Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl gimdome daug vaikų?

QUOTE(Ciccio @ 2014 12 09, 16:45)
o tu kiekvieną gyvenimo akimirką jautiesi laiminga ir viskuo patenkinta? smile.gif mano "problemos" labiau iš serijos "skrybėlaitė nemadinga, ak kokia aš nelaiminga" arba "niežti, bet negaliu pasikasyti", o ne tai kad "gelbėkit - nusižudysiu, gyvenimas neteko prasmės".

ne, kiekviena akimirka nesijauciu laiminga. Bet zinau del ko esu laiminga (ir tai nesikeicia), ir del ko nesu (ka meginu ar negaliu pakeist).

O tarp "Skrybelaite nemadinga" ir "Nusizudysiu" gali buti dar daug ivairiu busenu, ne vien krastutinumai.
Atsakyti
4u.gif o mum taip gavosi,as isvis vaiku nenorejau doh.gif gime du bernai,jokio trecio n e n o r e j o m .....trecia nestuma nutraukiau,bandem begt nuo likimo,bet jis mus pasivijo ir po 6 men vel pastojau,supratom kad tai zenklas,kad tai yra musu likimas....dabar as neysivaiduoju saves be savo vaiku,jie nuostabus !!!!!
Atsakyti
QUOTE(vilmandra @ 2013 01 07, 20:08)
4u.gif  visi vaikai labai planuoti, išmylėti , išlaukti.
visada  sakiau ir sakysiu :  Vaikas - Dievo  dovana.  4u.gif
ir nepamirškime  bent mintyse padėkot, už tai ,kad mes juos turime.

teko būti kitoj barikadų pusėj, patikėkit, kaip kenčia tos ,kurios nori, bet neturi

labai siltai mintys susiskaite. mes savo kolkas neturim, bet jau daugiau nei metai planuojam, tai, rodos, ir 10 uzauginciau!
Atsakyti
Labai noreciau ir as issakyti savo nuomone siuo klausimu. Laikai keiciasi, negalime gimdyti tiek kiek dievulis duoda, nes dievulis duoda paskui bedu turguje verkiama, kad va valstybe islaikyti padetu. Bet man asmeniskai baisiausia net ne tai, man nuosirdziai gaila tu vaiku, kurie auga tokioje aplinkoje kur tevai yra nepasiturintys, truksta pinigeliu net maistui. Manau reikia stengtis suteikti pilnavertiska gyvenima vaikui, su bureliais, su pilnom galimybem tobuleti ir realizuoti save, mokytis universitete, keliauti su vaiku, auginti pasaulio pilieti, o ne zmogu kuris auga kaime ir mato mama verkiancia laidose, kad maisto gauti. Pripazinkime kaip beprotiskai sunku islaikyti kokius 5 vaikus, man yra gaila kai moterys prisidengdamos ale jos nesisaugoja vardan religijos gimdo vaikucius nepritekliuje.... Kokie ziaurus vaikai siais laikais, tyciojasi is ju kad su tuo paciu megztuku vaiksto visa savaite. Asmeniskai as net nesvajojau apie vaikucius kol nebaigiau mokslu, nesusiradau pastovaus darbo, kol neturejau sviesaus rytojaus vizojos, nors vaikiuko norejau senai bet manau kad tai yra per daug savanaudiska gindyti tik del to kad noriu... Turi tam buti salygos!!!! Gimdyti reikia todel kad jau zinai, kad vaikeliui turesi ka suteikti, parodyt, nupirsi pilnavercio maisto, suteiksi silta busta, salygas mokytis, tobuleti!!!
Atsakyti
Tos, kurios verkia laidose, kad maisto gautų, ir vieną-du augindamos verktų, ir labai abejoju, kad jos daug gimdo iš gilių religinių įsitikinimų.

Gerbūvis svarbu, bet vaikus gimdyti yra gamtos mums duotas laikas, kuris kartais praeina kuriant asmeninę gerovę, kuriai ribų nėra, nes visada gali būti dar geriau, o kai pagaliau jau viską turi, žiūrėk, vaikai jau "nebeišeina". Tada dar daugybė metų gydymosi, nusivylimų ir skausmo.
Ta gerovė, bendrai paėmus, toks labai reliatyvus dalykas- šiandien turi, o rytoj gali ir nebeturėti.

Gimdyti tiek, kiek dievulis duoda, negalėčiau, nesugebėčiau, bet džiaugiuosi būdama mama ir turėdama tiek vaikų, kiek turiu.
Atsakyti
Įlindau ir aš šios temos paskaitinėti. Kai pasigimdžiau trečią, o tai buvo tikra dovanėlė - mergaitė, atrodė, kad jau viskas, nieko mums nebetrūksta. Ir visi aplinkui kaip susitarę aiškina, kad visus daiktus jau reikėtų išparduot, išdalint, dar - kad aš jau turiu būti beprotiškai išsiilgusi darbo. Ir šiaip - lyg ir nebenormalu būtų norėti dar ax.gif Ir ką gi: aš noriu dar vieno biggrin.gif Gal esu nenormali? biggrin.gif
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ZylutėY @ 2015 11 15, 15:36)
Įlindau ir aš šios temos paskaitinėti. Kai pasigimdžiau trečią, o tai buvo tikra dovanėlė - mergaitė, atrodė, kad jau viskas, nieko mums nebetrūksta. Ir visi aplinkui kaip susitarę aiškina, kad visus daiktus jau reikėtų išparduot, išdalint, dar - kad aš jau turiu būti beprotiškai išsiilgusi darbo. Ir šiaip - lyg ir nebenormalu būtų norėti dar ax.gif Ir ką gi: aš noriu dar vieno biggrin.gif Gal esu nenormali? biggrin.gif
doh.gif

Tada turbūt ir aš nenormali biggrin.gif Nes po ketvirtojo gimimo praėjus metams, pradėjo lysti mintys, kad reikia ir tikrai bus dar vienas. Manau arba kokia dūšelė aplink jau sukasi, arba hormonai siautėja biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2015 11 16, 11:32-->
QUOTE(kristinukas smile.gif @ 2015 11 16, 11:32)
Tada turbūt ir aš nenormali biggrin.gif  Nes po ketvirtojo gimimo praėjus metams, pradėjo lysti mintys, kad reikia ir tikrai bus dar vienas.  Manau arba kokia dūšelė aplink jau sukasi, arba hormonai siautėja biggrin.gif



drinks_cheers.gif
Ar jūsų vyras irgi tai minčiai pritaria?
Atsakyti
QUOTE(ZylutėY @ 2015 11 18, 20:25)
drinks_cheers.gif 
Ar jūsų vyras irgi tai minčiai pritaria?

Teoriškai taip. Tai reiškia, kad specialiai nesistengtų, bet jei netyčia, tai... smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2015 11 24, 13:00-->
QUOTE(kristinukas smile.gif @ 2015 11 24, 13:00)
Teoriškai taip. Tai reiškia, kad specialiai nesistengtų, bet jei netyčia, tai... smile.gif

jau tik nereikia pasakeliu sekti su tuo "netycia". Pas suaugusia moteri jokiu netycia buti negali, tik tycia, nes siais laikais ir apsisaugojimo priemoniu yra ir informacijos apie jas.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 11 25, 13:04)
jau tik nereikia pasakeliu sekti su tuo "netycia". Pas suaugusia moteri jokiu netycia buti negali, tik tycia, nes siais laikais ir apsisaugojimo priemoniu yra ir informacijos apie jas.

Taigi ji nesakė, kad JAI netyčia smile.gif gi gali būt ir vyrui netyčia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 11 25, 13:04)
jau tik nereikia pasakeliu sekti su tuo "netycia". Pas suaugusia moteri jokiu netycia buti negali, tik tycia, nes siais laikais ir apsisaugojimo priemoniu yra ir informacijos apie jas.

Būna ir dar kaip 4u.gif
Atsakyti