Įkraunama...
Įkraunama...

Smurtaujantis vyras

situacija gana paprasta:
suzinojau, kad drauges vyras gana daznai kelia ranka pries savo zmona. negana to, nevengia atlikti savo "egzekucijos" matant ir mazai ju mergytei (jai tik metukai). ka patartumet man, kaip draugei daryti? ka patartumet daryti jai, jei kartais paaisketu, kad jai reikia pagalbos ir jinai ja priimtu...
Atsakyti
jo situacija, nu negaliu kaip mane tokie vyrai nervina jeigu svelniai ir nesikeikiant pasakyt.

nezinau net ka patarti, svarbu kad pati moteris nesitaikytu su esama padetimi, ji pati turi noreti ir suprasti kad taip negerai. Del pagalbos, tai yra teisines priemones kiek zinau, jeigu yra pinigu iseit tuojau pat, gi yra butu nuomotis, pas drauges gal kuriam laikui, jeigu su pinigais striuka tai yra kartu namai kaune kiek zinau, yra pagalbos tarnybos, va tik nepamenu kaip vadinasi, jie padeda patirianciom smurta moterim
Atsakyti
Na manau, cia jokio kito patarimo negali buti, kaip tik tai draugei begti nuo jo kuo toliau. O visiems draugams ir artimiesiems padeti jai. Ne tik moraliskai palaikyti, bet gal kuriam laikui priglausti pagyventi, padeti finansiskai kol ant koju atsistos. GEriausia butu jos ne teisti ar smerkti, tiesiog pasistengti kad ji zinotu: kad kai ji apsispres tu busi salia ir jai padesi visaip.
Atsakyti
Sita klausima turetu spresti drauge, o tu gali tik palaikyti ja ir pritarti jos sprendimui. Jeigu jai patinka kad ja musa - tegul gyvena su vyru. Jeigu nepatinka - tegul skiriasi. Bet as netykiu, kad toks vyras kada nors pasikeis i gera puse.
Atsakyti
bet suprantat gi yra tokiu moteru kurios visa tai kencia ir galvoja kad taip ir turi but, tipo geriau musa nei pas kitas eina, kosmaras mad.gif
Atsakyti
Bet kokiu atveju patarti yra labai sunku. Jei ji rimtai apsispręstų palikti vyrą - valio, o jeigu ne.... Tuomet, kai susitaikys su savo "brangiuoju" vyreliu, draugė, kuri laikinai priglaus liks pati blogiausia, tipo šeimos ardytoja unsure.gif
Pirmiausiai ji turi apsispręsti pati kaip NORI gyventi. Man buvo situacija, kai draugė, susipykus su vyru irgi vis klausė patarimo dėl skyrybų ir viso kito, o po kelių dienų, kai susitaikė, vėl kaip balandėliai burkavo, o jei būčiau patarus.... huh.gif (tiesa, jie dabar kartu nebegyvena)
Atsakyti
QUOTE (Iva @ Penktadienis, 28 Lapkričio 2003, 12:36)
bet suprantat gi yra tokiu moteru kurios visa tai kencia ir galvoja kad taip ir turi but, tipo geriau musa nei pas kitas eina, kosmaras mad.gif

Arba - kaip čia dabar aš būsiu viena, be vyro? Bėgt kuo toliau reikia nuo tokių mad.gif . Kitavertus, lengva mums čia samprotaut. Sudėtinga su vaikiuku pabėgimo planus kurt. Tik, kad asmeniškai aš, tikrai nesitaikstyčiau su tokiu vyro elgesiu, turbūt mikliai bėgčiau su vaikais ten kur mane supras ir priims.
Atsakyti
QUOTE (Ajuss @ Penktadienis, 28 Lapkričio 2003, 12:46)
Bet kokiu atveju patarti yra labai sunku. Jei ji rimtai apsispręstų palikti vyrą - valio, o jeigu ne.... Tuomet, kai susitaikys su savo "brangiuoju" vyreliu, draugė, kuri laikinai priglaus liks pati blogiausia, tipo šeimos ardytoja unsure.gif

Jo, būna ir taip. Vat dėl to dažniausia būna sunku pasiryžt ką nors patart.
Atsakyti
Neisivaizduoju, kaip galima gyventi su vyru, kuris smurtauja. O kai kurios moterys teigia, kad jį (smurtautoją) dar ir myli blink.gif . Kaip galima mylėti tą, kurio bijai?!
Na, tiek to nesiimsiu teisti ar smerkti.
Apie pagalbą. Vilniuje yra vyrų krizių centras, beje, nemokamas. Tik yra gana sudėtinga smuklmena- vyras turi norėti ten nueiti.
Taigi nuoroda:
vyrų krizių centro klientai
Atsakyti
Ei, juk yra ir moteru kriziu centrai.
O gal jei moteriske nueitu ten, tai uztektu vyra tik pagasdinti wink.gif
Atsakyti
QUOTE (smulkute @ Penktadienis, 28 Lapkričio 2003, 12:55)
Apie pagalbą. Vilniuje yra vyrų krizių centras, beje, nemokamas. Tik yra gana sudėtinga smuklmena- vyras turi norėti ten nueiti.
Taigi nuoroda:
vyrų krizių centro klientai

jo... jps vyras tikraj neis... nes jo nuomone-ji kalta del visko...
Atsakyti
Manau, kad kartą pakėlęs ranką prieš moterį, pakels ir dar ir dar ir dar. Kelio atgal šitoj situacijoj nebėra. Santykiai niekuomet nebebus tokie kaip buvę. Tarp vyro ir moters stos nuoskauda. Nors, kaip rodo per teliką, paprastai tokie vyrai atleidimo išsimaldauja verkdami ir šliaužiodami ant kelių, tačiau tai irgi laikina. Visa kita priklauso nuo moters kantrybės, meilės, temperamento, ar pagaliau intelekto. Vienintelė išeitis-skirybos. Ir kuo greičiau tuo geriau...Mažiau sveikatos bus sugadinta bepuosėlėjant tuščias viltis, kad vyras kada nors pasikeis, kad šis kartas tikrai paskutinis. Per tą tuščiai praleistą laiką juk tiek daug galima nuveikti- susitvarkyti sugriautą gyvenimą...susirasti kitą...gerbiu moteris turėjusias drąsos ir žengusias šį žingsnį.( tuoj apsibliausiu, nes teko mano atrtimai su tuo susidurti- Žaviuosi jos stiprybe,valia)
Atsakyti