Įkraunama...
Įkraunama...

Smurtaujantis vyras

QUOTE(Deluxe_DM @ 2010 12 04, 19:45)
Pamegintu koks suskis mane padauzyt! Jau tik pamatyciau kad bando, jau kai vozciau pirma, kad greitai fantazijos atsoktu! Kas isvis gali but per smurtas pries moteri! Netoleruoju. Pati pirma jam snuki isspardyciau ir per langa ismesciau. gun_bandana.gif  box.gif  bash.gif

Lengva kalbėti....
Atsakyti
QUOTE(Deluxe_DM @ 2010 12 04, 19:45)
Pamegintu koks suskis mane padauzyt! Jau tik pamatyciau kad bando, jau kai vozciau pirma, kad greitai fantazijos atsoktu! Kas isvis gali but per smurtas pries moteri! Netoleruoju. Pati pirma jam snuki isspardyciau ir per langa ismesciau. gun_bandana.gif  box.gif  bash.gif

Pamatytum, kad bando. Nieks ilgai atsistojes nebando, tik zhybt ir matuoji kambari savo ugiu. Pakalbejai kaip senelis saltis, vasaros nemates...
Atsakyti
QUOTE(Deluxe_DM @ 2010 12 04, 19:45)
Pamegintu koks suskis mane padauzyt! Jau tik pamatyciau kad bando, jau kai vozciau pirma, kad greitai fantazijos atsoktu! Kas isvis gali but per smurtas pries moteri! Netoleruoju. Pati pirma jam snuki isspardyciau ir per langa ismesciau. gun_bandana.gif  box.gif  bash.gif

Čia vadinasi "netoleruoju smurto" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2010 07 07, 14:36)
užjaučiu visas, kam tenka gyventi tokiam liūne  console.gif
ne taip lengva Išeiti  verysad.gif
jeigu man tektų su tuo susidurti  g.gif 
visa tai nėra taip labai nekontroliuojama...
pradžiai gal reiktų suvokti priežastis, kada ir kodėl taip pasitaiko (nesvarbu kiek rimta situacija, juk visom pasitaiko, kad kažkoks elgesys mums būna nepriimtinas ar nesuprantamas)
jeigu sudėliojus kaladėles mes prieinam išvados, kad reakcija vyksta nepriklausomai nuo mūsų elgesio, arba reaguojama į mūsų elgesį neadekvačiai, arba bent kiek mums nepriimtinai...pirmas kartas, pasikalbėti...kartojantis pasikalbėti su jo tėvais (čia aš neesu tikra, priklauso nuo to, kokie jo ir jūsų santykiai su jo tėvais, ar supras, tai nebūtų skundimas, tai būtų daugiau prašymas išaiškinti, jeigu jums pačioms nesiseka  g.gif aišku jeigu jis tėvus ignoruoja arba jį erzina jų kišimasis, tada nevertėtų to daryti, nes tai dar labiau supykins  verysad.gif )
na o toliau...jeigu smurtaujama...subrendus apsisprendimui skirtis...nemanau, kad reiktų išeiti moteriai, reiktų, kad išeitų vyras...kaip?
tikiuosi, kad Lt ta sistema veikia, nes kitaip tikrai nieko nelieka, kaip išeiti pačiai...
policijos kvietimas ir apdukcija...žiauriai skamba?



Mane pries kelias dienas draugas sumušė, nesmarkiai - jeigu taip būna.. Analizavau priežastis ir kaltinu save, žinau kad jam sunku pyktį valdyt ir pati esu ne ką geresnė unsure.gif jo pirmas smūgis į sieną, atrodo galėčiau užsičiaupt ir patylėt, išmiegot ir ryte kalbėt ramesne ir blaivesne galva.. Bet tuo momentu ir mane pyktis pagauna, prarandu savitvardą, pradedu trankyt duris, šaukt ir jį išprovokuoju.. Gavusi iškart puolu atgal, vel gaunu, vel puolu ir taip kol nebeturiu jėgų.. Kitą dieną kalbam, jam be galo gėda kad galėjo taip pasielgti, atsiprašinėja, man taip pat nesmagu kad elgiausi kaip laukinė ir atrodo vis prašiausi dar.. Abu pripažįstam savo kalte, bet kaip gyvent toliau? Kodėl nei vienas nesugebam sustot kol dar nevėlu..
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2010 12 17, 21:17)
Pamatytum, kad bando. Nieks ilgai atsistojes nebando, tik zhybt ir matuoji kambari savo ugiu. Pakalbejai kaip senelis saltis, vasaros nemates...

Aisku netoleruoju. O siaip lengva nuspeti kad greit gausi malku biggrin.gif O man sakyti nera sunku. Esu apsimokius savigynos ir net stamboka vyra galeciau patvarkyt. Jau tokie suskiai, kurie musa moteris, neverti gyvenimo. O motereles gavusios nuo vyro snukin turetu kuo greiciau nesti kudasiu. Nebent patinka but skuduro vietoje. Tai kurios leidziasi musamos net moters vardo nevertos. Nervina tokios temos.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2010 12 22, 08:00)
Čia vadinasi "netoleruoju smurto"  biggrin.gif

O ar išvis smurtas gali būti toleruojamas?
Atsakyti
turim tokia šeima giminėja, septyni metai kaip susituokia, septyni metai muštynių.
jiems nerūpi kad vaikai mato, jiems nertukdo niekas ir per balių susimušti.vaikai bijo namų kaip velnias kryžiaus, o jiems zdin gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
vyras grįžta girtas namo žmona jo neįleidžia, paskui grįžus jam pirmam jis jos neįleidžia, na o po viso šito būna fejerverkai verysad.gif
bet jiems tai patinka abiem matyt?
ar tai normalu?
ir kodėl žmonės nepripažįsta turintis problemų?
Atsakyti
QUOTE(smalsiuke333 @ 2011 01 05, 08:03)
turim tokia šeima giminėja, septyni metai kaip susituokia, septyni metai muštynių.
jiems nerūpi kad vaikai mato, jiems nertukdo niekas ir per balių susimušti.vaikai bijo namų kaip velnias kryžiaus, o jiems zdin gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif
vyras grįžta girtas namo žmona jo neįleidžia, paskui grįžus jam pirmam jis jos neįleidžia, na o po viso šito būna fejerverkai verysad.gif
bet jiems tai patinka abiem matyt?
ar tai normalu?
ir kodėl žmonės nepripažįsta turintis problemų?

Atitiko kirvis kotą... tai nėra normalu, ir kad nepripažįsta turintys problemų ir taip traumuojantys vaikus tai tikrai, kad faktas..
Atsakyti
QUOTE(smalsiuke333 @ 2011 01 05, 11:03)
turim tokia šeima giminėja, septyni metai kaip susituokia, septyni metai muštynių.
jiems nerūpi kad vaikai mato, jiems nertukdo niekas ir per balių susimušti.vaikai bijo namų kaip velnias kryžiaus, o jiems zdin gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif
vyras grįžta girtas namo žmona jo neįleidžia, paskui grįžus jam pirmam jis jos neįleidžia, na o po viso šito būna fejerverkai verysad.gif
bet jiems tai patinka abiem matyt?
ar tai normalu?
ir kodėl žmonės nepripažįsta turintis problemų?

va jūs piktinatės...o ką padarėte, kad tiems vaikams būtų geriau? Ar pranešėte vaikų teisėms? Ar bandėte patys vaikams padėti?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti