Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jie myli mūsų vaikus?

Zinai svarbiausia,kad tavo vyro dukryte jaustu pagarba savo mamai,niekada nekalbek blogai,nekritikuok ir neteiskas jos mamos jai girdint,viskas susitvarkys.Tegu tik tavo vyras neatsisako savo tevisku teisiu ir pareigu.
[/quote]
Niekada jai nieko nesakau apie jos mama,visada tik patariu nesipykti ir gerbti ja.Bet ji jau turi savo nuomone,mato,kad ja labai pamilau,rupinuos ir pan.O mama tikroji demesio jai neskiria visai.
Atsakyti
QUOTE(abc @ 2007 04 24, 13:01)
Niekada jai nieko nesakau apie jos mama,visada tik patariu nesipykti ir gerbti ja.Bet ji jau turi savo nuomone,mato,kad ja labai pamilau,rupinuos ir pan.O mama tikroji demesio jai neskiria visai.

Oi, tik nereikia. Tai ką, mergaitė nepavalgius, neaprengta, į mokyklą nenuvesta? Mama nė kruopelės dėmesio neskiria, ania? O kaip vakarienės ruošimas - tai laiko neužima, kaip rūbų skalbimas, kambarių tvarkymas, pamokų patikrinimas ir t.t.? Nepamirškite, kad tai, ką jūs su vyru darote dviese, jos mama daro viena. Jei iš tiesų mylėtumėt mergaitę, tai jos motiną bent jau šiek tiek gerbtumėt. Kiekvienam vaikui mama - brangiausias žmogus.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2007 04 24, 12:14)
Oi, tik nereikia. Tai ką, mergaitė nepavalgius, neaprengta, į mokyklą nenuvesta? Mama nė kruopelės dėmesio neskiria, ania? O kaip vakarienės ruošimas - tai laiko neužima, kaip rūbų skalbimas, kambarių tvarkymas, pamokų patikrinimas ir t.t.? Nepamirškite, kad tai, ką jūs su vyru darote dviese, jos mama daro viena. Jei iš tiesų mylėtumėt mergaitę, tai jos motiną bent jau šiek tiek gerbtumėt. Kiekvienam vaikui mama - brangiausias žmogus.

Kas cia ka sako apie jos mamos negerbima?Bet ir yra issisokeliu sitam forume doh.gif Ar zinote kas ka skalbia ir kaip tvarkosi?Jos mama irgi gyvena su vyru kitu,taip kad jai netenka vienai visko daryti,o be to ji namie praktiskai nebuna,na,grizta vakarais,kai dukra miega.namie pasamdyta moteris,kuri viska daro.Tik ir noriu,kad mergaitei mama butu pats brangiausias zmogutis,bet,deja.Nuo kito menesio ji ateina pas mus gyventi,ir,kas baisiausia ir gaila labai,mama jos tikroji tam nepriestarauja.
Atsakyti
QUOTE(abc @ 2007 04 25, 12:58)
Kas cia ka sako apie jos mamos negerbima?Bet ir yra issisokeliu sitam forume doh.gif Ar zinote kas ka skalbia ir kaip tvarkosi?Jos mama irgi gyvena su vyru kitu,taip kad jai netenka vienai visko daryti,o be to ji namie praktiskai nebuna,na,grizta vakarais,kai dukra miega.namie pasamdyta moteris,kuri viska daro.Tik ir noriu,kad mergaitei mama butu pats brangiausias zmogutis,bet,deja.Nuo kito menesio ji ateina pas mus gyventi,ir,kas baisiausia ir gaila labai,mama jos tikroji tam nepriestarauja.

jei tai tiesa, tai tikrai labai labai gaila, neįsivaizduoju tokių motinų, bet visokių yra ...
o kiek mergaitei metų, man kažkaip neužkliūvio(gal ir būvo rašyta)
Sėkmės jums
Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2007 04 25, 12:04)
jei tai tiesa, tai tikrai labai labai gaila, neįsivaizduoju tokių motinų, bet visokių yra ...
o kiek mergaitei metų, man kažkaip neužkliūvio(gal ir būvo rašyta)
Sėkmės jums

Devyni metukai.Bet jau macius visko...
Atsakyti
Mano nuomonė, kad jei myli moterį, mylėsi ir jos vaikus. Be to su laiku ta meilė ko gero ateina, kaip sakoma - ne tas tėvas, kuris padarė, o tas, kuris myli, rūpinasi vaiku. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Marsella @ 2007 04 30, 17:07)
Mano nuomonė, kad jei myli moterį, mylėsi ir jos vaikus. Be to su laiku ta meilė ko gero ateina, kaip sakoma - ne tas tėvas, kuris padarė, o tas, kuris myli, rūpinasi vaiku. wub.gif

cia taip sakoma, kai norima prisivylioti vyra, tikras tevas visada bus tikras tevas ir visada bus geresnis nei svetimas.
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 04 24, 06:48)
  kaip saunu... ax.gif
as ir matau kaip mano sunelis jau daug "rimciau" bendrauja su draugu ir kaip jis ziuri i mano vaikiuka
pasako labanakt, net pasake as myliu jus abudu - ir mama myliu ir .. myliu  ax.gif  4u.gif

kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Marsella @ 2007 04 30, 16:07)
Mano nuomonė, kad jei myli moterį, mylėsi ir jos vaikus. Be to su laiku ta meilė ko gero ateina, kaip sakoma - ne tas tėvas, kuris padarė, o tas, kuris myli, rūpinasi vaiku. wub.gif



Vaikui, tikras tevas visada ir liks tikras tevas, drauga gali pamilti, o jei tas draugas daug metu gyvena, bendrauja, jie gerai sutaria, vaikas visada ivertins to zmogaus grazius norus, pagalba, bet, tevas jis nera. O vyras, naujasis, zinoma, kad gali pamilti vaika, bet kai atsiras tikras jo vaikas, gali ta meile pasikeisti, nesakau, kad i blogus kazkokius jausmus, tiesiog tai nebus JO vaikas. Zinoma, mes visada tikimes, kad musu vaikus suptu geri, nuosirdus zmones, to ir linkiu. 4u.gif
Atsakyti
As turiu klausima kitu kampu... Kokiu budu reikia pakeisti vaikui pavarde is vieno tevo i kita? Cia per tesima tokie dalykai? Pirmasis tevas turi atsisakyti? Gal kas konkreciau ka zino ar dare, gal galetumet papasakoti cia arba i privata smile.gif ACiu.
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2007 04 30, 17:34)
cia  taip sakoma, kai norima prisivylioti vyra, tikras tevas visada bus tikras tevas ir visada bus geresnis nei svetimas.

va cia tai nusipaiste visiskai doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2010 06 19, 12:26)
va cia tai nusipaiste visiskai  doh.gif  doh.gif

drinks_cheers.gif yra tokiu kai tikrasis tevas,nuo pat vaikystes nei lanko,nei domis ir panasiai,tai cia geresnis? g.gif taip sutinku,kai tarkim tevas(mama) yra demesingi,mylintis ir t.t. tai tada taip,gal ir geresnis.. 4u.gif
Atsakyti