nevalgyti šokolado ir išvis po 6 nevalgyti, sugalvoti ką nors įdomaus, atnaujinti spintos turinį ir išmokti vokiečių kalbą biggrin.gif
Tiesą sakant, dar nė karto nepavyko...
O kaip Jums, mielosios, sekasi?? Ką sau pažadate ir ar pažadų laikotės?
Atsakyti
o as jokiu pazadu sau nepasizadu bigsmile.gif
kazkaip net minciu nera taip daryt ax.gif
paprasai jau saudant ferverkams palinkim vienas kitiems kuo geresniu Nauju, visa ko issipildymo ir pan smile.gif
o kad taip sau ka nors pasizadeciau... kazkaip neturiu tokios tradicijos smile.gif
Atsakyti