Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl gimdome daug vaikų?

Sveiki
Turiu 6 superinius vaikus. Visi skirtingu charakteriu, temperamentu...Jie yra... Mes laimingi...Jie laimingi...Gyvenam savo gyvenimus...Nesivaikom stereotipu...
As su vyru is standartines seimos-sunus ir dukte-komplektas...Patys mes turime -3 dukras ir 3 sunus...Fantastika!!!
Ka galvoja gimines- neidomu.Patarimus dalinti, pasisaipyti atsiras visada...Bet mes jega-vienybe, mes tvirtove...
Vienareismiskai sakyti, kad reikia daug vaiku tureti-nesamone:

daug moteru ir negaletu-persileidimai, ankstesnes ginekologines problemos, stresas...psichologiskai nuteikia nutraukti nestuma...tokiu pazistu ne viena...gaila...feministines idejos...
Laime cia pat...tik ja priimk...
Gyvenimas nuostabus...
Atsakyti
Turiu 4 vaikus wub.gif Visada norėjau didelės šeimos. Labai norėčiau dar vieno mažylio wub.gif
Atsakyti
Nes vyras nori.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 11 23, 00:51)
Nes vyras nori.

o jus pati ar norit?
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 11 24, 12:28)
o jus pati ar norit?

ne, man gerai ir be vaikų
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 11 24, 16:00)
ne, man gerai ir be vaikų

tai ar vyras vertas, kad del jo sitaip aukotis blink.gif
Ar jus laiminga? Ar manot, kad jusu vaikai laimingi, kai mama ju is tiesu net nenorejo (net jei i akis to nesakot, tai vistiek gi jaucia)?
Liudna man del jusu..... verysad.gif as taip negaleciau.
Atsakyti
Tiesiog smagu ir gera turėti daug vaikų 4u.gif Gimdau dėl savęs (visad norėjau 3-4 vaikų, nes ir pati nesu vienturtė), dėl pačių vaikų (noris tikėti, jog gyvenime, kai mūsų neliks, vaikai bus draugiški vieni kitiems ir nebus vieniši), vyras irgi neprieštaravo.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 11 24, 21:09)
tai ar vyras vertas, kad del jo sitaip aukotis  blink.gif
Ar jus laiminga? Ar manot, kad jusu vaikai laimingi, kai mama ju is tiesu net nenorejo (net jei i akis to nesakot, tai vistiek gi jaucia)?
Liudna man del jusu.....  verysad.gif as taip negaleciau.

taip- vertas, taip - laiminga, taip - laimingi, dėkoju ir leidžiu dėl manęs paverkt, jei negali, tai ir nedaryk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 11 25, 17:29)
taip- vertas, taip - laiminga, taip - laimingi, dėkoju ir leidžiu dėl manęs paverkt, jei negali, tai ir nedaryk  smile.gif

Būtent. Šeima tampama tik dėl dviejų žmonių pastangų, vienas to nepadarysi. Jei jūs randate bendrą sprendimą, tai puiku. Ir laikas bei dėmesys, kuris būtinas vaikams dažnai gerokai perdedamas, ypač, kai vaikas auga ne vienas. Esu tikra, kad po kurio laiko užmiršite, kad norėjote mažesnės šeimos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _una_: 25 lapkričio 2014 - 20:05
QUOTE(Ciccio @ 2014 11 25, 17:29)
taip- vertas, taip - laiminga, taip - laimingi, dėkoju ir leidžiu dėl manęs paverkt, jei negali, tai ir nedaryk  smile.gif

o pagal jusu sukurta tema taip neatrodo. Nebent viskas kardinaliai per pora savaiciu pasikeite....
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 12 09, 16:09)
o pagal jusu sukurta tema taip neatrodo. Nebent viskas kardinaliai per pora savaiciu pasikeite....

o tu kiekvieną gyvenimo akimirką jautiesi laiminga ir viskuo patenkinta? smile.gif mano "problemos" labiau iš serijos "skrybėlaitė nemadinga, ak kokia aš nelaiminga" arba "niežti, bet negaliu pasikasyti", o ne tai kad "gelbėkit - nusižudysiu, gyvenimas neteko prasmės".
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 12 09, 18:45)
o tu kiekvieną gyvenimo akimirką jautiesi laiminga ir viskuo patenkinta? smile.gif mano "problemos" labiau iš serijos "skrybėlaitė nemadinga, ak kokia aš nelaiminga" arba "niežti, bet negaliu pasikasyti", o ne tai kad "gelbėkit - nusižudysiu, gyvenimas neteko prasmės".

Oho kokia rimta diskusija verda smile.gif
KAip jau kažkada anksčiau rašiau, kiekvienam savo smile.gif
Kas vienam balta-kitam juoda ar pilka, tai ir kas vienam daug - kitam pats tas 4u.gif
Atsakyti